Václava si zlepšila zdravie vďaka ThyroLuxu

Václava pracuje ako asistentka predaja a vo voľnom čase rada varí a venuje sa turistike.

Hovorí, že keď bola mladšia, bola pomerne štíhla, ale kvôli problémom so štítnou žľazou pribrala, čo malo negatívny vplyv na jej celkový život.

Našťastie narazila na ThyroLux a situácia sa rýchlo zmenila k lepšiemu. Prečítajte si jej príbeh a zistite ako!

„Všetky zložky sú prírodné.

Než sa začali problémy so štítnou žľazou, cítila sa Václava oveľa lepšie: „Samozrejme, že som sa cítila lepšie, keď som bola štíhla, nedýchalo sa mi tak ťažko, mala som viac energie a cítila som sa príťažlivejšia.“

Jedného dňa uvidela na internete reklamu na Sensilab a rozhodla sa výrobky vyskúšať: „Najviac ma zaujali prírodné zložky.

ThyroLux sa rýchlo stal jej obľúbeným produktom a výsledky jasne ukazujú prečo!

Vedeli ste, že …?

Štítna žľaza je hlavným regulátorom metabolizmu. Ak je štítna žľaza pomalá a neuvoľňuje dostatok hormónov, metabolizmus sa spomaľuje. To znamená, že vaše telo nedokáže využívať potravu na získavanie energie tak efektívne, ako by to robilo inak, čo vedie k nadbytočným kalóriám a následnému priberaniu.

„Zrazu som sa cítila menej unavená“

Po 3* mesiacoch pravidelného užívania ThyroLuxu Václava zaznamenala výrazné zlepšenie: „Zrazu som sa cítila menej unavená, prestala som sa toľko potiť a veľmi som schudla. Prestala som mať šialené chute na sladké.“

Najnovšie zdravotné prehliadky potvrdili, že sa situácia skutočne zlepšila: „Nedávno som bola na krvných testoch a lekár zistil, že moje krvné hodnoty sú úplne v norme!“

Vedeli ste, že…?

Až 20 % dospelých má problémy so štítnou žľazou a väčšina z nich si to ani neuvedomuje! Štatistiky ukazujú, že ženy majú až osemkrát vyššiu pravdepodobnosť ich vzniku a ich výskyt sa zvyšuje s vekom. V prevažnej väčšine prípadov je funkcia štítnej žľazy spomalená. Ľudia s pomalou štítnou žľazou často pociťujú únavu, neustály chlad, nadmerné priberanie, mozgovú hmlu, pomalé trávenie, lámavé vlasy, suchú pokožku a bolesti svalov.

Podpora štítnej žľazy 4 v 1: ThyroLux!

Prírodné zložky ThyroLuxu podporujú zdravie štítnej žľazy: podporujú metabolizmus a obnovujú rovnováhu v tele jemným, ale veľmi účinným spôsobom. Zloženie 4 v 1 pomáha vyrovnávať hormóny štítnej žľazy, urýchľuje chudnutie, zlepšuje koncentráciu a obnovuje zdravie vlasov a pokožky.

A to najlepšie? Je prírodný a úplne bez hormónov!

Pridajte sa k desaťtisícom zákazníkov v celej Európe a získajte svoj produkt v špeciálnej ponuke práve TERAZ! 

*Účinky používania výrobku sa môžu u jednotlivých osôb líšiť a môžu sa líšiť od účinkov opísaných na webovej stránke. Naše výrobky nie sú určené na prevenciu ani liečbu žiadnej choroby alebo závažného stavu.