Filipa: „Už som schudla 7* kg a znova som získala radosť zo života“

Som Filipa Tomás, matka dvoch detí vo veku 2 a 7 rokov. Som asistentkou manažéra kategórie v spoločnosti Makro.

Vždy som mala problémy s váhou, najmä odkedy som zistila, že mám pomalú štítnu žľazu*, a nikdy som nemohla schudnúť a iba som priberala, bez ohľadu na to, koľko som držala diét.  

Nadváha mi nedovolila byť šťastná a sebavedomá a stratila som radosť z hry s deťmi

*Účinky produktu sa môžu líšiť u každého používateľa a môžu sa odlišovať od účinkov popísaných na webových stránkach.

image

Na odporúčanie dobrého priateľa, ktorý mi navrhol čaje Sensilab, som objavila Thyrolux a Hepafar.
Zložky a vitamíny upútali moju pozornosť a ich okamžité účinky mali na mňa pozitívny vplyv.

„Vrátila som sa k užívaniu si života“

Nedostatok hormónov štítnej žľazy ma pripravil o život, ale našťastie som vďaka Sensilabu opäť našla rovnováhu a zmysel života.
Stratila som radosť zo života, pohovka a posteľ boli mojimi ideálnymi partnermi. Teraz som sa sa však vrátila k životu, vrátila som sa k tomu, aby som si užívala svoj život a svoju rodinu tak, ako si to oni a ja zaslúžime.
Nestrácajte nádej, je tu Sensilab, ktorý nám pomáha znovu nájsť náš stred, našu pohodu, našu radosť.

„S produktmi Sensilab som schudla už 7* kg“

S produktmi Sensilab som už schudla 7* kg, vrátila sa mi radosť zo života, získala som energiu na hranie sa s deťmi a akoby zázrakom som konečne videla na váhe rozdiel, ktorý som chcela vidieť. Už som schudla 7* kg - z 82* kg som klesla na 75* kg. Každý, kto má pomalú štítnu žľazu, vie, čo to znamená a aký je to úspech.

Odkedy som začala užívať produkty Sensilab, cítila som sa spokojná so svojím telom ❤️ Konečne som mohla prekonať nespavosť a pokojne spať. Prvé účinky som pocítila na nálade, energii a koncentrácii.

„Moja mamina schudla 2* kg za tri* týždne.“

Potom som sa začala cítiť menej a menej nafúknutá (môj snubný prsteň mi už nesedel, mala som fialový prst. Teraz mi opäť sedí). 

V práci sa však teraz cítim svižnejšia a asertívnejšia, v každodennom živote som šťastnejšia, s radosťou sa hrám s deťmi a rodinou. Produkt som odporučila aj svojej mamine, ktorá za tri týždne schudla už 2* kg a tiež čelí problémom s hormónmi štítnej žľazy.

*Pomalá štítna žľaza = hromadenie tuku

Štítna žľaza je malá žľaza umiestnená v oblasti krku, ktorá rozhoduje o tom, ako rýchlo spaľujeme kalórie. Štítna žľaza svojimi hormónmi riadi metabolizmus tela, t. j. spotrebu energie. Ak je jej činnosť pomalá, produkuje sa príliš málo hormónov štítnej žľazy, takže sa spomaľujú všetky procesy v tele vrátane spaľovania tukov.

Produkty pre Vás