Pochopenie depresie a hľadanie úľavy s MoodLuxom

Cítite sa pod psa? MoodLux môže byť vaším riešením, ako si zdvihnúť náladu, zvládnuť emočný stres a účinne bojovať s únavou!

Depression

Prevezmite kontrolu nad svojimi emóciami

Emócie sú neoddeliteľnou súčasťou ľudskej skúsenosti. V každodennom živote sa stretávame so širokou škálou pocitov, od šťastia a lásky až po hnev a sklamanie, a často o nich príliš nepremýšľame, pokiaľ nie sú obzvlášť intenzívne.

Občasné záchvaty smútku alebo skľúčenosti sú úplne normálne, aj keď tieto emócie často vnímame ako negatívne. Keď sa však tieto pocity začnú vyskytovať častejšie a ťažoba frustrácie, beznádeje a úzkosti sa stane zdrvujúcou, môže byť príliš veľká na to, aby sme ju uniesli sami.

Intenzívny smútok môže viesť k psychickým i fyzickým príznakom vrátane:

 • znížené radosti z obvyklých činností,
 • pretrvávajúceho smútku a vnútornej prázdnoty,
 • zvýšené podráždenosti,
 • časté zmeny nálad a
 • zmeny spánku a stravovacích návykov.

Uvoľnite svoje hormóny šťastia

Biochemické procesy vo vašom tele riadia predovšetkým vaše pozitívne emócie a pocity. Váš mozog produkuje prirodzené neurotransmitery, často označované ako „hormóny dobrej nálady“, ktoré zohrávajú kľúčovú úlohu pri regulácii a posilňovaní vašej emočnej pohody.

Tieto štyri základné hormóny prispievajú k pozitívnym pocitom:

 1. Dopamín: často nazývaný „hormón šťastia“, úzko súvisí s odmenami, motiváciou a príjemnými pocitmi.
 2. Serotonín: známy pre svoje spojenie so šťastím, sústredením a pokojom, reguluje aj spánok, chuť do jedla a trávenie.
 3. Oxytocín: nazývaný „hormón lásky“, podporuje dôveru, empatiu a vzťahové väzby.
 4. Endorfíny: endorfíny sa uvoľňujú v reakcii na stres a príjemné činnosti a prispievajú k celkovej pohode.

Neustály stres, náhle stresové situácie, hormonálne zmeny, nedostatok slnečného svetla v chladných mesiacoch a nezdravá strava môžu tieto hormóny šťastie vyčerpať alebo narušiť ich produkciu. 

V takýchto prípadoch môže vaše telo potrebovať ďalšiu podporu v podobe serotonínového posilňovača, ktorý zvýši vašu dobrú náladu a zlepší váš psychický pohľad. 

Objavte svetlú stránku života s MoodLux! 

MoodLux je určený na obnovenie emočnej rovnováhy a prirodzenému zlepšeniu nálady. Jeho kľúčové zložky pôsobia harmonicky a stimulujú v mozgu produkciu hormónov šťastia, ako sú serotonín, noradrenalín a dopamín, čím zaisťujú harmonickú rovnováhu. 

100% prírodný prostriedok na zlepšenie nálady 

Táto synergická zmes aminokyselín, rastlinných výťažkov, vitamínov a esenciálnych minerálov zvyšuje vašu schopnosť prežívať šťastie a udržiavať si pozitívnu náladu.

Pravidelné užívanie MoodLuxu môže pomôcť zabrániť výkyvom nálady, ktoré môžu prerásť v klinickú depresiu.

Rastúca vlna problémov s duševným zdravím

Počet duševných porúch sa alarmujúcim tempom zvyšuje. Približne štvrtina populácie trpí zlou náladou, napríklad prechodnou depresiou. Postihnutí sa často stretávajú s pocitmi smútku, melanchólia, apatia, podráždenosti, neistoty a strachu. Rozhodovanie a sústredenie sa stávajú náročnými, čo je sprevádzané pocitmi viny a bezcieľnymi myšlienkami.

