Keď mi kamarátka povedala o novom doplnku, ktorý jej pomohol schudnúť a prekonať únavu, myslela som si, že si zo mňa robí srandu. Ale o niekoľko týždňov neskôr som aj ja schudla 10* kíl a znovu som sa vrátila do života - vo veku 45 rokov.

image

Ak súhlasíte, zdvihnite ruku:

Bol pondelok ráno, vstala som z postele a cítila som sa vyčerpaná ako nikdy.

Pozrela som sa na seba do zrkadla a nepáčilo sa mi, čo som videla: 45-ročná žena, vyčerpaná vekom, únavou a tvrdohlavým tukom na bokoch, stehnách a zadku.

„Čo sa stalo, že vyzerám takto?“ Pomyslela som si.

Okrem toho, že som bola viditeľne tučná, moje telo bolo neustále unavené a slabé a ja som nechápala prečo. Keď som dosiahla štyridsiatku, mala som pocit, že celé moje telo to vzdalo. 

Všetky moje problémy - nadváha, únava, mozgová hmla, nedostatok motivácie - prišli naraz, akoby sa proti mne sprisahali. V to ráno som bola emocionálne aj fyzicky zničená a želala som si, aby som sa mohla vrátiť do svojich dvadsiatich rokov, keď bolo všetko také jednoduché.

image

Dobrý deň, volám sa Petra Kohlerová. Mám 45 rokov a v tomto článku by som sa s vami chcela podeliť o to, ako ma jedno bolestivé zistenie priviedlo k tomu, že som za pár týždňov schudla viac ako 10 kíl tuku bez drastických diét alebo intenzívneho cvičenia.

Po rokoch skúšania zbytočných diét a pitia nespočetných šálok kávy, aby som nezaspala, som urobila prekvapivý objav, ktorý úplne zmenil môj vzhľad a náladu. 

Zistila som, že takmer všetky moje problémy - mozgová hmla, priberanie, nepríjemná pomarančová koža a podráždenosť, aby som vymenovala aspoň niektoré - súvisia s hormonálnou nerovnováhou. Možno vás rovnako ako mňa prekvapí, že hormonálna nerovnováha je veľmi častým problémom 21. storočia, a to nie nevinným. 

Našťastie som objavila jednoduché riešenie, ktoré môže každý zaradiť do svojej každodennej rutiny na obnovenie hormonálnej rovnováhy. Keď som prvýkrát počula o tomto zdravotnom tipe, bola som veľmi skeptická, pretože som už vyskúšala veľa vecí bez väčšieho úspechu. 

Ale po tom, čo som ho na niekoľko týždňov zaradila do svojej každodennej rutiny, som zaznamenala skutočné zvýšenie energie a prirodzene sa mi ľahšie chudlo. Vďaka tomuto zvyku som schudla viac ako 10* kilogramov tvrdohlavého tuku a s hrdosťou môžem povedať, že sa teraz cítim živšia, silnejšia a sústredenejšia ako po desaťročiach. 

Ak to tak dobre fungovalo u mňa, verím, že to môže pomôcť aj iným poctivým ženám, ktoré sú unavené z pocitu nadváhy, vyčerpania a nemotivovanosti. Zvyk, o ktorý sa s vami teraz podelím, možno nie je pre vás, ale určite to stojí za preskúmanie, verte mi.

Deň, keď som si uvedomila, že sa musím vrátiť k svojmu životu

image

Sama seba by som označila za obyčajnú ženu. Mám skvelú prácu, skvelého manžela a dve dcéry, ktoré milujem nadovšetko. Mám všetko, čo potrebujem, aby som bola šťastná.


Napriek tomu sa z času na čas ozve nepríjemný hlas, ktorý mi hovorí, že som príliš tučná, lenivá a nie dosť zdravá. Ten hlas nenávidím, ale viem, že hovorí pravdu.


Až do tridsiatky som bola v najlepšej forme: ploché brucho, skvelá pleť, vyžarovala som energiu - bez toho, aby som sa príliš snažila.


Ale po narodení mojej druhej dcéry Emílie sa niečo zmenilo. Začala som priberať, najmä v oblasti bokov, stehien a zadku, a nech som sa snažila akokoľvek, nedokázala som tento prebytočný tuk odstrániť. 

Zároveň mi došla energia. Od chvíle, keď som sa zobudila, až do chvíle, keď som išla spať, som sa cítila vyčerpaná. Jediné, čo ma udržiavalo pri vedomí, boli nespočetné šálky kávy, ktoré som si každý deň liala do hrdla.


Cítila som sa uväznená v začarovanom kruhu priberania, problémov so spánkom a vyčerpania: nadváha a nedostatok energie ma robili nešťastnou, čo ma viedlo k tomu, že som jedla viac jedla, ktoré som nemala jesť, čím som bola ešte tučnejšia a viac otrávená. 


