Vraciame prírodu a vedu ľuďom

„Pozoruj prírodu, miluj prírodu, buď blízko prírode. Nikdy ťa nesklame."

(Frank Lloyd Wright)

 

Príbeh Sensilabu sa začal jednoduchou túžbou: vrátiť ľuďom to, čo nikdy nemali stratiť. Aj dnes pracujeme s túžbou udržiavať alebo obnoviť v ľuďoch pocit pohody a zdravie. Sme presvedčení, že práve sila prírody môže človeku pomôcť dosiahnuť vyššiu kvalitu života.

 

Príroda a veda v harmónii

Vedomosti tých, ktorí žili v harmónii s prírodou, sme posilnili o najnovšie vedecké poznatky a postupy. Preto vám môžeme ponúknuť to najlepšie z prírody a vedy v tej najkvalitnejšej forme.

Naše výrobky obsahujú prírodné ingrediencie najvyššej kvality, ktoré preukázali svoje účinky v klinických štúdiách. Dodržiavame prísne farmaceutické normy, preto naše produkty obsahujú iba bezpečné a účinné prírodné zložky.

 

Produkty spoločnosti Sensilab si našli cestu do domácností po celej Európe aj mimo nej

Hnacím motorom zakladateľov značky Sensilab bolo prianie účinne skombinovať prírodné a vedecké riešenia. Traja odborníci, Marko Dolžan, Bojan Ščukovt a Branko Belčič, opustili jednu z najväčších farmaceutických spoločností v Slovinsku a vytvorili vlastnú spoločnosť, ktorá stavia na prírodných a vedeckých základoch. Neskôr sa k nich pridali ich synovia, kolegovia a ďalší renomovaní odborníci z rôznych odborov. Sensilab dnes prekvitá v harmónii spoľahlivosti a pokroku.

 

DO DNES SME VYVINULI VIAC NEŽ 500 PRODUKTOV, KTORÉ SÚ K DISPOZÍCII VO VIAC NEŽ 40 KRAJINÁCH SVETA.

 

 

 

Veríme individuálnemu prístupu

V Sensilabe vieme, že každý človek je jedinečný. Preto je našou zásadou individuálny prístup k našim zákazníkom. Vďaka širokej škále produktov ponúkame našim zákazníkom kompletné a prispôsobené riešenia na vnútornú rovnováhu a lepšiu kvalitu života.

Stovky tisíc spokojných zákazníkov po celom svete sú najlepším dôkazom toho, že sme na správnej ceste. Naďalej plánujeme prinavracať prírodu ľuďom a obohacovať časom overené riešenia o najnovšie vedecké inovácie.

História spoločnosti a dôležité medzníky

2018. V Slovinsku otvárame už 8. kamenný obchod, kde ponúkame aj individuálne konzultácie a merania.

2018. Aktualizujeme svoje logo.

2014. Sensilab pôsobí už vo viac než 35 krajinách sveta.

2014. Kosmetická značka Artskin UNDO získava 7 medzinárodných patentov.

2012. Spúšťa sa prvá verzia e-shopu sensilab.si.

2011. Sensilab sa v Slovinsku stáva vedúcou značkou výživových doplnkov.

2009. V Logatci (Slovinsko) je otvorená prvá vývojová a výrobná jednotka, ktorá umožňuje rýchlu výrobu v malom rozsahu. Zariadenia sa riadi systémom noriem GMP (good manufacturing practice), ktorý zaisťuje 100 % bezpečnosť zložiek a konečných produktov.

2008. Spoločnost Sensilab získava 2 nadôležitejšie certifikáty (GMP a HACCP) – dôkaz, že funguje v súlade s najpodstatnejším štandardom farmaceutického a potravinárskeho priemyslu.

2007. Sensilab sa zameriava na vývoj preventívnych produktov. Niektoré z kľúčových produktov sú vitamíny a minerály, Q10 a B-komplex.

2005. Zrodila sa značka Sensilab. Materská spoločnosť Farmicom sa predtým radila k najväčším farmaceutickým spoločnostiam v Slovinsku a Európe.