Vysokokvalitné multivitamínové kapsuly

Vitagen

120 kapsúl | Zásoba na 60 dní

Vyvážený multivitamínový prípravok s 37 živinami a bez prídavných látok. Vhodný pre vegánov!

Contents: 1x Vitagen 120 capsules/60 dní

Bez lepku

Bez GMO

Bez laktózy

Vegánske

Vegetariánske

Vyrobené v EÚ

HACCP

*Účinky produktu sa môžu líšiť u každého používateľa a môžu sa odlišovať od účinkov popísaných na webových stránkach.

DARČEK ZDARMA!

Získajte najlepšie tipy pre zdravie, rady v oblasti výživy a lahodné recepty v jednej praktickej e-knihe!

Bez lepku

Bez GMO

Bez laktózy

Vegánske

Vegetariánske

Vyrobené v EÚ

HACCP

*Účinky produktu sa môžu líšiť u každého používateľa a môžu sa odlišovať od účinkov popísaných na webových stránkach.

Vysokokvalitné multivitamínové kapsuly

Vitagen

120 kapsúl | Zásoba na 60 dní

Vyvážený multivitamínový prípravok s 37 živinami a bez prídavných látok. Vhodný pre vegánov!

 • Kompletné, vyvážené multivitamínové zloženie

 • S 37 cennými živinami v jednom prípravku

 • Veľmi vysoká biologická dostupnosť

 • Zložky najvyššej kvality

 • Bez akýchkoľvek prídavných látok

 • Vhodné pre vegánov a vegetariánov

 • Dobrý pomer cena/výkon

 • Nemecká kvalita

Contents: 1x Vitagen 120 capsules/60 dní

Dostačujúce pre 60 dní

0,25 € / kapsula

Špeciálna cena 29,99 €

Vyberte svoj balíček:

Vyberte si jednorazový nákup alebo predobjednávku

Tip: Ušetrite ďalších 17% vďaka predobjednávke

Jednorazový nákup
(Zásoba na 60 dní)
Prihláste sa k odberu tohto produktu a nechajte si ho poslať domov každý mesiac. s extra zľavou 17% na každú opakovanú objednávku.
(60 dňové zásoby každý mesiac. na 24,89 €)
17% Zľava

Najlacnejšia možnosť

 
Loading...
Na sklade
SKU
260144
5 5

DARČEK ZDARMA!

Získajte najlepšie tipy pre zdravie, rady v oblasti výživy a lahodné recepty v jednej praktickej e-knihe!

Multivitamínové kapsuly s veľmi širokým spektrom 37 životne dôležitých živín

Vitamíny, minerály a stopové prvky sa podieľajú na všetkých telesných funkciách. Ovplyvňujú zdravie, vzhľad, výkonnosť a dokonca aj emócie. Optimálny prísun týchto živín je rozhodujúcim faktorom, aby ste zostali fit, energickí, mladí a výkonní.

Aby Vitagen ešte účinnejšie zásoboval telo cennými životne dôležitými látkami, bola jeho receptúra teraz ešte viac optimalizovaná a prispôsobená najnovším vedeckým poznatkom.

Je o vás dostatočne postarané?

Odborníci na výživu vypočítali, že by ste mali denne zjesť päť alebo viac porcií čerstvého surového ovocia a zeleniny, aby ste prijali dostatok živín. To sa však ľahšie povie, ako urobí.

Vzhľadom na čoraz hektickejší každodenný život má mnoho ľudí medzi prácou, rodinou a domácnosťou čoraz menej času na zdravú a pestrú stravu. Rýchle občerstvenie a hotové jedlá sa dostávajú na obedný stól častejšie ako kedykoľvek predtým. Individuálna potreba životne dôležitých živín sa môže výrazne zvýšiť.

Napríklad fajčiari, ľudia vystavení stresu, tehotné ženy a dojčiace matky, ako aj ľudia, ktorí sú čoraz viac vystavení znečisťujúcim látkam v životnom prostredí alebo ktorí sa stravujú nezdravo, majú oveľa vyššie nároky na živiny.

Nenechajte svoju vitalitu a zdravie na náhodu! Ak chcete zostať zdraví, mladí a fit, mali by ste dbať na dostatočný príjem vitamínov. S Vitagenom môžete svojmu telu ľahko dodať cenné živiny, ktoré v dnešnej strave často chýbajú.