V niektorých dňoch sa mi podarilo zostať pozitívne naladená a pozerať sa na svetlé stránky života: na moju vášeň pre prírodu a záhradkárčenie a na moju krásnu rodinu.


Ale keď som sa v pondelok ráno zobudila a išla do práce, v zrkadle som videla len toto: vyčerpanú ženu s 10 kilogramami nadbytočného tuku a úplným nedostatkom pevnej vôle. 


V ten pochmúrny deň som sa rozhodla, že už toho mám dosť. Musela som niečo urobiť, aby som zmenila svoj život.

Prečo sú riešenia na chudnutie nanič: bolestivá pravda, ktorú pred vami výrobcovia diét skrývajú

image

Ak sa snažíte schudnúť, viete rovnako dobre ako ja, že na internete sú k dispozícii stovky takzvaných „zázračných riešení“.


Sľubujú, že za dva týždne schudnete 20 kíl, pričom budete každý deň jesť chutné jedlá a nebudete musieť chodiť do posilňovne.


Netreba dodávať, že väčšina týchto „riešení“ nefunguje a ja som prvou obeťou týchto nehoráznych lží. V snahe odbúrať tuk a zlepšiť svoje zdravie som vyskúšala desiatky populárnych riešení. 


Vyskúšala som keto, vegánsku, nízkosacharidovú, Dukanovu a Atkinsovu diétu a mnoho ďalších. Začala som behať trikrát týždenne a vynechávať jedlá pomocou prerušovaného pôstu, aby som znížila svoj kalorický príjem pomocou aplikácie na sledovanie.


Ale zakaždým to bolo rovnaké: v priebehu 2-3 týždňov som schudla niekoľko kíl, ale v nasledujúcich týždňoch som opäť pribrala. Známy jojo efekt, o ktorom všetci hovoria a ktorý ste pravdepodobne zažili aj vy.


Veľkým problémom týchto diét a riešení na chudnutie je, že nie sú určené na dlhodobé udržanie. Po čase sa vaše telo nabaží drastického obmedzovania jedla a potrestá vás silnými chuťami.

V mojom prípade sa po niekoľkých týždňoch prísnej diéty začali objavovať neodolateľné chute na jedlo. Čo je horšie: trpela som nevoľnosťou a bolesťami hlavy, cítila som sa slabá a úprimne povedané, vôbec som sa necítila šťastnejšia, práve naopak.


Takže áno, je možné krátkodobo schudnúť pomocou riešení na chudnutie, ktoré nám výrobcovia predávajú. Bohužiaľ, väčšina týchto výrobkov je len krátkodobým riešením a nemusí mať najlepší účinok na naše celkové zdravie alebo úroveň energie. 


Aký zmysel má schudnúť 15 kíl, keď ste slabí a v depresii? Nedáva to zmysel.


Jedného dňa, keď som sa zdôverila so svojimi frustráciami kamarátke, ktorú som stretla na joge, som sa dozvedela niečo naozaj zvláštne.


Niečo, čo sa ukázalo byť kľúčom k úspechu pri zlepšovaní môjho zdravia a čo by mohlo veľmi dobre zlepšiť aj vaše zdravie. Ak vám to, čo vám teraz poviem, znie zvláštne, verte mi, je to úplne normálne.

Zistila som, že takmer všetky moje zdravotné problémy súvisia s estrogénovou dominanciou

image

Kamarátka z jógy mi vysvetlila, že ešte nedávno mala nadváhu a neustále sa cítila unavená a podráždená. „Ako si sa dostala z tohto začarovaného kruhu?“ Spýtala som sa.


Odpovedala:


„Po tom, čo som sa pokúsila urobiť vlastný prieskum, mi v hlave vírili informácie, a tak som sa rozhodla navštíviť odborníčku na výživu.

Podrobne sme sa porozprávali o mojich príznakoch - priberaní, nadúvaní, problémoch so spánkom a únave - a ona mi vysvetlila, že mám tzv. estrogénovú dominanciu.“


Keď to povedala, zdvihla som obočie.


„Viem, že je to zvláštne, ale keď pochopíme, ako fungujú hormóny, pochopíme, prečo sa všetky tieto problémy vyskytujú v rovnakom čase.“ Vysvetlila mi, že hormóny fungujú v tele ako poslovia, ktorí hovoria našim bunkám, čo majú robiť. Takže si viete predstaviť - ak sú hormóny úplne rozhádzané, veci nefungujú tak, ako by mali.

Nikdy predtým som nepočula o „estrogénovej dominancii“. Som si vedomá, že som mohla urobiť viac pre zdravší život, ale aj tak... nechápala som, ako môže mať taká maličkosť ako hormóny taký významný vplyv na naše zdravie. Kamarátka ma utešovala, že estrogénová dominancia nie je jediná hormonálna porucha a mnohé z nich spôsobujú vonkajšie faktory, ako napríklad znečistenie, chemikálie, mikroplasty atď.  

Ale keďže som sa chcela dozvedieť viac, spýtala som sa jej, ako to vyriešila. 