Ak pretrvávajúca depresia pokračuje, môže sa prejaviť fyzickými príznakmi, ako je nespavosť, búšenie srdca, bolesti hlavy alebo tlak na hrudi. V súčasnej dobe sa s ťažkou depresiou stretáva približne 5 % populácie, pričom výkyvy nálad postihujú viac ako dvakrát viac žien ako mužov.

Proaktívne opatrenia proti depresii

Ak bude súčasný vývoj pokračovať, môže sa depresia vo všetkých svojich formách stať tretím najväčším celosvetovým zdravotným problémom. Preto je kľúčové pochopiť základné príčiny depresie a umožniť proaktívne kroky už pri prvých príznakoch, pretože prevence je často účinnejšia ako neskoršia liečba.

Serotonín: hormón „dobrej nálady“

Serotonín je neurotransmiter zodpovedný za udržiavanie pozitívnej nálady, emočnej rovnováhy a celkovej pohody. Zaistenie optimálnej hladiny serotonínu je nevyhnutné pre spokojný a šťastný život.

Zlepšite si náladu s MoodLuxom

Jedinečná zmes zložiek v prípravku MoodLux, vrátane L-tryptofánu, spolu so základnými vitamínmi a minerálmi, ako je kyselina listová, zinok, horčík a vitamíny B3, B6 a C, poskytuje nevyhnutné stavebné kamene pre zvýšenú produkciu serotonínu.

S MoodLuxom budete mať vždy dobrú náladu 

MoodLux je spoľahlivý posilňovač serotonínu, ktorý: 

 • podporuje relaxáciu a uvoľnenie stresu,
 • posilňuje emočnú rovnováhu,
 • zlepší vašu náladu,
 • zlepšuje duševnú pohodu a
 • znižuje pocit únavy a vyčerpania.

Safr’Inside™ – objavte vnútornú rovnováhu

Safr'Inside™ je prémiový šafranový extrakt známy svojou výnimočnou účinnosťou. Obsahuje 10x viac účinnej látky Safranal ako iné šafranové extrakty, takže je 10x účinnejšie.

Dve randomizované, dvojito zaslepené, placebom kontrolované klinické štúdie preukázali účinky šafranu na silné výkyvy nálad, pričom u účastníkov došlo k pozoruhodnému 15% zníženiu výkyvov nálad už po jednom mesiaci užívania.

Iná štúdia ukázala, že už po 15 dňoch:

 • 77 % používateľov sa cítilo optimistickejšie,
 • 69 % používateľov zaznamenalo väčší pokoj a
 • 75 % používateľov zaznamenalo zlepšenie emočnej rovnováhy.

Posilnený výkonnými zložkami

MoodLux zosilňuje silu šafranu pomocou: 

 • Extraktu z rhodioly: Rhodiola rosea je známa svojimi adaptogénnymi vlastnosťami, pomáha zvládať emočný stres, podporuje pozitívnu náladu, spánok a chuť do jedla.
 • Extraktu z ginkga: Tento známy antioxidant zlepšuje krvný obeh a priaznivo pôsobí na funkciu mozgu, jasné myslenie, koncentráciu a pamäť.
 • Vitamínov a minerálov: Základné vitamíny a minerály, ako sú vitamíny C, B1, B6, B12, niacín, kyselina listová, kyselina pantoténová a horčík, podporujú psychické funkcie a znižujú pocit únavy a vyčerpania. 

Je pre vás MoodLux ideálna?

 MoodLux je pre vás ideálny, ak:

 • sa snažíte zlepšiť vašu celkovú náladu,
 • prežívate veľký smútok a skľúčenosť,
 • zaznamenáte zmeny spánku a chuti do jedla,
 • stretávate sa s častou podráždenosťou a výkyvmi nálad,
 • už nenachádzate radosť v činnostiach, ktoré ste predtým milovali a
 • bojujete so zimnou depresiou.

Vyskúšajte maximálne účinky prírodných zložiek na zlepšenie nálady s MoodLuxom! 

Produkty pre Vás

HORMONÁLNA ROVNOVÁHA
-53%
Špeciálna cena 36,99 € Bežná cena 78,97 €
Zobraziť produkt
PROTI STRESU
-50%
Špeciálna cena 14,99 € Bežná cena 29,99 €
Zobraziť produkt