37 cenných živín v jednom prípravku

Vitagen je vysokokvalitný multivitamín vo vyváženom dávkovaní pre spoľahlivý denný prísun životne dôležitých látok. Poskytuje všetky dôležité vitamíny, minerály a ďalšie menej významné stopové prvky v bioaktívnej forme pre optimálny prísun mikroživín do buniek tela.

Okrem toho poskytuje 3 silné prírodné antioxidanty. Tieto sekundárne rastlinné zlúčeniny majú silný antioxidačný účinok a podporujú vitamín C, vitamín E, betakarotén a selén v ich úlohe proti voľným radikálom.

Výhody Vitagenu:

 • dodáva 37 cenných životne dôležitých živín
 • vyvážené zloženie
 • obsahuje iba zložky najvyššej kvality
 • veľmi vysoká biologická dostupnosť
 • s prírodnými antioxidantmi
 • vhodné na každodenné použitie 
 • bez akýchkoľvek prísad
 • zaručene bez GMO
 • plnené v rastlinných kapsulách
 • vhodné pre vegetariánov, vegánov
 • veľmi dobrý pomer ceny a výkonu

V čom je Vitagen taký jedinečný?

Vitamín D plus vitamín K2 a vitamín K1

Ako ukazujú výskumné štúdie, vitamín D a vitamín K sú pre udržanie dobrého zdravia oveľa dôležitejšie, ako sa doteraz predpokladalo. Oba vitamíny sú rozpustné v tukoch a ako sa ukázalo, nielen vitamín D, ale aj vitamín K sú kľúčové pre vývoj a udržanie pevných kostí a zdravých zubov.

Vitagen teraz obsahuje vitamín D3 z lišajníkov a konečne je vhodný aj pre vegánov. Okrem toho sa dávka na 2 kapsuly zvýšila na 1000 IU.

Vitagen teraz obsahuje aj prírodný vitamín K2 (all-trans MK-7) a prírodný vitamín K1. Vitamín K2 úzko spolupracuje s vitamínom D3, vápnikom a horčíkom na posilnenie kostí.

Vitagén obsahuje vitamín K1, ktorý je nevyhnutný pre správnu zrážanlivosť krvi.

100% prírodný komplex vitamínu E

Vitamín E je teraz obsiahnutý vo všetkých 4 formách tokoferolu. Okrem alfa a gama tokoferolu, ktoré sú prítomné v optimálnom pomere 1:1, Vitagen obsahuje aj delta a beta tokoferol. Spoločne chránia srdce, zvyšujú vitalitu a spomaľujú proces starnutia.

Vitamín C vhodný pre žalúdok

Askorbát vápenatý a askorbát horečnatý sú aktivovanou, pufrovanou formou vitamínu C. Sú šetrnejšie k žalúdku a účinnejšie ako bežná kyselina askorbová. Spolu s obsiahnutými rastlinnými extraktmi zo zeleného čaju, čučoriedok a hroznových jadierok (OPC) chránia bunky tela pred voľnými radikálmi a posilňujú imunitný systém a spojivové tkanivo. Tieto rastlinné zložky zároveň zvyšujú účinok vitamínu C.

Kompletný bioaktívny komplex vitamínov B

Komplex vitamínov skupiny B má zásadný význam pre zvládanie stresu. Preto Vitagen teraz obsahuje vitamíny B2, B6 a B12 v ich bioaktívnej forme v ešte vyšších dávkach.

Kyselina listová je prítomná aj vo svojej prirodzenej bioaktívnej forme ako folát (Quatrefolic®). Telo ju môže využiť priamo bez premeny, čo je dôležité najmä pre ľudí, ktorí nemôžu využiť bežnú kyselinu listovú z dôvodu zníženej funkcie enzýmov.

100% prírodný karotenoid

Na rozdiel od bežných multivitamínov obsahuje Vitagen prírodný komplex karotenoidov z riasy Dunaliella Salina.

Riasy produkujú veľké množstvo karotenoidov, aby sa chránili pred slnkom. Riasy Dunaliella Salina sú obzvlášť bohaté na prírodný betakarotén, ale obsahujú aj ďalšie karotenoidy, ako sú alfakarotén, kryptoxantín, zeaxantín a luteín.

