Aj imunitný systém potrebuje tréning!

Potrebujeme trénovať na maratón? Určite áno. Ako sa pripravíme na maratón? N predsa tréningom. To isté platí pre imunitný systém. Imunitný systém musíme pripraviť na útok mikróbov s dostatočným predstihom. Čím skôr, tým lepšie.

image

Ako to docieliť? Ak použijeme metaforu maratónu – na maratón začíname posilovať naše svaly a odhodlanosť. Čo sa stane, ak začneme bežať maratón a nie sme pripravení? Pravdepodobne skončíme v bolestiach už po dvoch kilometroch.

Mikróby sa začnú okamžite množiť, ak nie je naše telo pripravené

To isté si môžeme predstaviť, že sa stane s naším imunitným systémom. Pravdepodobne nie je ťažké pochopiť, že je nemožné poraziť armádu, ktorá je 100-krát silnejšia. A presne to sa môže stať, pokiaľ armáda mikróbov (vírusov alebo baktérií) nie je zastavená účinnou obranou imunity vo forme imunitných buniek.

Ak nášmu telu chýbajú dôležité živiny podporujúce imunitu, nemôže dôjsť k účinnému útoku proti mikróbom spôsobujúcim ochorenie. To znamená, že naša armáda je príliš slabá, pretože nedokáže zhromaždiť dostatok vojakov, ktorí by sa mohli brániť od samého začiatku – dokonca ešte predtým, ako sa mikróby začnú množiť v obrovskom počte.

Každé prechladnutie je veľkou záťažou

Keď sa mikróby (vírusy a baktérie) začnú množiť vo veľkom počte, náš imunitný systém je pod veľkým tlakom. To znamená, že prechladnutie trvá dlhšie a v tomto prípade tiež stúpa riziko infekcie uší alebo dutín.
A keď sa človek konečne zotaví po „nekonečnom“ prechladnutí, imunitný systém je oslabený a je náchylnejší k zachyteniu ďalšieho prechladnutia alebo inej virózy.

Začnite posilňovať imunitný systém hneď teraz

Ak viete, že ste vždy jedným z prvých, kto prechladne alebo ak chcete znížiť riziko ochorenia, je dobré byť pripravený.
Jedným z najúčinnejších spôsobov je podpora imunitného systému pomocou vybraných mikroživín – vitamínov a minerálov, najmä ak ich začnete užívať s dostatočným predstihom. Týmto spôsobom budú mať čas pripraviť telo na útok mikróbov.
Najepšie odporúčanie je užívať ich 5-krát denne, čo znamená 5 rôznych kúskov zeleniny a ovocia a konzumácia celozrnných produktov. Veľkou pomocou môžu byť tiež vysoko kvalitné potravinové doplnky.

Imuno Boost - 3 v 1 pre silnejšiu ochranu tela

Imuno Boost ponúka 3 úrovne posilnenia imunitného systému, rovnako ako to funguje v tele. S pomocou vynikajúcej formy vitamínu C, selénu a zinku podporuje všetky 3 úrovne našej obranyschopnosti. Ak prvá a druhá úroveň našej obranyschopnosti zlyhá, existuje väčšia šanca, že aspoň tretia uspeje!

Váš imunitný systém bude bojovať ako lev

Imuno Boost má trojnásobný účinok, pretože podporuje všetky 3 línie obranyschopnosti našej imunity, na ktorých je založená naša ochrana proti mikróbom:
Posilňuje bariéry prvej linie zodpovedné za blokovanie útočníkov a ich vstupu do tela (pokožka, sliznica). Tu hrá hlavnú rolu Ester-C®, výnimočná forma vitamínu C s o 300 % vyššou biologickou dostupnosťou, najmä pre biele krvinky bojujúce proti mikróbom.

Udržuje pohotovú vrodenú imunitnú ochranu, ktorá ako prvá reaguje na útok so širokou škálou imunitných buniek, ale je menej účinná. To je rola selénu.

Podporuje produkciu protilátok, ktorá je najšpecializovanejšou a najefektívnejšou súčásťou našej obranyschopnosti proti mikróbom. Zinok je minerál, ktorý v tomto ohľade poskytuje pomoc.

Takže nečakajte! Začnite konať ešte dnes. Útok mikróbov je pre naše telo rovnako vyčerpávajúci ako maratón, obzvlášť ak vedieme nevyvážený životný štýl. Rozdiel medzi tými, ktorí majú väčšie problémy s mikróbmi a tými, ktorí ich zvládajú lepšie, je ich pripravenosť imunitného systému na útok mikróbov.
Ste to vy, kto sa môže stať víťazom - s pomocou Imuno Boost, ktorý spája zinok, selén a výnimočnú formu vitamínu C s o 300 % lepšou biologickou dostupnosťou!

Produkty pre Vás

IMUNITA
-43%
Špeciálna cena 30,99 € Bežná cena 53,99 €
Zobraziť produkt