Katie: „Bola som to dievča, ktoré mohlo zjesť čokoľvek a nepribralo ani gram. Potom sa zo dňa na deň všetko zmenilo.“

Katie bola vždy štíhla, pretože bola vysoká, aktívna a mala rýchly metabolizmus. Ale po tom, čo v 25 rokoch začala pracovať v kancelárii, sa jej metabolizmus spomalil a ona začala postupne priberať na váhe. Keď mala 32 rokov, vážila toľko, čo nikdy predtým.

Teraz je na ceste k zníženiu všetkých nadbytočných kíl, ktoré nabrala: „Nikdy som si nemyslela, že môj metabolizmus môže byť opäť taký rýchly ako v dvadsiatke. Tento produkt bol presne to, čo som potrebovala.“

Katie

„Môžem jesť čokoľvek a nepriberiem ani gram.“

„Nikdy som si nemyslela, že sa mi to môže stať. Vždy som bola dievča, ktoré mohlo zjesť čokoľvek a nepribralo ani gram. Kedysi som to ani nepovažovala za požehnanie, pretože som si priala mať väčší košík podprsenky.

Neskôr som sa s tým zmierila. Koniec koncov, čo som s tým mohla robiť? Bola som vysoká, milovala som šport a mala som neuveriteľne rýchly metabolizmus. Ale po dvadsiatom piatom roku života sa to začalo pomaly meniť.“

„V 32 rokoch som už nebola chudá Katie.“

„Po promócii som nastúpila do práce v kancelárii a vtedy som začala priberať. Najprv som bola rada, že mám krivky, ktoré som si vždy priala. Ale tým to, bohužiaľ, neskončilo.

Každý rok som pribrala 2 až 3 kilá. V 32 rokoch som mala o 10 kíl viac a cítila som sa vo svojom tele veľmi nepríjemne. Keď som nosila šortky, triasli sa mi stehná a začala som priberať tuk na tých najnáhodnejších miestach, napríklad na chrbte a nad kolenami.

„Všetko som robila správne – tak čo sa pokazilo?“

„Nechápala som, čo robím zle. Moje stravovacie návyky sa nezmenili a stále som bola pomerne aktívna. Každý deň som jazdila do práce na bicykli, každý druhý víkend som chodila na pešie túry a raz týždenne som navštevovala hodiny aerobiku.

Takže keď som nezmenila svoj jedálniček a som stále aktívna, musí to byť môj... metabolizmus?“

„Nechcela som v 40 rokoch vážiť 80 kíl.“

„Uvedomila som si, že ak budem aj naďalej priberať týmto tempom, dosiahnem v 40 rokoch 80 kilogramov. Rozhodla som sa preto prečítať si niečo o metabolizme a narazila som na článok na internete, ktorý dokonale vysvetľoval všetko, čo sa mi v posledných desiatich rokoch dialo.“

„Žiadna túra nemôže zvrátiť škody spôsobené prácou v kancelárii.“

„V článku sa vysvetľuje, že dlhé sedenie za stolom spomaľuje metabolizmus a obmedzuje schopnosť spaľovať tuky. Po niekoľkých rokoch dlhodobého sedenia si vytvoríte tzv. „rezistenciu na cvičenie“, čo znamená, že vaše telo sa stane odolným voči účinkom fyzického cvičenia.

Občasná túra by mi teda môj magický metabolizmus nevrátila. Potrebovala som niečo iné, čo by ho prebudilo.“

„Vyskúšať FatBurn XXL bol dobrý nápad. Vlastne najlepší.“

„Článok končil porovnaním produktov, ktoré by mohli pomôcť ľuďom, ktorí pribrali po nástupe do zamestnania v kancelárii. Ich najlepšou voľbou bol FatBurn XXL od firmy Slimmium a ja som ho chcela vyskúšať. Ukázalo sa, že to bolo jedno z mojich najlepších rozhodnutí. Už som nepotrebovala nič iné!“

Môj magický metabolizmus je späť!“

„V nasledujúcich dňoch som pokračovala vo všetkých činnostiach ako obvykle. Rovnako som jedla, jazdila do práce na bicykli a navštevovala moje lekcie aerobiku. Ale niečo sa zmenilo. Mala som viac energie a na konci týždňa mi váha ukázala o kilo menej!

Po 20 dňoch boli moje nohavice voľnejšie a musela som začať používať opasok. Mala som o tri kilá menej! Zdalo sa, že môj metabolizmus je opäť v poriadku. Ale čo je najdôležitejšie, začala som sa opäť cítiť ako svoje staré, ľahšie ja.“

FatBurn XXL vám pomôže spáliť o 24* % viac tuku, zatiaľ čo sedíte za stolom!

FatBurn XXL je ideálny pre ľudí ako Katie, ktorí chcú podporiť svoj metabolizmus a spaľovať tuky, aj keď väčšinu dňa sedia za stolom.

Ako FatBurn XXL funguje:

Zvýšené spaľovanie tukov: vďaka L-karnitínu a yerba maté spálite počas dňa viac kalórií – aj keď pracujete alebo odpočívate!

Stimulácia metabolizmu: guarana podporuje metabolizmus, zatiaľ čo agátová guma dodáva vlákninu, ktorá pomáha vašim črevným baktériám prospievať.

Posilnenie tréningu: vďaka guarane, yerba maté a vitamínu B6 ľahšie dokončíte tréning a potlačíte účinky dlhodobého sedenia.

Podpora regenerácie: FatBurn XXL vám tiež pomôže rýchlejšie sa regenerovať, čo je ideálne pre tých, ktorí si všimli, že ich regenerácia trvá rok od roku dlhšie.

Využite špeciálnu ponuku skôr, než sa vypredá. 

Produkty pre Vás