image

Eva: „Myslela som, že nafúknutá, unavená a podráždená budem večne.“

Ak si myslíte, že rovnako ako Eva zápasíte s vysokým estrogénom, EstroLux je ideálnou voľbou pre prírodnú hormonálnu detoxikáciu.

Prečítajte si viac
image

Recenzia na EstroLux: „Odporúčam EstroLux pre jeho holistický prístup k hormonálnej rovnováhe.“

Riešenie estrogénovej dominancie si vyžaduje komplexný prístup zahŕňajúci zmenu životného štýlu, zvládanie stresu, cvičenie a kvalitný spánok. Prečítajte si, ako EstroLux prispieva ku kvalite života z pohľadu odborníčky na výživu.

Prečítajte si viac
image

Recenzia na ThyroLux: „Ako odborníčka na výživu vrelo odporúčam ThyroLux.“

Štítna žľaza je dôležitým regulátorom metabolizmu, produkcie energie a celkovej vitality nášho tela. Prečítajte si, ako môže ThyroLux zlepšiť zdravie vašej štítnej žľazy a kvalitu života z pohľadu nutričnej špecialistky.

Prečítajte si viac
image

Recenzia na M-Pause: „Ako odborníčka na vyžívu ho odporúčam.“

Menopauza je často sprevádzaná nepríjemnými príznakmi, ktoré môžu narušiť pohodu. Prečítajte si, ako môže M-Pause výrazne zlepšiť kvalitu vášho života v tomto významnom období z pohľadu odborníčky na výživu.

Prečítajte si viac
image

Zlepšenie zdravia pečene s kapsulami Hepafar Forte Premium: recenzia

Ak bojujete s chronickou únavou, migrénami, tráviacimi problémami, hormonálnou nerovnováhou a kožnými problémami, vaša pečeň môže mať problémy s optimálnym fungovaním.

Prečítajte si viac
image

Odborníčka na výživu: „Odporúčam AdrenaLux oproti iným produktom na trhu.“

Medzi rôznymi produktmi na trhu vyniká AdrenaLux ako komplexné riešenie a odporúčam ho oproti iným možnostiam z niekoľkých presvedčivých dôvodov. Prečítajte si recenziu a dozviete sa prečo.

Prečítajte si viac