Všetky karotenoidy obsiahnuté vo Vitagene sú prítomné v 100% prírodnej forme. Naproti tomu bežné multivitamíny takmer vždy obsahujú syntetický betakarotén, ktorý je podľa štúdií nevhodný najmä pre fajčiarov.

Základné minerály a bioaktívne stopové prvky

Obsiahnutý prírodný vápnik a horčík sa získavajú z rias a morskej vody. Dôležitý je aj vysoký obsah horčíka, ktorý je obzvlášť dôležitý pre ľudí žijúcich s chronickým stresom.

Najdôležitejšie stopové prvky sa nachádzajú vo vysoko biologicky dostupnej glycinátovej forme. Vďaka ich schopnosti viazať sa na aminokyselinu glycín sa môžu lepšie vstrebávať do krvi a rozvíjať svoj špecifický účinok.

100% prírodné antioxidanty

Vitagén chráni bunky tela prostredníctvom mnohých silných radikálov (antioxidantov). Patria medzi ne prírodné karotenoidy, prírodný vitamín E, pufrovaný vitamín C, bioaktívny selén a rastlinné výťažky zo zeleného čaju, čučoriedok a jadierok hrozna (OPC).

Antioxidanty sa stávajú čoraz dôležitejšími kvôli modernému životnému štýlu a s ním spojenému zvýšenému množstvu voľných radikálov. Nová receptúra Vitagenu spája to najlepšie z prírody a vedy, aby nás chránila pred voľnými radikálmi.

Optimálne vstrebávanie životne dôležitých látok

Všetky živiny obsiahnuté vo Vitagene majú vysokú biologickú dostupnosť a môžu sa optimálne vstrebávať do tela.

Rastlinné kapsuly Vitagen sa navyše rýchlo a úplne rozpúšťajú. Cenné živiny sú tak pre vás okamžite dostupné. Naproti tomu vitamínové tablety sú lisované pod veľkým tlakom a často sú veľmi tvrdé a trvá oveľa dlhšie, kým sa rozpustia a uvoľnia dôležité látky.

Bez prídavných látok

Vitagen zaručene neobsahuje alergénne látky, ako sú laktóza, vajcia, mlieko, cukor, lepok, pomocné látky na lisovanie tabliet, konzervačné látky ani umelé farbivá a príchute. Taktiež sa dodáva vo forme rastlinných kapsúl a nie v bežných želatínových kapsulách. Ako vidíte, v prípade Vitagenu bola dodržaná najvyššia kvalita v každej oblasti.

Suroviny najvyššej kvality

Všetky vitamíny, minerály, stopové prvky a rastlinné extrakty obsiahnuté v prípravku Vitagen sú vyrobené renomovanými spoločnosťami a majú najvyššiu kvalitu. Celý výrobný reťazec Vitagenu podlieha prísnej kontrole kvality.

Raz denne nestačí

Vitagén bol špeciálne vyvinutý na užívanie dvakrát denne - a to z dobrého dôvodu. Každý, kto sa domnieva, že mu stačí jedna vitamínová tableta počas dňa, sa mýli. Mnohé životne dôležité látky sa v tele spotrebujú veľmi rýchlo.

Okrem toho je absorpčná kapacita na príjem obmedzená. Príjem dvakrát denne má dve hlavné výhody. Po prvé, maximalizuje vstrebávanie a po druhé, poskytuje telu viac hodnotných živín.

Vitagen - bezpečnejší multivitamín

Vitagén nie je liek, ale vysokokvalitný prírodný doplnok stravy, ktorý možno užívať pre spoľahlivý prísun životne dôležitých látok bez prestávky počas celého roka.

Vďaka vyváženému, bezpečnému zloženiu a širokému spektru môžu Vitagen denne užívať aj deti a dospievajúci.

Dôležité otázky a odpovede o vitamínoch: čo sú vitamíny?

Len nedávno sa vedcom podarilo získať úžasné poznatky o rozmanitých funkciách vitamínov v ľudskom tele. Isté je, že organizmus sa bez vitamínov nezaobíde, pretože sa podieľajú na všetkých dôležitých telesných funkciách. Nachádzajú sa všade v tele človeka a ovplyvňujú jeho vzhľad, zdravie, dokonca aj pocity a výkonnosť.

