O nás

Vyskúšajte prírodné produkty Sensilab

  • Ponúkame kompletný sortiment produktov a riešení pre vaše zdravie a úpravu hmotnosti. Vyvíjame a vyrábame ich v EÚ.
  • Sensilab je popredná európska značka pre vaše zdravie. Pomáha vám žiť dlhý, zdravý, šťastný a aktívny život.
  • Naše produkty vyrábame podľa najprísnejších štandardov GMP, HACCP a ISO – rovnako ako lieky.
  • Naše produkty predstavujú to najlepšie z prírody – pre imunitu, krásu, pocit pohody, šport a pod.
  • Naše produkty a služby vyvíjame interne, pričom spolupracujeme so 40 vedeckými pracovníkmi a vyrábame ich v dvoch výrobných prevádzkach.

História

Príbeh Sensilabu sa začína ešte pred druhou svetovou vojnou založením výrobného závodu a centra pre výskum a vývoj v poľskom meste Lodž. Po viac ako 70 rokoch získali tieto objekty otcovia Sensilabu – Marko Dolžan, Bojan Šukovt a Branko Belčič – hneď potom, ako opustili jednu z najväčších slovinských farmaceutických spoločností, firmu Lek. Naši traja zakladatelia najprv založili spoločnosť v Slovinsku, kde vznikol i výrobný závod. Následne získali aj poľský podnik, ktorý sa v tom čase nazýval Polfa Lodž.

V súčasnosti má Sensilab Group priame zastúpenie v Taliansku, Slovinsku, Chorvátsku, Rumunsku, Poľsku a najnovšie aj na Slovensku. Naše výrobky sa okrem toho predávajú aj v Rakúsku, Nemecku, Španielsku, Írsku, Rusku, Izraeli, Srbsku, Ukrajine a ďalších trhoch.

V Sensilabe veríme, že dosiahnuť vyššiu kvalitu života znamená vrátiť sa späť k prírode.

Naše výživové doplnky a ďalšie riešenia pre zdravie poskytujú najvyššiu kvalitu vedecky overených prírodných látok, ktoré posilňujú telo a ducha a zároveň pomáhajú predchádzať chorobám a zdravotným problémom.

Veľmi dobre chápeme, že výživové doplnky nestačia na úplnú premenu zdravého životného štýlu. Každý človek je jedinečný a vyžaduje osobitné komplexné riešenie. Sensilab, to nie sú iba produkty, alekompletná podpora, ktorá vám pomáha dosiahnuť dlhší, aktívnejší, šťastnejší a zdravší život.