Zastavte túžbu po jedle: konečne niečo, čo funguje!

Prvým krokom k úspešnému a udržateľnému chudnutiu je jesť menej. To však neznamená, že musíte hladovať. Akonáhle sa cítite plní, musíte prestať jesť. Ako si ale včas uvedomiť, že ste už nasýtení?

image

Najprv musíme rozlišovať medzi sýtosťou a chuťami. Nasýtenie je pocit, ktorý nastane, keď naše telo dostane všetky potrebné živiny. Na druhej strane k chutiam dochádza, keď chcete jesť určité jedlá len preto, že chutia, voňajú alebo vypadajú lahodne.

Ak sa chcete cítiť nasýtení, musíte cítiť hlad

Najdôležitejším krokom k pocitu plnosti je jednoducho hlad. Sýtosť nemôže existovať bez hladu. Prečo? Pretože hlad nám hovorí, kedy naše telo potrebuje živiny a koľko.

To znamená, že človek by nemal jesť, až kým nebude mať hlad. Ak budete jesť každý deň v rovnakej dobe len preto, že ste na to zvyknutí, aj keď nemáte naozaj hlad, nenastanesaturácia.

Tiež musíme počúvať naše telo, aby sme vedeli, čo jesť. Ak napríklad naše telo potrebuje bielkoviny, túžime po jedlách bohatých na proteíny, ako je mäso alebo vajcia. Ak ale namiesto toho jeme šalát (pretože si myslíme, že je to zdravšia alternatíva, vďaka ktorej schudneme), telo nedostane proteín, ktorý potrebuje, a preto sa budeme cítíť nenasýtení.

Je preto veľmi dôležité počúvať túžby nášho tela.

Ako viete, že ste plní?

Kľúčom je jesť pomaly. Ak si urobíme čas na to, aby sme si užili každé sústo, bude mať naše telo viac času na to, aby rozoznávalo živiny a povedalo nám, kedy dostalo dostatok živín.

Ak však budeme jesť rýchlo, jeme viac jedla, ako je nutné, pretože pocit sýtosti nemôže byť vyvolaný rýchlosťou, s akou živiny vstupujú do tela.

Čo robíte, keď máte chuť do jedla príliš často?

Ak aj napriek vášmu najlepšiemu úsiliu stále cítite túžbu častejšie jesť, potravinové doplnky potláčujúce chuť do jedla sú dobrým riešením, ako dostať túto túžbu pod kontrolu.

Dobrou správou je, že máme presne to, čo potrebujete: tlmič chuti do jedla HungerBlock EXTREME.

S prírodnými ingredienciami, ako sú pivovarské kvasnice a chaluha bublinatá, tento inovatívny produkt potláča chuť do jedla a pomáha spaľovať tuk účinnejšie. Pre viditeľné výsledky pri chudnutí za pár týždňov!

Produkty pre Vás

-50%
Špeciálna cena 19,99 € Bežná cena 39,99 €
Zobraziť produkt