Bez optimálneho príjmu vitamínov bunky tela vysychajú ako rastliny bez vody. Dnešní odborníci na výživu sa zhodujú v tom, že životne dôležité látky, ako sú vitamíny, minerály a stopové prvky, sú rozhodujúcim faktorom pre udržanie kondície, mladosti a vitality.

Konzumujete dostatok vitamínov?

Mnohí stále strkajú hlavu do piesku a veria, že pri priemernej strave sú všetky životne dôležité látky optimálne. Keby to tak naozaj bolo, nebola by väčšina ľudí plná zdravia a energie? Prečo je toľko z nás stále unavených a vyčerpaných?

Odborníci na výživu vypočítali, že na získanie dostatočného množstva životne dôležitých látok je potrebné zjesť každý deň päť alebo viac porcií čerstvého surového ovocia a zeleniny. To sa však ľahšie povie, ako urobí.

Moderný životný štýl má svoju cenu

V hektickom každodennom živote je medzi prácou, rodinou a domácnosťou čoraz menej času na zdravú a pestrú stravu. Na zahnanie hladu sa čoraz častejšie používa rýchle občerstvenie. Veľký celosvetový úspech výrobcov hotových jedál a rýchleho občerstvenia to jasne dokazuje.

Ovocie a zelenina kúpené v supermarkete už stratili časť vitamínov, pretože sa často zbierajú zelené a musia prejsť dlhými prepravnými trasami. Nesprávne skladovanie a príprava tiež viedli k strate cenných životne dôležitých látok.

Ako zdravo sa naozaj stravujeme?

Za posledných päťdesiat rokov sa naša strava úplne zmenila, pretože svet dobyli hotové jedlá, čipsy, pizza, fast food, výrobky z bielej múky, cestoviny, cukor, pečivo, sladkosti a sladké limonády.

Mnohé z týchto potravín patria medzi obľúbené jedlá väčšiny ľudí a tvoria väčšinu dnešnej stravy. Takáto strava určite vedie k nedostatku vitamínov a životne dôležitých látok, čo má nepríjemné následky.

Kto potrebuje viac vitamínov?

 • ľudia, ktorí často jedia rýchle občerstvenie
 • športovci
 • ľudia v strese
 • ľudia na diéte
 • ľudia, ktorí pravidelne užívajú laxatívne tablety
 • ženy, ktoré užívajú antikoncepčné tabletky
 • tehotné a dojčiace ženy
 • rastúce deti a dospievajúci
 • ľudia, ktorí pravidelne pijú alkohol
 • starší ľudia

Potrebujeme dnes viac životne dôležitých látok ako predtým?

Existuje niekoľko dôvodov, prečo je naša potreba životne dôležitých látok vyššia ako u našich predkov.

 1. Jedným z nich je stres. Sme mu vystavení každý deň - či už v práci, alebo v každodennom živote plnom nervov. Okráda nás o cenné životne dôležité látky bez toho, aby sme si to všimli. A zrazu sa cítime vyčerpaní a apatickí.
 2. V dôsledku zvýšeného znečistenia životného prostredia potrebujeme na detoxikáciu organizmu viac dôležitých látok ako predtým.
 3. Nezdravá strava s príliš veľkým množstvom cukru, bielej múky a tuku tiež odčerpáva väčšie množstvo životne dôležitých látok, pretože telo o ne viac oberá, ako mu poskytujú.
 4. Tí, ktorí pravidelne športujú, majú tiež vyššiu potrebu vitamínov a minerálov pre optimálny energetický metabolizmus, väčšiu silu a rýchlejšiu regeneráciu.

Je konzumácia ovocia a zeleniny zbytočná, ak užívate ďalšie vitamíny?

Vôbec nie. Aj keď zelenina a ovocie už nie sú také bohaté na životne dôležité látky ako kedysi, stále patria k najzdravším potravinám v porovnaní s ostatnými. Už len z tohto dôvodu by sa mali konzumovať niekoľkokrát denne, a to aj v prípade, že si jedlo doplníte o vitálne látky.

Prírodné sacharidy, aminokyseliny a tuky obsiahnuté v ovocí a zelenine, ako aj bioflavonoidy, vláknina a ďalšie prírodné rastlinné látky sú nevyhnutné pre naše zdravie a vitalitu.

