Valentina: „Myslela som si, že budem navždy unavená a tučná.“

Valentína je 34-ročná zdravotná sestra a matka dvoch chlapcov vo veku 4 a 6 rokov. So svojou váhou bojovala už od narodenia prvého syna.  Jej práca na plný úväzok, starostlivosť o domácnosť a snaha udržať krok s neposednými chlapcami jej nenechávali čas (ani energiu) na cvičenie a zdravé stravovanie. A kilá sa stále hromadili.   

Valentína

„Bolo pre mňa ťažké udržať krok v práci aj doma.“

Ako oddaná zdravotná sestra a milujúca matka si všimla, že je každým dňom vyčerpanejšia. „Celý čas som bola taká unavená. Zdalo sa mi, že od prvého tehotenstva som neprespala celú noc. Bolo ťažké udržať krok v práci aj doma.

V práci som žila na štyroch až piatich šálkach kávy a sladkostiach z automatu. Doma som jedla sendviče a večere z mikrovlnnej rúry, pretože som bola príliš unavená na to, aby som si po dlhej zmene uvarila skutočné jedlo. Chodiť s deťmi na ihrisko som považovala za dostatočný tréning.“

Nechať prácu a rodinný život diktovať váš životný štýl je pascou, do ktorej sa mnohí z nás chytia. Je ťažké urobiť drastickú zmenu, keď čelíme každodenným povinnostiam.

„Vždy, keď som mala obzvlášť ťažký deň, utešovala som sa jedlom z fast foodu alebo vrecúškom čipsov. Moje chute boli najhoršie tesne pred spaním - keď som uložila deti a dokončila svoje denné úlohy, vtedy som sa odmenila niečím sladkým, slaným alebo mastným.“ 

Valentína sa potom z prvej ruky dozvedela, ako veľmi môže nedostatok spánku ovplyvniť kvalitu života.

Nekvalitný spánok spôsobuje priberanie

„Napriek tomu, že som bola vyčerpaná a túžila som sa dobre vyspať, v noci som sa stále prehadzovala, mala som plnú hlavu a moje telo sa nedokázalo uvoľniť.  

Ležala som a myslela na všetky veci, ktoré som potrebovala urobiť. Cítila som sa vinná, že som nič neurobila so svojou váhou, ktorá sa stala zdrojom rozpakov a frustrácie. Cítila som sa ako matka neschopná. Nemotivovala ma práca, ktorá mi kedysi prinášala toľko radosti. Znepokojená, pretože som vedela, že sa opäť budem budiť vyšťavená.“

Viaceré štúdie potvrdili súvislosť medzi nedostatočným spánkom a prírastkom hmotnosti. Aj keď si možno myslíte, že viac hodín bdenia spôsobí, že vaše telo spáli viac kalórií, v skutočnosti to spôsobí, že sa váš metabolizmus vypne a šetrí energiu. Takto telo lipne na tuku a každej kalórii, ktorú skonzumujete.

„Keby som si to niekde prečítala, nikdy by som tomu neverila.“

„Sťažovala som sa kamarátke v práci a ona bola asi prvý človek, ktorý ma naozaj pochopil. Jej život bol podobný môjmu, a predsa to všetko nejako zvládala.  

Odporučila mi výživový doplnok s názvom NightBurn XXL a povedala, že ho používa už roky a pomohol jej lepšie spať a schudnúť.

Keby som si to niekde prečítala, nikdy by som tomu neverila, ale keďže mi to odporučila kamarátka... rozhodla som sa to vyskúšať.''

„Zdalo sa mi to úžasné, pretože som nevykonala žiadne iné zmeny.“

„Kamarátka používala nápoj NightBurn XXL, ale zistila som, že sú k dispozícii aj kapsuly, a keďže mám rada niečo praktickejšie, objednala som si ich. 

Po týždni som si všimla, že rýchlejšie zaspávam. Už niekoľko dní som nemala večer chuť na maškrty. To mi stačilo na to, aby som pokračovala. 

Po dobrom mesiaci som si všimla, že nohavice sú mi trochu voľnejšie. Postavila som sa na váhu a naozaj som schudla 2 kilogramy. Zdalo sa mi to úžasné, pretože som nevykonala žiadne iné zmeny. 

NightBurn XXLkapsuly používam už 4 mesiace a mám v úmysle v tom pokračovať. Teraz som schudla 8 kíl, lepšie spím a toľko energie som nemala už takmer desať rokov! 

Myslela som si, že budem navždy unavená a tučná. Doslova som nevidela cestu von z tejto priepasti, ktorou sa stal môj život. A teraz vyzerám a cítim sa lepšie ako roky predtým!“

NightBurn XXL je náš najžiadanejší produkt 

NightBurn XXL, dostupný ako nápoj (s niekoľkými príchuťami) alebo kapsuly, je už roky naším najpredávanejším produktom. Niet sa čomu čudovať, veď naňho nedá dopustiť 400 000 zákazníkov. 

Valentina užíva kapsuly NightBurn XXL, ktoré pomáhajú urýchliť chudnutie tým, že: 

  • zvyšujú spaľovanie tukov počas odpočinku,
  • zabraňujú večernýmchutiam na jedlo,
  • zrýchľujú metabolizmus,
  • pomáhajú vyrovnávať hormóny spánku a hladu
  • zlepšujú spánok a znižujú únavu.

Produkty pre Vás

Mohlo by Vás zaujímať