Je čas rozlúčiť sa s problémami s prostatou a močením raz a navždy!

Odborníci dosiahli prevratný objav: dlho očakávané riešenie problémov s prostatou je konečne tu!

Štatistiky** sú ohromujúce - približne 50* % všetkých mužov vo veku 50 až 61 rokov a až 90* % mužov nad 80 rokovzväčšenú prostatu! Prostata je malá pohlavná žľaza, ktorá je súčasťou mužského reprodukčného systému. Nachádza sa pod močovým mechúrom a obklopuje časť močovej trubice. Zväčšenie prostaty je proces, ktorý sa prirodzene vyskytuje s vekom.  

image

Okrem vysokého veku sú najčastejšími faktormi zväčšenia prostaty genetika, nevyvážená strava, nadmerná konzumácia alkoholu (najmä piva), nadváha, nedostatok pohybu, fajčenie atď.

Zväčšená prostata vyvíja tlak na močovú trubicu a spôsobuje problémy s močením. Bližšie vyšetrenie ukazuje, že väčšina problémov zahŕňa:

 • potrebu močiť (neschopnosť oddialiť močenie),
 • frekvencia močenia (pocit potreby močiť osemkrát alebo viackrát denne),
 • pretrvávajúce nutkanie na močenie v noci,
 • ťažkosti so začatím prúdu moču,
 • slabý alebo prerušovaný tok moču,
 • kvapkanie moču,
 • neschopnosť úplne vyprázdniť močový mechúr.

Po rokoch výskumu sa vedcom konečne podaril prevratný objav. Vyvinuli unikátnyvzorec s 9 úžasnými zložkami, ktoré podporujú zdravú funkciu prostaty, regulujú hladinu testosterónu a zmierňujú problémy s prostatou!

Hans konal rýchlo, keď mal problémy s močením

Hans pracuje ako administrátor a je zvyknutý na dlhé hodiny v kancelárii. Jeho práca je hlavným dôvodom jeho prevažne sedavého spôsobu života s malým množstvom pohybu a nevyváženou stravou. Hans začal mať problémy s močením, keď sa blížili jeho 55. narodeniny. Navštívil lekára, ktorý jeho problémy spočiatku pripisoval infekcii. Po sérii užívania antibiotík nedošlo k výraznému zlepšeniu, preto Hans plánoval opäť navštíviť svojho lekára. Odporučila ho k urológovi s podozrením, že jeho problémy súvisia so zväčšenou prostatou. Po niekoľkých testoch urológ diagnózu potvrdil.

Hans s prekvapením zistil, že už má rovnaké problémy ako jeho 80-ročný otec. 

„Vedel som, že starší muži majú zvyčajne problémy s prostatou, ale nevedel som, že sa môžu začať už vo veku 50 rokov.“

Napriek tomu rýchle vyhľadávanie na internete ukázalo, že muži môžu začať pociťovať problémy s prostatou súvisiace s močením už po štyridsiatke!

Bol som šokovaný! Nechcel som hneď začať užívať lieky. Namiesto toho som sa rozhodol, že sa pokúsim nájsť prírodný doplnok, ktorý by vyhovoval mojim potrebám!“ 

„Na celý víkend som zmizol v hlbinách internetu, až tak, že moja manželka dokonca začala rozprávať o tom, ako som prilepený k telefónu," priznáva Hans s úsmevom.  

„Svoj výber som zúžil na tri možnosti. Po porovnaní zložiek, kvality a ceny som sa rozhodol pre prípravok na podporu prostaty od spoločnosti Sensilab.“ 

„So svojím výberom nemôžem byť spokojnejší!“

„Používam Prostate Support už 2* mesiace a nemám v úmysle prestať. Naozaj mi veľmi pomohol! Nemusím tak často chodiť na toaletu, a keď už musím, uspokojím svoje potreby oveľa rýchlejšie.“

Ako tento výživový doplnok funguje?

Existuje niekoľko zložiek v tomto vzorci, ktoré je potrebné zdôrazniť. Hlavnou hviezdou je nepochybne extrakt z tekvicových semien, ktorý pomáha udržiavať dobrú funkciu močového mechúra. Výskum** ukázal, že extrakt z tekvicových semienok zvyšuje prietok moču v priemere o viac ako 31* %, znižuje frekvenciu močenia (o 23,9* % počas dňa a 56,5* % v noci) a zlepšuje kvalitu života o viac ako 46* %.  