Ako zistíte, či by ste mali užívať aj vitamíny?

Zhodnoťte svoj jedálniček a zistite, či patríte k tým skupinám ľudí, ktorí majú zvýšenú potrebu. Nedostatok vitamínov sa zvyčajne objavuje postupne a jeho prvé príznaky sa často spočiatku ignorujú. Cítite sa len unavení, vyčerpaní, apatickí a nesústredení.

Nakoniec si na tento stav zvyknete a myslíte si, že je to úplne normálne. Ak tento nedostatočný prísun životne dôležitých látok trvá roky, môžu z neho vzniknúť vážne zdravotné problémy.

Mám užívať vitamíny každý deň?

Áno, pretože väčšinu vitamínov a žiaden z minerálov si telo nedokáže vyrobiť samo. Konzumujú sa však denne, a preto sa musia dopĺňať priebežne. V ideálnom prípade sa prijímajú s jedlom. Predpokladom je prirodzená strava s minimálne 5 porciami surového ovocia a zeleniny denne.

Pre väčšinu z nás je to takmer nemožné. Preto je ideálne dopĺňať stravu vitamínmi, minerálmi a stopovými prvkami, aby sa kompenzoval možný neoptimálny príjem. S kvalitným multivitamínom, ako je Vitagen, máte navyše istotu, že ste dostatočne zásobení všetkými dôležitými životne dôležitými látkami.

Ako dlho trvá, kým pocítite pozitívne účinky ďalších vitamínov?

Všetko závisí od toho, ako výrazný je nedostatok vitamínov. Ak ste človek, ktorý nedbá na svoju stravu, ale napriek tomu kladie na svoje telo vysoké nároky, bude trvať dlhšie, kým sa pozitívne účinky optimálneho prísunu životne dôležitých látok prejavia. Vo všeobecnosti sa dá povedať, že môže trvať minimálne 4 až 12 týždňov, kým zaznamenáte zmeny.

Je lepšie užívať jednotlivé vitamíny alebo kompletný vzorec životne dôležitých látok?

V podstate má zmysel, aby si každý pravidelne doprial kvalitný multivitamín pre základný prísun životne dôležitých látok, napr. Vitagenu. Je to najjednoduchší a najbezpečnejší spôsob, ako každý deň získať všetky dôležité životne dôležité látky. Okrem toho sa môžu jednotlivé vitamíny alebo iné životne dôležité látky užívať okrem Vitagenu v závislosti od individuálnych potrieb.

Ak fajčíte, určite by ste mali užívať extra dávku vitamínu C. Ak máte vysokú hladinu cholesterolu, odporúčame vám omega 3 alebo kapsule s krylovým olejom. Ak pociťujete nedostatok železa, užívajte bisglycinát železa s Vitagenom, aby ste čo najskôr doplnili jeho nedostatok. Hneď ako sa hladina železa ustáli v ideálnom rozmedzí, Vitagen vo väčšine prípadov postačuje na jej udržanie.

Je veľmi dôležité zakúpiť si dobrý multivitamín, ako je Vitagen, ktorý umožní všetkým ostatným individuálnym prípravkom alebo špeciálnym prípravkom na životne dôležité látky lepšie a rýchlejšie rozvinúť ich účinky.

Vitamíny a minerály sa navzájom dokonale dopĺňajú

Akokoľvek sú vitamíny dôležité, bez minerálov toho veľa nezmôžu. Denný prísun minerálov je nevyhnutný, pretože naše telo si nedokáže vyrobiť ani jeden minerál.

Minerály a stopové prvky sa nachádzajú v rozpustenej forme všade v tele a plnia dôležité metabolické úlohy. Riadia rovnováhu vody v tele, sú potrebné pre vedenie vzruchov medzi nervami a svalmi, regulujú acidobázickú rovnováhu v tele a poskytujú stavebný materiál pre zuby a kosti.

Vitamíny a minerály fungujú len v tíme

Plný účinok sa môže prejaviť len vtedy, keď sa vitamíny a minerály užívajú spoločne v prípravku. Vzájomne sa dopĺňajú a zabezpečujú hladký priebeh všetkých metabolických procesov.

