Kapsuly na kĺby

Gelenk Vital: kapsuly pre vitálne kĺby s glukosamínom, chondroitínom, MSM, kys. hyalurónovou

90 kapsúl | Zásoba na 30 dní

Contents: 1x Gelenk Vital: kapsuly pre vitálne kĺby s glukosamínom, chondroitínom, MSM, kys. hyalurónovou 90 capsules/30 dní

Bez lepku

Bez GMO

GMP kvalita

Bez laktózy

Vyrobené v EÚ

HACCP

Bez lepku

Bez GMO

GMP kvalita

Bez laktózy

Vyrobené v EÚ

HACCP

Kapsuly na kĺby

Gelenk Vital: kapsuly pre vitálne kĺby s glukosamínom, chondroitínom, MSM, kys. hyalurónovou

90 kapsúl | Zásoba na 30 dní
 • ÚČINNÁ KOMBINÁCIA: vysoká dávka glukozamínu s chondroitínom, obohatená o organickú zlúčeninu síry MSM (metylsulfonylmetán) a vysokokvalitnú kyselinu hyalurónovú

 • Najlepšia biologická dostupnosť

 • 90 kapsúl = 1-mesačná zásoba

 • Vhodné pre alergikov

 • Vyrobené v Nemecku podľa oficiálnej koncepcie HACCP

 • Záruka spokojnosti: 30 dní bezplatného vrátenia

Contents: 1x Gelenk Vital: kapsuly pre vitálne kĺby s glukosamínom, chondroitínom, MSM, kys. hyalurónovou 90 capsules/30 dní

Dostačujúce pre 30 dní

0,20 € / kapsula

Špeciálna cena 17,99 €

Vyberte svoj balíček:

Vyberte si jednorazový nákup alebo predobjednávku

Tip: Ušetrite ďalších 17% vďaka predobjednávke

Jednorazový nákup
(Zásoba na 30 dní)
Predobjednajte si tento produkt a nechajte si ho každý mesiac. posielať domov s dodatočnou zľavou 17% na každú zásielku, počnúc druhou zásielkou.
(30 dňové zásoby každý mesiac. na 14,93 €)
17% Zľava

Najlacnejšia možnosť

 
Loading...
Na sklade
SKU
450043
4.7 3

Kapsuly pre vitálne kĺby s glukosamínom + chondroitínom + MSM + kyselinou hyalurónovou, 90 kapsúl na 1 mesiac.

Vysoké dávky glukozamínu ideálne kombinované s chondroitínom a navyše obohatené o prirodzene sa vyskytujúcu zlúčeninu síry MSM (metylsulfonylmetán) a vysokokvalitnú kyselinu hyalurónovú - v obvyklej kvalite Vitamaze.

Kapsuly pre vitálne kĺby v skratke

 • Ideálne zložky: glukosamín, chondroitín, MSM (metylsulfonylmetán) a kyselina hyalurónová - 4 dôležité životne dôležité látky v jednej kapsule

 • Mesačná kúra: Tri kapsuly nášho vitálneho prípravku denne postačujú na zabezpečenie optimálnej výživy počas jedného mesiaca.

 • Najlepšia biologická dostupnosť: Neobsahuje stearan horečnatý ani iné prídavné látky.

Používanie glukozamínu, chondroitínu, MSM a kyseliny hyalurónovej

Výživový doplnok Gelenk Vital obsahuje ideálnu kombináciu glukozamínu s chondroitínom, MSM a kyselinou hyalurónovou ako vitálne zloženie.

Glukozamín je súčasťou spojivového tkaniva, chrupaviek a kĺbov a chondroitín je dôležitou súčasťou chrupavkového tkaniva. Ako každý stavebný prvok nášho tela, aj tento môže byť nedostatočný. Potom je tu možnosť kompenzovať tento nedostatok prostredníctvom výživových doplnkov.

MSM je skratka pre metylsulfonylmetán. To je iný názov pre organickú síru. Organický, pretože sa získava z prírodných zdrojov.

Kyselina hyalurónová - zaujímavá je nielen z hľadiska boja proti starnutiu, ale aj pre pohyblivosť kĺbov. Kyselinu hyalurónovú pravdepodobne poznáte ako zložku krémov alebo ako injekciu od lekára. Hyaluron je aktívna zložka, ale môže sa vstrebávať aj prostredníctvom stravy. Kyselina hyalurónová sa vyrába fermentáciou kukurice.