Ďalšími zložkami, vďaka ktorým je tento prípravok taký jedinečný, sú palmetto, žihľava, ľanové semienko, lykopén, kvercetín, zinok, selén a vitamín B6.

Všetky zložky boli starostlivo vybrané pre ich priaznivý účinok na prostatu a zdravie mužov.

image

Miguel môže v noci opäť nerušene spať

Miguel je právnik, ktorý nedávno odišiel do dôchodku. Od odchodu do dôchodku sa tešil na dlhší spánok, ale bohužiaľ mu plány prekazil problém s močovými cestami.  

„Už nejaký čas som mal problémy s močením kvôli zväčšenej prostate, ale nejako som to zvládal. Odkedy som však odišiel do dôchodku, nemohol som dobre spať. V noci som musel niekoľkokrát vstať, čo spôsobilo, že som sa cez deň cítil vyčerpaný a bez energie.“

Horšie bolo, že moje nočné návštevy toalety budili manželku a tá dokonca spomenula, že by som mal začať spať na pohovke.“

Miguel sa o svojich problémoch zmienil priateľovi, ktorý mu odporučil program Prostate Support

„Poznám priateľa, ktorý mal tiež problémy s prostatou, tak som ho požiadal o radu. Odporučil mi výživový doplnok Prostate Support. Hneď som si ho objednal a odkedy som ho začal používať, môj stav sa výrazne zlepšil.“

Rýchle výsledky

Je dôležité si uvedomiť, že všetci muži sú rôzni, takže to, ako rýchlo sa môžu prejaviť účinky Prostat Support, sa môže líšiť. Odporúčame výrobok užívať najmenej 3 mesiace. Používanie na dobu neurčitú alebo opakovanie 3-mesačnej kúry vždy, keď je to potrebné, je však úplne bezpečné.  

Miguel s radosťou odporúča tento výrobok svojim priateľom a rodine.  

Zmeny som začal pozorovať pomerne rýchlo. Teraz užívam 1 kapsulu po raňajkách a 1 kapsulu po obede a s manželkou vtipkujeme, že existuje život 'pred Prostate Support' a život 'po Prostate Support'.“

„Už nemusím v noci vstávať a už sa nehovorí o oddelených spálňach.“

Prostate Support je skvelá voľba!

Harry používa tento produkt už niekoľko mesiacov a je jedným z našich spokojných používateľov. 

„Nemôžem byť spokojnejší.“

„Som rád, že môžem oznámiť, že tento výrobok naozaj funguje. Prvé výsledky som začal vidieť už po *pár* dňoch a som veľmi spokojný.“

Charles sa zbavil svojich pochybností a zbavil sa svojich problémov

Ako všetci muži v jeho rodine, aj Charles začal mať problémy s prostatou vo veku okolo 60 rokov. Jeho hlavnými problémami boli silné nutkanie na močenie, časté močenie a neschopnosť úplne vyprázdniť močový mechúr.

Charles hovorí, že tieto problémy ovplyvnili jeho spoločenský život, pretože už nechcel ani vychádzať z domu.

„Začal som sa vyhýbať chodeniu von. Myšlienka na to, že neviem, či budem schopný nájsť toaletu, mi liezla na nervy, čo moje problémy len zhoršovalo.“ 

Hoci Charles nedôveruje výživovým doplnkom, jeho bratranec mu poslal prípravok Prostate Support.  

„Phillip mi povedal, že by som mal vyskúšať tento produkt. Pomohlo mu to a bol presvedčený, že to pomôže aj mne. Nechcel som ho uraziť odmietnutím darčeka, tak som ho vyskúšal.“

„Čoskoro som si všimol zlepšenie.“

„Nemohol som uveriť vlastným očiam! Phillip mal pravdu, výrobok robí zázraky. Keď som si všimla, že mi došla zásoba, objednala som si nové balenie.“ 

Charles hovorí, že sa rád podelí o svoj príbeh, ak to pomôže iným, aby sa s ním stotožnili a našli riešenie.

