Sebastian: „Šport bol môj život, ale bolesti kĺbov mi ho takmer vzali.“

Sebastian je bývalý profesionálny športovec, ktorý teraz trénuje tím juniorov a vo voľnom čase sa venuje všetkým dobrodružným športom, ktoré počas svojej profesionálnej kariéry nemohol vykonávať.

Po rokoch intenzívnej záťaže tela však boli jeho kĺby značne opotrebované. Vo svojich 47 rokoch začal pociťovať bolesti a stuhnutosť kolien a bedier.

Potom objavil výživový doplnok, ktorý rýchlo zmiernil jeho kĺbové problémy, zlepšil pohyblivosť kĺbov a umožnil mu viesť aktívny životný štýl, ktorý miloval: „Moje kĺby sú menej stuhnuté a bolesť v podstate zmizla. Prial by som si, aby som tento výživový doplnok užíval už počas svojej kariéry!“

Sebastianova recenzia

„Celé roky som svoje telo zaťažoval na hranici možností a moje kĺby na to doplatili.“

„Po dvadsiatich rokoch športu som sa rozhodol odísť do dôchodku a sústrediť sa na trénovanie, cestovanie a všetky tie veci, ktoré som počas svojej kariéry nestihol. Vždy som bol typ človeka, ktorý jednoducho nedokázal sedieť na mieste.

Ako tréner trávim väčšinu dňa behaním po ihrisku a kopaním do lopty s deťmi. Popoludní vždy bez výhovoriek vyrazím do posilňovne. A cez víkendy buď leziem, jazdím na kajaku alebo na bicykli. Vo svojich 47 rokoch som sa cítil byť v najlepšej kondícii a plný energie, ale moje kĺby mali iný názor.

„Nedokázal som si predstaviť život bez športu – musel som nájsť rýchle riešenie.“

„Rok alebo dva po ukončení kariéry som začal pociťovať bolesti kĺbov, najmä kolien a bedier. Nemohol som behať tak dlho, ako som chcel, a musel som sa vzdať túr v horách. 

Po návšteve lekára mi bolo diagnostikované vážne opotrebovanie. Začal som teda navštevovať fyzioterapeuta, ale rehabilitácia išla hrozne pomaly a ja som sa doma nudil. Potom som objavil produkt, ktorý ma úplne ohromil – fungoval totiž tak rýchlo!“

„Nemohol som prísť na to, ako dokázal zabehnúť maratón s opotrebovanými kĺbmi.“

„Jedného dňa som šiel na drink so svojím bývalým spoluhráčom, ktorý začal mať problémy s kĺbmi v rovnakom čase ako ja. Keď sme sedeli v bare, začal mi rozprávať, ako práve zabehol maratón, ako pôjde do Francúzska na snowboard a podobne. Nechápal som, ako to môže s tými opotrebovanými kĺbmi zvládnuť.“

„Vďaka ArthroFaru sú jeho kĺby ako nové.“

„Kamarát mi prezradil, že jeho bolesti zmizli vďaka výživovému doplnku, ktorý našiel na internete. Volal sa ArthroFar. Okamžite som si ho vyhľadal a objednal si balenie. Skutočne som dúfal, že mi pomôže tiež.“

„Po piatich dňoch boli moje kolená menej opuchnuté a stuhnuté.“

„Iba päť dní po tom, čo som začal užívať ArthroFar, som mal kolená oveľa menej opuchnuté. Taktiež som si všimol menšiu stuhnutosť kolien a bedier.

Pokračoval som v užívaní ArthroFaru a po mesiaci bolesť v podstate zmizla! Konečne som mohol byť trénerom, ktorým som chcel byť a behať s juniorským tímom. V lete sa navyše plánujem vydať na Mont Blanc!“

Keby som začal ArthroFar užívať skôr, mohol by som poškodeniu zabrániť.“

 „Ako športovec som vedel, že opotrebovanie kĺbov je niečo, čo by sa teoreticky mohlo stať... Ale viete ako to je, keď ste mladí a plní sily, nenapadne vám, že by vás kĺby mohli zradiť. Takže som sa o ne nikdy nestaral.

A keď ma v takom mladom veku postihla bolesť, bol som úplne nepripravený. Teraz si želám, aby som ArthroFar začal užívať skôr. Možno som mohol poškodeniu predísť.“

Nedovoľte, aby vám bolesť kĺbov bránila žiť čo najlepší život

ArthroFar je jedným z najlepších kĺbových výživových doplnkov na trhu. Obsahuje 10 rôznych účinných látok, ktoré zabraňujú poškodeniu kĺbov a zmierňujú príznaky, ako je stuhnutosť, bolesť a zápal. Je tak ideálnou voľbou pre športovcov, ktorí sú vystavení väčšiemu riziku opotrebovania kĺbov. 

Čísla, ktoré presvedčili športovcov z celej Európy:

  • Znižuje kĺbové problémy až o 60* % už za 5* dní
  • Urýchľuje regeneráciu až o 80* %
  • Zvyšuje ochranu šliach až o 46* %
  • Zlepšuje pohyblivosť až o 68* %
  • Zvyšuje funkčnosť až o 74* %

Nedovoľte, aby vám bolesť kĺbov bránila žiť naplno. Získajte ArthroFar za špeciálnu zvýhodnenú cenu ešte dnes.

**Upozornenie: Účinky produktu sa môžu u jednotlivých osôb líšiť a môžu sa líšiť od účinkov popísaných na webových stránkach. Naše výrobky nie sú určené na prevenciu, liečbu alebo vyliečenie akéhokoľvek ochorenia alebo závažnej choroby. Je dôležité udržiavať vyváženú stravu a zdravý životný štýl.

Produkty pre Vás