Hormonálna nerovnováha: symptóm 21. storočia

Problémy, ktorým Britta čelila, sú známe mnohým z nás: nadváha, únava, nadúvanie a zlý spánok, a to je len niekoľko z nich. 

Viete, o čom hovoríme?

Mysleli sme si! 


image

Pomóc! S mojím telom nie je niečo v poriadku! 

Britta svoju postavu opisuje ako normálnu až strednú. Dlhý čas ju trápili výkyvy nálad, pravidelná únava a neschopnosť zaspať, a takisto zvýšený stres ako dôsledok spomínaných problémov. 

Hoci Britta presne vedela, že zdravšia strava a cvičenieby pomohli vyriešiť mnohé z problémov, jednoducho si nevedela nájsť čas a energiu, aby pre to niečo urobila. Pre zaneprázdnenú predavačku, ktorá nemá takmer žiadny voľný čas, bolo nemožné zvoľniť tempo a celkovo zmeniť svoj životný štýl. 

Môže za to hormonálne nerovnováha! 

Britta nevedela, že za jej problémy môže hormonálna nerovnováha, symptóm 21. storočia. Príčina spočíva v tom, že sme zaťažení estrogénom; stav, keď je v našom tele nadbytok estrogénu, sa nazýva estrogénová dominancia. 

Môžu ju spôsobiť xenoestrogény alebo hormonálne (endokrinné) disruptory. Tieto umelé chemické látky majú podobnú chemickú štruktúru ako estrogén a napodobňujú jeho funkcie v tele. 

Kde nájdeme tieto disruptory? 

Hormónové disruptory sa nachádzajú vo veciach, na ktoré by ste pravdepodobne nikdy nepomysleli: v bežne produkovanom mäse a mliečnych výrobkoch, v hormonálnej substitučnej terapii, v niektorých šampónoch a mydlách, v zmäkčovadlách látok a v mikroplastoch, ktoré sú dnes prítomné všade - od zdrojov vody až po všetky naše potraviny. 

A čo spôsobuje estrogénová dominancia?

Všetky problémy, s ktorými sa stretávala aj Britta: obezita v oblasti brucha, nadúvanie, celulitída, únava a celkový nedostatok motivácie. 

Prvé výsledky sú viditeľné už po dvoch týždňoch!

Britta našťastie na sociálnych sieťach narazila na EstroLux a po niekoľkých mesiacoch užívania tento produkt chváli, teší sa z pomeru dobrej ceny a kvality. Prvé zmeny si Britta všimla už po dvoch týždňoch: "Ráno sa mi lepšie spí a v práci som oveľa uvoľnenejšia".  

Navyše sa cíti oveľa pokojnejšie a má oveľa viac energie, a to všetko vďaka EstroLuxu, prírodnému hormonálnemu detoxu s účinkom 3 v 1, ktorý pomáha obnoviť hormonálnu rovnováhu. Britta dodáva: "Určite ho odporúčam!"

Hormonálna nerovnováha je rozšíreným problémom

Po rokoch výskumu spoločnosť Sensilab s hrdosťou uviedla na trh riešenie problémov, ktoré spôsobuje nadmerná hladina estrogénu. EstroLux funguje tak, že blokuje, deaktivuje a vylučujenadbytočný estrogén z tela.   

100% prírodný! 

Glandline EstroLux je produkt s prírodnými aktívnymi zložkami, ktoré vyrovnávajú hladinu estrogénu a podporujú zdravie pečene a detoxikáciu. Neobsahuje žiadne hormóny ani sóju, ale obsahuje aktivovaný extrakt z brokolice, extrakt z chaluhy bublinatej, chlorellu (detoxikačná riasa), ako aj vitamín B6.

Produkty pre Vás

-58%
Špeciálna cena 29,99 € Bežná cena 70,99 €
Zobraziť produkt