Milióny mužov majú problémy s prostatou

Starnutie a nižšia hladina testosterónu, genetika, nevyvážená strava s nadmerným množstvom alkoholu a kávy, nadváha a nedostatok fyzickej aktivity sú faktory, ktoré prispievajú k zväčšeniu prostaty a následne k problémom s močením.  

Skutočným riešením problémov súvisiacich s prostatou je zdravší životný štýl v kombinácii s prípravkom, ktorý pomáha zdravej funkcii prostaty, reguluje hladinu testosterónu a zmierňuje problémy s močením.

Našťastie, náš najpredávanejší výrobok je najlepšou voľbou (spomedzi výrobkov pre mužov), ktorá vám to pomôže dosiahnuť.

Rôzne zložky pracujú v synergii na dosiahnutie spoločného cieľa

Okrem extraktu z tekvicových semien je náš prípravok obohatený o mnoho ďalších zložiek, ktoré majú priaznivý vplyv na zdravie prostaty.  

Extrakt z palmetta sa propaguje ako výživový doplnok pri príznakoch spojených so zväčšenou prostatou. Odporúča sa ako zdroj mastných kyselín, ktoré podporujú reprodukčnú funkciu a majú priaznivý vplyv na zdravie mužov.

Ľanové semienka podporujú zdravú funkciu prostaty u starnúcich mužov a žihľava sa tradične používa na podporu funkcie močových ciest.

Obsahuje aj zinok, vitamín B6 a selén, ktoré udržiavajú normálnu hladinu testosterónu a chránia bunky pred oxidačným stresom.

Pridali sme aj lykopén, ktorý je dôležitý pre zdravie prostaty, a kvercetín, ktorý sa spája s rôznymi zdravotnými účinkami.

Prostate Support môže:

 • podporiť zdravú funkciu prostaty,
 • znížiť frekvenciu močenia o 23,9* % počas dňa a o 56,5* % v noci,
 • zlepšiť prietok moču v priemere o viac ako 31* %,
 • pomôcť udržiavať zdravú hladinu testosterónu,
 • zlepšiť kvalitu života o viac ako 46*%.

Pridajte sa k Stevovi a ďalším spokojným zákazníkom, ktorí zaznamenali výrazné zlepšenie!

Po troch mesiacoch nepretržitého používania Prostate Support nás Steve kontaktoval, poďakoval nám za pomoc a podelil sa s nami o svoj príbeh.  

"Bojoval som s častým močením, ktoré mi prekážalo aj v spánku. V dôsledku toho som sa počas dňa cítil vyčerpaný a nemal som energiu na veci, ktoré mám rád." 

"Cena je tiež veľmi prijateľná." 

Steve dodáva: "Môj lekár ma vyšetril, aby zistil, či nie je niečo vážne v poriadku, ale vysvetlil mi, že problémy s prostatou sú v mojom veku normálne. Keď som odchádzal z jeho ordinácie, rozhodol som sa vyskúšať výrobok, ktorý som videl v reklame. Spočiatku som bol trochu skeptický, ale aj tak som sa rozhodol vyskúšať ho."  

"Začal som užívať 2 kapsuly denne a prvé zmeny som zaznamenal asi po 2* týždňoch, keď sa moje návštevy toalety stali menej častými. To všetko výrazne zlepšilo môj každodenný život. Odvtedy ho užívam a už s tým neprestanem!"

"Môj život sa zmenil k lepšiemu, keď som ho začal používať."

Robert konečne našiel riešenie

Po rokoch boja sa Robert takmer vzdal: "Bol som na konci svojich síl. Neustále som pociťoval potrebu močiť, ale keď som sa dostal na toaletu, mal som problémy s močením a trvalo celú večnosť, kým sa mi uľavilo. Kamkoľvek som išiel, musel som sa najprv pozrieť, kde je toaleta, aby som sa cítil bezpečne. Poviem vám, že ma to všetko privádzalo do šialenstva." 