Dospelým sa odporúča užívať tri kapsuly denne.

Výroba Vitamaze Gelenk Vital

Vitamaze vyrába výlučne v Nemecku. Koncepcia HACCP zaručuje dodržiavanie prísnych noriem.

Do výživových doplnkov sa nepridávajú žiadne zbytočné prídavné látky. Kapsuly neobsahujú ani iné škodlivé látky alebo alergény: lepok, laktóza, farbivá a konzervačné látky, postreky, GMO a umelé hnojivá nemajú v kapsulách miesto. Uvoľňovacie činidlo stearan horečnatý sa tiež vynecháva, aby sa zachovala dobrá biologická dostupnosť.

Kúpte si teraz jednomesačnú zásobu Gelenk Vital.

Dávkovacia forma:Kapsuly
Veľkosť:2,0 cm
Rozmery balenia:6 cm x 6 cm x 11 cm
Vegánske/Vegetariánske:Nie

Zloženie

D-glukozamín sulfát-2-chlorid draselný, obal kapsuly (hovädzia želatína), chondroitín sulfát, metylsulfonylmetán, plnidlo (mikrokryštalická celulóza), hyaluronát sodný.

Výživové údaje

Na1 kapsulu3 kapsuly*RHP**
Glukosamín sulfát539,47 mg1618,40 mg/
   z toho: glukozamín404,60 mg1213,80 mg/
Chondroitín sulfát100,00 mg300,00 mg/
   z toho: chondroitín90,00 mg270,00 mg/
Metylsulfonylmetán 50,00 mg150,00 mg/
Kyselina hyalurónová22,50 mg67,50 mg/

* Odporúčaná denná dávka
** Percento referenčnej hodnoty príjmu podľa nariadenia (EÚ) č. 1169/2011 (LMIV) na dennú dávku

Obsah

75,15 g = 90 kapsúl

Výroba

 • Vyrába sa v Nemecku podľa oficiálnej koncepcie HACCP (Hazard Analysis Critical Control Point). Je skratkou pre analýzu rizík a slúži na zabezpečenie hygienickej bezpečnosti potravín.
 • Registrované na Spolkovom úrade pre ochranu spotrebiteľa a bezpečnosť potravín (BVL).
 • Neobmedzená predajnosť potvrdená nezávislým inšpektorom
 • Použitá mikrokryštalická celulóza je úplne bez nanočastíc.

Návod na použitie

Užívajte 3 kapsuly denne s dostatočným množstvom vody.

Upozornenia / právne informácie

Neprekračujte odporúčanú dávku. Doplnky stravy nenahrádzajú vyváženú a pestrú stravu a zdravý životný štýl. Nevhodné pre deti a dospievajúcich. Výrobok uchovávajte neotvorený, v chlade, suchu a mimo dosahu detí.

Číslo trvanlivosti/šarže: pozri spodnú časť nádoby.

image

Vitamaze | Amazing life 

Zdravá a vyvážená strava pre nás v každodennom živote nie je vždy ľahko realizovateľná. Doplnok k dennej strave vám pomôže dosiahnuť špičkovú formu každý deň, čím prispejete k dosiahnutiu svojich osobných cieľov. 

Spoločnosť Vitamaze je už mnoho rokov synonymom pre podporu zdravia, rovnováhy a pohody. Tisíce zákazníkov každoročne dôverujú kvalite spoločnosti Vitamaze, preto dnes môžeme ponúkať širokú škálu produktov s vynikajúcim pomerom ceny a výkonu.

V úzkej spolupráci s vedcami a odborníkmi neustále rozširujeme našu širokú ponuku výživových doplnkov. Vysokokvalitné suroviny a najlepšie prísady zaručujú vysokú úroveň kompatibility. Zámerným nezaradením uvoľňovača stearanu horečnatého zabezpečíme, že telo absorbuje a spracuje účinné látky rýchlo a efektívne. Prísne smernice Vitamaze zaručujú aj najvyššiu kvalitu - vyrobené v Nemecku -  kontrolovanú podľa preventívnej koncepcie HACCP. Všetky naše výrobky sú samozrejme bez škodlivých prísad, lepku, laktózy a iných alergénov.

Či už ide o kondíciu, zdravie, výkon alebo celkovú pohodu - ponúkame vám profesionálne produkty, ktoré môžu systematicky prispievať k prirodzenému zachovaniu mnohých telesných funkcií.

Aktuálne na blogu

Zobraziť všetky príspevky v blogu