„Presne takú otázku som položila svojej terapeutke. Povedala mi, že kľúčom k vyrovnanej hladine estrogénu je zbaviť sa prebytočného estrogénu a na to je potrebné podporiť pečeň a črevá, 2 hlavné orgány, ktoré sa starajú o detoxikáciu.

Účinným spôsobom, ako to urobiť, sú zložky ako chlorella, rozmarín, medovka a chaluha, ktoré posilňujú detoxikáciu pečene a čriev a podporujú znižovanie estrogénu. 

Potom mi vysvetlila, ako sa jej podarilo vyrovnať hladinu estrogénu pomocou bylinného prípravku, ktorý jej odporučila terapeutka

image

„Chcete mi povedať, že všetky moje problémy sa dajú vyriešiť zaradením týchto ingrediencií do môjho jedálnička?“ Opýtala som sa skepticky.


„No, nie je to také jednoduché,“ povedala.


„Čaj z medovky alebo rozmarínové korenie na nedeľnú pečienku jednoducho nepomôžu. Moja odborníčka na výživu mi odporučila fantastický produkt s názvom EstroLux. Prípravok je špeciálne navrhnutý tak, aby blokoval, deaktivoval a vylučoval prebytočný estrogén. Okrem toho udržiava pozitívnu náladu a zlepšuje sústredenie, pomáha pri chudnutí a podporuje relaxáciu a lepší spánok.“

„Užívam ho už 3 mesiace a nikdy som tak rýchlo nespaľovala tuk a nikdy som sa necítila tak dobre. Mám viac energie a zlepšilo sa mi sústredenie. Skrátka, mám pocit, že mám zdravšie a zdatnejšie telo. A ako vidíš, má to celkom dobrý vplyv na moju náladu!“


Keď mi to povedala, bola som zvedavá, či sa o tom dozviem viac. Viem, že moja kamarátka sa veľmi snažila dostať do špičkovej formy, a ak to fungovalo u nej, možno by to mohlo fungovať aj u mňa.


Pozrela som si webovú stránku spoločnosti Sensilab, ktorá vyrába EstroLux, a videla som, že má vynikajúce recenzie a milióny zákazníkov.


Nie je to prvýkrát, čo som takýto výrobok testovala, ale rozhodla som sa ho zo zvedavosti vyskúšať. Výrobok ponúka aj záruku vrátenia peňazí, takže som si povedala: v najhoršom prípade, ak to nebude fungovať, dostanem svoje peniaze späť.


Moja kamarátka mi povedala, že pre dosiahnutie najlepších výsledkov je vhodné užívať EstroLux tri mesiace. Tak som si vybrala ich možnosť predobjednávky, ktorá ponúka balenie EstroLuxu s 50% zľavou. Produkt som dostala za niekoľko dní.

Začala som užívať 1 kapsulu dvakrát denne a musím povedať, že výsledky boli prekvapujúce a v dobrom slova zmysle. 

Môžem úprimne povedať, že som vďaka tomuto produktu získala späť svoj život

Aký je teda môj názor na tento produkt?

Budem úprimná: v prvých dňoch sa toho veľa nestalo. Nezaznamenala som žiadne zvláštne účinky. Ale po týždni som si začala všímať skutočný rozdiel.

Najprv som si všimla, že som oveľa uvoľnenejšia a pozitívnejšie naladená ako predtým. Aj bez kávy som nebola taká unavená ako zvyčajne, čo možno pripísať lepšiemu spánku, a zvýšila sa moja sústredenosť v práci. 

Keďže som sa cítila celkovo lepšie, bolo oveľa jednoduchšie začať sa o seba starať a takmer každý deň jesť zdravé a vyvážené jedlá. 


Po niekoľkých mesiacoch som vďaka zdravšiemu životnému štýlu a novoobjavenej motivácii schudla veľa kíl bez toho, aby som si to uvedomovala. Dokonca som si všimla, že moja pleť vyzerá lepšie. 


Na záver môžem objektívne povedať, že tento prírodný prípravok mi veľmi pomohol, pretože odkedy ho užívam každé ráno, mám pocit, že som získala späť svoj život. 


Nechápte ma teraz zle: nie je to zázračný prípravok, pretože chvíľu trvá, kým začne fungovať. Ale ak bojujete s váhou a máte problémy s uvoľnením a sústredením, odporúčam vám vyskúšať tento produkt.


Možno to bude znieť hlúpo, ale niekedy môže takýto malý zvyk znamenať obrovský rozdiel v našej pohode a živote. To bol môj prípad a dúfam, že to bude aj váš prípad. 


S pozdravom,

Petra

Produkty pre Vás

PROTI STRESU
-50%
Špeciálna cena 26,99 € Bežná cena 53,99 €
Zobraziť produkt
HORMONÁLNA ROVNOVÁHA
-50%
Špeciálna cena 23,99 € Bežná cena 47,99 €
Zobraziť produkt