Čoskoro si všimol zlepšenie 

"Moja dcéra už mala dosť mojich neustálych sťažností a kúpila mi Prostate Support. Samozrejme, moje očakávania neboli veľké. Pri všetkých ostatných tabletkách, ktoré som musel užívať, som si nemyslel, že tento doplnok prinesie nejaký úžitok. Povedala však, že nemôže uškodiť, keď ho vyskúšam, tak som jej vyhovel a nemôžem byť spokojnejší. Čoskoro som si všimol zlepšenie a môj spoločenský kalendár je opäť plný!" 

"Je to naozaj cenovo dostupný a veľmi účinný." 

Po mesiacoch používania tohto výrobku Robert potvrdzuje, že mu pomohol radikálne zmeniť život, a svojej dcére sa nevie dostatočne poďakovať. "Je taký účinný, že ho nikdy nechcem prestať používať."

"Ak neuvidíte výsledky okamžite, nevzdávajte sa!"

"Tento výrobok by som s radosťou odporučil každému. Ak pomohol mne, som si istá, že môže pomôcť každému. Nezabúdajte však, že každý sme iný; u niektorých môže trvať dlhšie ako u iných, kým uvidia výsledky. Preto je dôležité byť trpezlivý a nevzdávať sa!"

Boj proti zväčšenej prostate s pomocou prírody!

Prostate Support poskytuje všetku podporu, ktorú vaša prostata potrebuje. Náš produkt nie je len riešením, na ktoré prisahá mnoho zákazníkov, ale aj neustále zlepšujeme zloženie v súlade s najnovšími štúdiami a máme klinické údaje, ktoré potvrdzujú jeho účinnosť. 

Ako Prostate Support funguje

Prostate Support obsahuje optimálnu zmes zložiek, ktoré podporujú zdravie prostaty. Náš vzorec pomáha zlepšiť kvalitu života a bojovať proti problémom s prostatou tým, že podporuje zdravú funkciu prostaty, reguluje hladinu testosterónu a zmierňuje problémy s močením.

Mimoriadne účinky!

Tisíce zákazníkovuž vyskúšalo Prostate Support a zaznamenalo úžasné výsledky. Ich príbehy dokazujú, že pomáha: 

 • podporiť zdravú funkciu prostaty,
 • znížiť frekvenciu močenia počas dňa a v noci,
 • zlepšiť prietok moču,
 • udržiavať vyváženú hladinu testosterónu,
 • zlepšiť celkovú kvalitu života.

Prostate Support sa rýchlo stáva produktom na podporu prostaty číslo 1 na trhu. Odporúčame ho používať najmenej 3 mesiace, ale je úplne bezpečný aj na neobmedzený čas.

Najpredávanejší produkt medzi výrobkami podporujúcimi zdravú funkciu prostaty!  

Tisíce ľudí sa každý deň obracajú na Prostate Support a zažívajú úžasné výsledky! Tento produkt dokáže zlepšiť zdravie prostaty a celkovú pohodu.  

Podporte svoju prostatu a pridajte sa k tisícom spokojných používateľov Prostate Support! Získajte teraz špeciálnu akciovú cenu a vyskúšajte úžasné účinky na vlastnej koži!

*Účinky užívania výrobku sa môžu u jednotlivých osôb líšiť a môžu sa líšiť od účinkov opísaných na webovej stránke. Naše výrobky nie sú určené na prevenciu alebo liečenie akýchkoľvek chorôb alebo závažných stavov. Dôležitá je pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl.

**Zdroje:

U.S. Department of Health and Human Services. (n.d.). Prostate enlargement (benign prostatic hyperplasia) - NIDDK. National Institute of Diabetes and Digestive and Kidney Diseases. Retrieved April 18, 2023, from https://www.niddk.nih.gov/health-information/urologic-diseases/prostate-problems/prostate-enlargement-benign-prostatic-hyperplasia

View of the role of Cucurbita pepo in the management of patients affected by lower urinary tract symptoms due to benign prostatic hyperplasia: A narrative review. (n.d.). Retrieved April 18, 2023, from https://www.pagepressjournals.org/index.php/aiua/article/view/aiua.2016.2.136/5810

Produkty pre Vás

HORMÓNY
-14%
Špeciálna cena 17,99 € Bežná cena 20,99 €
Zobraziť produkt