Antonija: „Zlepšila sa mi kvalita života!“

Antonija je veľkou fanúšičkou nášho AdrenaLuxu, ktorý jej pomohol zmierniť stres, zlepšiť spánok a nájsť rovnováhu, čo zlepšilo kvalitu jej života.

Našli rovnováhu - s EstroLuxom

Existuje dôvod, prečo sa EstroLux stal jedným z našich absolútnych bestsellerov. Tento účinný a 100% prírodný produkt znižuje príznaky estrogénovej dominancie a pomáha obnoviť hormonálnu rovnováhu...

5 inšpiratívnych príbehov o skúsenostiach s používaním ThyroLuxu

Vedeli ste, že až 20% dospelých má problémy so štítnou žľazou? Títo ľudia pociťujú neustálu únavu, je im zima, majú bolesti svalov, kŕče, suchú pokožku, spomalené trávenie a priberajú.

Ako prirodzene zmierniť príznaky menopauzy

Existuje mnoho faktorov, ktoré pomáhajú určiť, kedy sa u vás začne menopauza, vrátane genetiky, životného štýlu a zdravia vaječníkov. Prečítajte si, čo potrebujete vedieť o menopauze.

Toto je to, čo ženám v zime najviac chýba

Tu je šokujúci fakt: 86% Európanov nekonzumuje odporúčaných 5 porcií ovocia alebo zeleniny každý deň. To je problematické najmä v chladných mesiacoch, keď naše telo potrebuje ešte väčšiu podporu.

Estrogén - skrytý nepriateľ mužov

Úbytok svalovej hmoty, zvýšené vypadávanie vlasov, únava, problémy so sústredením, zmeny nálad, návaly horúčavy, znížená sexuálna túžba, zväčšené prsné tkanivo... To všetko vás môže prekvapiť, ale nie sú to len vedľajšie účinky starnutia.