Bez želatíny

Bez lepku

Bez GMO

GMP kvalita

Bez laktózy

Vegetariánske

Vyrobené v EÚ

HACCP

Bez želatíny

Bez lepku

Bez GMO

GMP kvalita

Bez laktózy

Vegetariánske

Vyrobené v EÚ

HACCP

Vitamín D3 20000 IE

Vitamín D3 Depot 20 000 IU extra vysoká dávka, 180 vegetariánskych tabliet

180 tabliet | Zásoba na 3600 dní

Contents: 1x Vitamín D3 Depot 20 000 IU extra vysoká dávka, 180 vegetariánskych tabliet 180 tablets/3600 dní

Vitamín D3 20000 IE

Vitamín D3 Depot 20 000 IU extra vysoká dávka, 180 vegetariánskych tabliet

180 tabliet | Zásoba na 3600 dní
 • Extra vysoké dávkovanie: 20 000 IU vitamínu D3 na tabletu
 • DEPOTNÝ ÚČINOK: jedna tableta každých 20 dní pokrýva celú potrebu vitamínu D3 (1 000 IU denne)
 • Najlepšia biologická dostupnosť
 • 180 deliteľných tabliet
 • Vhodné pre alergikov a vegetariánov
 • Vyrobené v Nemecku podľa oficiálnej koncepcie HACCP
 • Záruka spokojnosti: 30 dňová záruka vrátenia peňazí

Contents: 1x Vitamín D3 Depot 20 000 IU extra vysoká dávka, 180 vegetariánskych tabliet 180 tablets/3600 dní

Dostačujúce pre 3600 dní

0,12 € / Tableta

Špeciálna cena 21,99 €
Loading...
Na sklade
SKU
450055

Vitamín D3 v tabletách, zásoba na 20 dní v jednej vegetariánskej tablete od Vitamaze

To, čo dokáže slnko, dokáže aj extra vysoký obsah vitamínu D3. Takzvaný slnečný vitamín je dôležitý pre udržanie normálnych kostí, zubov a normálnej funkcie svalov a imunitného systému. Často však dochádza k nedostatku vitamínu D, ktorý sa nedá kompenzovať potravou ani slnkom. Riešenie? Doplnky stravy, ako sú napríklad tablety Vitamaze s vitamínom D3.

Vitamín D3 20 000 IU Depot v skratke

 • Na čo potrebujete D3? Kosti, zuby a svaly potrebujú vitamín D3. Ale aj imunitný systém potrebuje dostatok slnečného vitamínu, aby mohol normálne fungovať.

 • Doplňte si "slnko" v tabletách: Naša pokožka nemusí v zime produkovať dostatok vitamínu D3 zo slnečného žiarenia. V takom prípade má zmysel užívať doplnok stravy, aby sme predišli nedostatku vitamínu D.

 • Prečo práve D3? Vitamín D3 je účinnejší brat vitamínu D2. Takto z jeho užívania získate maximum.

 • Jedna tableta každých 20 dní: Vegetariánska deliteľná tableta obsahuje 20 000 IU (medzinárodných jednotiek) alebo 500 µg vitamínu D3 získaného z lanolínu.

 • Čo najčistejší: mikrokryštalická celulóza namiesto stearanu horečnatého - len jeden z príkladov, ako dosiahnuť najvyššiu biologickú dostupnosť vyhnutím sa nežiaducim prídavným látkam.

Účinok a použitie vitamínu D3 v tabletách

Všetky naše fyzické aktivity sú postavené na pevnom základe. Kosti, zuby a svaly vykonávajú svoju prácu každý deň. Ak niektorý z týchto systémov nefunguje správne, nemôžeme podávať také výkony ako predtým. Aby sme tomu zabránili, je nevyhnutný vyvážený príjem všetkých dôležitých živín.

Jednou z týchto živín je aj vitamín D (kalciferol). Je zodpovedný predovšetkým za udržiavanie normálnych kostí a zubov. Úzko spolupracuje s minerálom vápnikom, ktorého biologickú dostupnosť možno užívaním vitamínu D zlepšiť. Spolu s fosforom môže vitamín D podporovať aj imunitný systém a svaly.

Za normálnych okolností prijímame "slnečný vitamín" zo slnečnej energie. Naša pokožka si z nej vytvára základný vitamín. Ak však nevystavujeme veľké plochy nezakrytej pokožky priamemu slnečnému žiareniu alebo ak zima prináša príliš málo slnečného svetla, jeho množstvo nie je dostatočné. Vtedy hrozí nedostatok vitamínu D, ktorý sa nedá pokryť ani stravou.

Riešením môžu byť doplnky stravy. Vo vysokodávkovanom výživovom doplnku Vitamaze nájdete účinnú látku vitamín D3 (cholekalciferol), ktorá sa vyrába z lanolínu.

