Hlavným problémom, na ktorý sa ženy v menopauze sťažujú, je priberanie na váhe

Počas menopauzy ženy často priberajú kvôli viacerým faktorom - klesajúcej hladine estrogénu, úbytku svalovej hmoty súvisiacej s vekom, životnému štýlu a nedostatku pohybu. Štúdie** ukazujú, že nižšia hladina estrogénu môže tiež spôsobiť zvýšenú chuť do jedla.

Pri poklese hladiny estrogénu sa metabolizmus spomaľuje. Ženy v strednom veku majú väčšiu pravdepodobnosť, že sa im kilá navyše budú ukladať v oblasti brucha, a nie na bokoch a stehnách, ako to bolo v období plodnosti. Nielenže to spôsobuje ťažkosti pri obliekaní obľúbeného oblečenia, ale nadváha okolo pása môže mať aj negatívne zdravotné následky.

Bežné príznaky menopauzy

Menopauza znamená ukončenie menštruačného cyklu ženy. Zvyčajne sa vyskytuje po štyridsiatom alebo päťdesiatom roku života. Hormonálne zmeny môžu spôsobiť nepríjemné pocity. V skutočnosti viac ako 80 %** žien pociťuje príznaky menopauzy, ako sú návaly tepla, ktoré môžu výrazne ovplyvniť kvalitu ich života. Príznaky sa môžu objaviť už vo veku 30 rokov! Môže sa objaviť:

 • Nepravidelná menštruácia

 • Prírastok hmotnosti

 • Spomalený metabolizmus

 • Zvýšená chuť do jedla

 • Vaginálna suchosť

 • Zimnica

 • Návaly horúčavy

 • Nočné potenie

 • Problémy so spánkom

 • Zmeny nálady

 • Zmeny libida

M-Pause bojuje proti symptómom prirodzenej menopauzy

image

Prírodný

image

Bez hormónov

image

Bez laktózy

image

Bezlepkový

image

Vegánsky

image

Klinicky testovaný

Špičkové zloženie bez hormónov a sóje

Buďte opäť sama sebou len s 1 kapsulou denne!

image

Zmiernite príznaky menopauzy s M-Pause! Tieto rastlinné kapsuly uľahčujú chudnutie a udržiavanie hmotnosti pomocou koreňa čakanky.

Kapsuly M-Pause vám pomôžu znížiť návaly horúčavy až 4x* za 6 týždňov! Štúdie** ukazujú, že M-Pause vám tiež pomôže znížiť nočné potenie až 2x* len za 8 týždňov.

Extrakt z chmeľu Lifenol® vám môže pomôcť zmierniť ďalšie príznaky menopauzálnych ťažkostí, ako sú podráždenosť, problémy so spánkom, bolesti hlavy, priberanie, zmeny nálady a nedostatok energie.

Obnovte svoju pohodu a buďte opäť sama sebou s kapsulami bez hormónov M-Pause!

Najlepšie ponuky - vyskúšajte ich ihneď!

Zásoba na 30 dní

2 výnimočné produkty, ktoré zmierňujú príznaky menopauzy, znižujú nadúvanie a urýchľujú chudnutie

Špeciálna cena 26,99 € Bežná cena 51,99 €
Loading...
Zobraziť produkt
Zobraziť všetky príspevky v blogu

**Zdroje

Heyerick, A., Vervarcke, S., Depypere, H., Bracke, M. and Keukeleire, D., 2006. A first prospective, randomized, double-blind, placebo-controlled study on the use of a standardized hop extract to alleviate menopausal discomforts. Maturitas, [online] 54(2), pp.164-175.

Bansal, Ramandeep, and Neelam Aggarwal. “Menopausal Hot Flashes: A Concise Review.” Journal of mid-life health vol. 10,1 (2019): 6-13. doi:10.4103/jmh.JMH_7_19