Zdravý život prostredníctvom výživy

Spoločnosť Sensilab bola založená v roku 2005 s jasným cieľom: ponúkať zákazníkom dôveryhodné, spoľahlivé a ľahko použiteľné výživové doplnky na prírodnej báze a podporovať ich zdravie a pohodu akýmkoľvek možným spôsobom.

Náš moderný, rýchly svet nám často nenecháva dostatok času na zdravé stravovanie a starostlivosť o seba, preto bolo vždy naším poslaním umožniť ľuďom viesť zdravší život, a to ľahko dostupným spôsobom.

Snaha o dokonalosť

image

Vždy sme sa snažili prinášať na trh inovatívne výrobky, pozorne sme sledovali trendy a vedecký vývoj, pričom kvalita a čistota boli vždy našou najvyššou prioritou.

Náš tím odborníkov sa venuje hľadaniu najmodernejších riešení v oblasti výživových doplnkov, či už ide o maximalizáciu biologickej dostupnosti prírodných extraktov alebo využitie nových patentovaných zložiek.

Všetky naše výrobky sa vyrábajú v EÚ, v modernom farmaceutickom závode, podľa noriem GMP a HACCP. Prechádzajú dvojitým testovaním - ako suroviny a ako hotové výrobky, takže každý výrobok má záruku čistoty a mikrobiologickej integrity. Niektoré z našich výrobkov získali certifikát analýzy AGROLAB.

Odporúčané odborníkmi

Okrem toho, že naše výrobky oslovujú zákazníkov na celom svete a pomáhajú im plniť ich ciele v oblasti zdravia a pohody, spolupracujeme s profesionálnymi športovcami a verejne známymi osobnosťami, ktoré naše výrobky nadšene odporúčajú.

Spolupracovali sme aj s viacerými odborníkmi v oblasti zdravia, výživy a medicíny, ktorí naše výrobky schválili. Tu je len niekoľko ich odporúčaní:

“Vaše zdravie závisí od toho, ako dobre funguje vaša pečeň. Ak hľadáte účinný doplnok na podporu zdravia pečene, odporúčam Hepafar Forte Premium. Hepafar Forte je vedecky vyvinutý na podporu pečene a trávenia, obsahuje zmes rozsiahle skúmaných bylín a doplnkov stravy, ktoré podporujú schopnosť pečene detoxikovať a regenerovať sa. Medzi jeho kľúčové zložky patrí extrakt z artičoky, cholín, pestrec mariánsky vo forme fytozómu (vysoko biologicky dostupný), extrakt z koreňa púpavy, zázvor a ďalšie. Hepafar Forte navyše pomáha podporovať metabolizmus tukov a zvyšuje energiu a vitalitu.“

Dr. Brindusa Vanta, Doktorka medicíny so špecializáciou na výživu a výživové doplnky

image
image

“Ako odborníčka na výživu som bola nadšená kapsulami Hepafar Forte Premium s pestrecom mariánskym. Po ich zaradení do stravy som zaznamenala výrazné zvýšenie hladiny energie. Jedinečná zmes pestreca mariánskeho, fosfolipidov a ďalších podporných zložiek nepochybne prispela k mojej zvýšenej výdrži, čím sa stala výnimočným rozšírením mojich odporúčaných výživových doplnkov.“

Mona Rasi, Certifikovaná odborníčka na výživu

„HEPAFAR Forte PREMIUM + HEPAFAR Fibers je najkomplexnejšie riešenie na detoxikáciu pečene a tela, aké som kedy videla.

Je navrhnutý tak, aby pomohol výrazne zlepšiť kvalitu vášho každodenného života, počnúc pečeňou. “

Tamara Jakopič, dietologička

image
image

„Hoci sa väčšina kozmetických zákrokov zameriava najmä na vonkajší vzhľad, je dôležité starať sa o naše telo aj zvnútra. Tu zohráva dôležitú úlohu výživa. Naplniť naše výživové potreby len pomocou stravy však môže byť ťažké. Z tohto dôvodu svojim pacientom vždy odporúčam kvalitné výživové doplnky.
když se většina kosmetických zákroků zaměřuje především na vnější vzhled, je důležité pečovat o své tělo také zevnitř. Tady hraje zásadní roli výživa. Uspokojit naše výživové potřeby pouze stravou však může být obtížné. Proto svým pacientům vždy doporučuji kvalitní doplňky stravy.


Takýmto produktom je kvalitný kolagénový doplnok. Kolagénový nápoj UNDO by som vám vrelo odporučil vďaka jeho jedinečnej zmesi zložiek, ktorá z neho robí dokonalý doplnok stravy. Funguje tak, že „vyživuje“ pokožku zvnútra, vďaka čomu vyzerá hladšia a pevnejšia.

Odporúčam pravidelné každodenné používanie UNDO Kolagénového nápoja, a to nielen kvôli jeho úžasným vlastnostiam proti starnutiu, ale aj preto, že môže pomôcť zlepšiť vašu celkovú pohodu.“Dr Rosmy Barrios, špecialistka na starostlivosť proti starnutiu

„Vypadávanie vlasov, lámavosť nechtov a suchá pokožka sú čoraz častejšie dôsledkom každodenného stresu, nedostatočného príjmu určitých vitamínov a minerálov v strave a škodlivých faktorov životného prostredia. Doplnky biotínu, zinku a selénu vám preto pomôžu dosiahnuť hustejšie vlasy, lesklejšiu pokožku a pevnejšie nechty.

Essentials Biotin výživový doplnok obsahuje 10 000 mcg (10 mg) bioaktívneho biotínu obohateného o prirodzene sa vyskytujúci chelátový zinok a selén.

Biotín je esenciálny vitamín, ktorý je dôležitý pre zdravie vlasov a pokožky. Zinok prispieva k syntéze bielkovín a deleniu buniek, čo je dôležité pre optimálny stav pokožky, vlasov a nechtov. Spolu so selénom poskytuje dvojitú ochranu pred oxidačným stresom.“

Marta Guzmán Herrera, dietologička, špecialistka na klinickú výživu

image

Dosah na milióny spokojných zákazníkov

image

S viac ako 15-ročnými skúsenosťami vo výrobe výživových doplnkov sme oslovili viac ako 3 milióny spokojných zákazníkov v celej Európe!

Za tento čas sme vyvinuli viac ako 500 produktov, ktoré sú dostupné na trhu vo viac ako 40 krajinách.

Naše výrobky ponúkame nielen v našom modernom a prehľadnom internetovom obchode, ale sme prítomní aj v niekoľkých e-shopoch s liekmi po celej Európe, čo nám umožňuje osloviť ešte širšie publikum. . 

Vysokokvalitné vitamíny a minerály, výživové doplnky na reguláciu telesnej hmotnosti alebo čokoľvek iné, čo by ste mohli potrebovať na podporu svojho zdravia a pohody - to všetko je k dispozícii pod značkou Sensilab!