Užívajte jednu vegetariánsku tabletu každých 20 dní (odporúčaná denná dávka je 1 000 IU (medzinárodných jednotiek)). To je dostatočná dávka na tmavšie ročné obdobia, ako je jeseň, zima a jar.

Veľkoobjemové balenie s minimálnou trvanlivosťou 2 roky od výroby: tento výrobok môže zásobovať 5 dospelých osôb vitamínom D3 až 2 roky.

Výroba vitamínu D3 vo Vitamaze

Na to, aby ste mali z podávania vitamínu D3 úžitok, je rozhodujúca jeho biologická dostupnosť. Preto Vitamaze nepoužíva stearan horečnatý ako separačné činidlo. Použitá mikrokryštalická celulóza neobsahuje nanočastice.

Iné zbytočné prídavné látky nie sú potrebné. Neobsahuje alergény, umelé hnojivá a postreky. Koncepcia HACCP zaručuje kvalitu tabliet Vitamaze vyrábaných v Nemecku. Vhodné aj pre vegetariánov.

Kúpte si teraz 180 vegetariánskych tabliet s 20-dňovou zásobou vitamínu D3.

Forma dávkovania:Tablety
Veľkosť:1,8 x 0,7 cm
Rozmery balenia:6 cm x 6 cm x 11 cm
Vegánske/Vegetariánske:Vegetariánske

Zloženie

Füllstoff (Mikrokristalline Cellulose), Modifizierte Stärke, Colecalciferol (Vitamin D3)

Výživové údaje

Na1 Tabletu/ 20 DníRHP*
Vitamín D3://
20-dňová dávka
= 1-dňová dávka
(20000 IE) 500 mcg
(1000 IE) 25 mcg
10000 %
500 %

*Percento referenčnej hodnoty príjmu podľa nariadenia (EÚ) č. 1169/2011 (LMIV) na dennú dávku

Obsah

108 g = 180 vegetariánskych tabliet

Veľkoobjemové balenie s minimálnou trvanlivosťou 2 roky od výroby: tento výrobok môže zásobovať 5 dospelých osôb vitamínom D3 až 2 roky.

Výroba

 • Vyrába sa v Nemecku podľa oficiálnej koncepcie HACCP (Hazard Analysis Critical Control Point). Je skratkou pre analýzu rizík a slúži na zabezpečenie hygienickej bezpečnosti potravín.
 • Registrácia na Spolkovom úrade pre ochranu spotrebiteľa a bezpečnosť potravín (BVL)
 • Neobmedzená predajnosť potvrdená nezávislým inšpektorom
 • Mikrokryštalická celulóza je úplne bez nanočastíc.

Použitie

Užívajte 1 tabletu každých 20 dní s dostatočným množstvom vody.

Upozornenia / právne informácie

Neprekračujte odporúčanú dávku. Doplnky stravy nenahrádzajú vyváženú a pestrú stravu a zdravý životný štýl. Nevhodné pre deti a dospievajúcich. Výrobok uchovávajte neotvorený, v chlade, suchu a mimo dosahu detí.

Číslo trvanlivosti/šarže: viď spodná časť nádoby.

Vitamaze | Amazing life 

Zdravá a vyvážená strava pre nás v každodennom živote nie je vždy ľahko realizovateľná. Doplnok k dennej strave vám pomôže dosiahnuť špičkovú formu každý deň, čím prispejete k dosiahnutiu svojich osobných cieľov. 

Spoločnosť Vitamaze je už mnoho rokov synonymom pre podporu zdravia, rovnováhy a pohody. Tisíce zákazníkov každoročne dôverujú kvalite spoločnosti Vitamaze, preto dnes môžeme ponúkať širokú škálu produktov s vynikajúcim pomerom ceny a výkonu.

V úzkej spolupráci s vedcami a odborníkmi neustále rozširujeme našu širokú ponuku výživových doplnkov. Vysokokvalitné suroviny a najlepšie prísady zaručujú vysokú úroveň kompatibility. Zámerným nezaradením uvoľňovača stearanu horečnatého zabezpečíme, že telo absorbuje a spracuje účinné látky rýchlo a efektívne. Prísne smernice Vitamaze zaručujú aj najvyššiu kvalitu - vyrobené v Nemecku -  kontrolovanú podľa preventívnej koncepcie HACCP. Všetky naše výrobky sú samozrejme bez škodlivých prísad, lepku, laktózy a iných alergénov.

Či už ide o kondíciu, zdravie, výkon alebo celkovú pohodu - ponúkame vám profesionálne produkty, ktoré môžu systematicky prispievať k prirodzenému zachovaniu mnohých telesných funkcií.

Aktuálne na blogu

Zobraziť všetky príspevky v blogu