Juliana: „Je to skutočný zázrak v mojom živote.“

Juliana a jej manžel

Juliana a jej manžel trpeli mnoho rokov deň čo deň ochromujúcimi bolesťami kvôli problémom s chrbtom. Ťažko mohli pracovať, hrať sa s dcérou alebo si užívať život. 

Pred niekoľkými mesiacmi dostala Juliana e-mail so zdanlivo jednoduchým, ale prevratným riešením a rozhodla sa ho vyskúšať. Dnes už im bolesť chrbta nebráni žiť naplno. „Toto je skutočný zázrak v mojom živote,“ napísala Juliana vo svojom ďakovnom liste. 

„Odvtedy, čo som ho začala užívať, moja bolesť zmizla.“

„Mám lordózu a skoliózu a celý život ma bolí chrbát. Celodenné sedenie v kancelárii alebo obyčajná chôdza s určitou záťažou mi spôsobuje silné bolesti v ramenách. 

Často ma tiež bolí zápal sedacieho nervu. Kurkumové kapsuly sú v mojom živote naozajstným zázrakom. Odkedy som ich začala užívať, moja bolesť zmizla. Pretože mi práca a domáce aktivity zaberajú veľa času, nemohla som sa venovať žiadnemu fyzickému cvičeniu.“

„Kvôli bolestiam preležal celé dni v posteli.“

"Pretože sa mi produkt veľmi páči, odporučila som ho aj manželovi. Hoci absolvoval nespočetné množstvo cvičení na posilnenie chrbtice a dokonca aj drahé procedúry u špecialistov, stále ho trápili neustále bolesti chrbta. Kvôli bolestiam preležal celé dni v posteli. 

A výsledok bol rovnaký: bolesť zmizla. Kurkumové kapsuly sú u nás doma nevyhnutnosťou. Po dvoch kapsulách denne sa cíti lepšie a ja tiež. Tento produkt milujeme!“

Ich dcéra konečne získala svojich rodičov späť 

„Ďakujeme spoločnosti Sensilab za pomoc pri zlepšovaní našej životnej pohody. Naša malá dcérka vám ďakuje, že teraz má rodičov, ktorí sa s ňou s radosťou hrajú v parku,“ uzavrela Juliana svoj list. 

Produkt, ktorý jej a jej rodine zmenil život, je AVENOBO Curcuma FORTE, jeden z najsilnejších kurkumových doplnkov na trhu. 

Prírodný doplnok, ktorý vás revitalizuje od hlavy až po päty 

Neexistuje jediná časť tela, ktorej by kapsuly AVENOBO Curcuma Forte neprospievali. Ich zloženie chráni pečeň, srdcovú činnosť, imunitný systém, kosti, svaly, nervový systém, mozog, pľúca, horné dýchacie cesty a kožu. Navyše tiež podporujú trávenie, zabraňujú hromadeniu tukov a pomáhajú vám zhodiť nadbytočné kilá!

185x* vyššia biologická dostupnosť pre skutočné účinky  

AVENOBO Curcuma FORTE obsahuje čistý kurkumín, ktorý je bioaktívnou zložkou zodpovednou za mnohostranné liečebné účinky kurkumy. Na porovnanie, kurkuma na vašej kuchynskej poličke obsahuje iba asi 3 % kurkumínu. Preto vám konzumácia surovej kurkumy príliš neprospeje, pokiaľ ju nepoužívate čisto na vylepšenie chuti vašich kuchárskych majstrovských diel. 

Ďalším problémom je, že vaše telo nedokáže kurkumín samo vstrebať, takže sa väčšina z neho vyplavuje pečeňou. Preto sme extrakt kurkumínu zapuzdrili do micel, vo vode rozpustného obalu, ktorý maximalizuje jeho biologickú dostupnosť a skutočne prináša sľubované benefity. To robí AVENOBO Curcuma FORTE lepším. 

Kapsuly AVENOBO Curcuma FORTE ponúkajú:

  • 185x* vyššiu biologickú dostupnosť
  • 6,8x* rýchlejšie vstrebávanie kurkumínu
  • 24*hodinovú záruku zotrvania v systéme
  • Jedna kapsula zodpovedá 11 štandardným kapsulám kurkumy
  • Účinok 2 v 1: chudnutie a imunita
  • Obohatené o zázvor a vitamín D3

Bez ohľadu na to, s akým zdravotným problémom sa stretávate, kurkumín môže podporiť vašu pohodu a zlepšiť váš každodenný život, rovnako ako to urobil pre Julianu a jej manžela. Využite túto príležitosť s našou špeciálnou ponukou 1+1 zdarma! 

Zdroje:

Nagpal, M., & Sood, S. (2013). Role of curcumin in systemic and oral health: An overview. Journal of natural science, biology, and medicine, 4(1), 3–7. https://doi.org/10.4103/0976-9668.107253

Produkty pre Vás

DETOX & OCHRANA PEČENE
-69%
Špeciálna cena 19,99 € Bežná cena 63,99 €
Zobraziť produkt
HORMONÁLNA ROVNOVÁHA
-53%
Špeciálna cena 36,99 € Bežná cena 78,97 €
Zobraziť produkt