Nedostatok len jednej z týchto životne dôležitých látok môže narušiť túto harmóniu a zhoršiť vitalitu, výkonnosť a pohodu. Dobrý multivitamín by teda mal obsahovať aj vápnik, horčík a stopové prvky vo vyváženom pomere.

Chráňte sa pred voľnými radikálmi

Voľné radikály sú agresívne molekuly kyslíka, ktoré poškodzujú naše obranné mechanizmy a môžu poškodiť bunky. Vznikajú okrem iného pri nesprávnej výžive, výfukových plynoch, smogu, ozóne, cigaretovom dyme, ale aj v samotnom tele pri zvýšenej záťaži v každodennom živote a pri športe.

Vedci sa zhodujú v tom, že ochrana pred voľnými radikálmi je jedným z najdôležitejších opatrení na prevenciu predčasného starnutia. Na optimálnu ochranu organizmu pred voľnými radikálmi je potrebná podpora prírodných antioxidantov. Vitamíny a stopové prvky, ako sú betakarotén, vitamín C, vitamín E, selén a zinok.

Silnými antioxidantmi sú aj rastlinné výťažky (napríklad OPC, extrakt z čučoriedok alebo zeleného čaju). Chránia bunky tela a blokujú útok týchto agresívnych molekúl kyslíka.

Posilnite svoj imunitný systém

Silný imunitný systém pôsobí ako ochranný štít. Je tajomstvom všetkých, ktorí prechádzajú životom v plnej vitalite a zdraví. Posilnite svoj imunitný systém pravidelným užívaním vitamínov, minerálov a stopových prvkov.

Ak vaše telo nemá dostatok dôležitých látok, napríklad vitamínu C a zinku, nemôže sa optimálne brániť proti mikróbom.

Vaše osobné zdravotné poistenie

Nové štúdie ukazujú, že dôsledky nedostatku vitamínov môžu mať na organizmus väčší vplyv, ako sa doteraz predpokladalo. Preto čoraz viac odborníkov na výživu odporúča užívať kvalitné multivitamíny, ako je napríklad Vitagen, ako zdravotnú poistku na kompenzáciu prípadného nedostatku živín.

Nenechávajte svoju vitalitu a zdravie na náhodu. Dodatočný príjem Vitagenu vám zaručí dostatočný prísun dôležitých životne dôležitých látok. Milióny ľudí už preto užívajú multivitamín každý deň.

Má Vitagen interakciu s liekmi na predpis?

Ľudia, ktorí užívajú lieky na zrážanie krvi alebo majú poruchu zrážania krvi, by sa mali pred užívaním tohto prípravku poradiť so svojím lekárom. Užívanie vitamínu K2 totiž môže znížiť účinok antikoagulancií na báze koagulínu. Tie pôsobia tak, že inhibujú vitamín K2 v tele.

Ušetrite až 20% pri kúpe multivitamínových kapsúl Vitagen

Multivitamínové kapsuly, ako je Vitagen, by sa mali užívať pravidelne počas dlhšieho obdobia. Odborníci dokonca odporúčajú priebežné denné užívanie, aby sa zaručil dostatočný prísun životne dôležitých látok a predišlo sa ich nedostatku.

Preto si multivitamínové kapsuly kúpte na sklade alebo si ich hromadne objednajte u rodiny či priateľov. Využite naše zľavy pri predobjednávkach, s ktorými môžete ušetriť až 20%. Zároveň využijete mnohé výhody dlhodobého užívania multivitamínových kapsúl Vitagen.

Vlastnosti

 • Bez mlieka
 • Bez vajec
 • Bez rýb
 • Bez farbív
 • Bez fruktózy
 • Bez lepku
 • Hypoalergénne
 • Bez laktózy
 • Bez umelých sladidiel
 • Bez aróm
 • Bez stearanu horečnatého
 • Bez mikrokryštalickej celulózy
 • Bez oxidu kremičitého
 • Bez cukrového alkoholu
 • Bez GMO
 • Bez orechov
 • Bez arašidov
 • Bez konzervačných látok
 • Bez mäkkýšov
 • Bez sóje
 • Bez cukru
 • Vegetariánske
 • Vegánske
 • Bez pšenice
 • Bez kvasníc
 • Vyrobené v Európe
 • Bez prídavných látok

Zaručená kvalita pre vaše zdravie

imageimage

Keď ide o vaše zdravie, najdôležitejšia je kvalita. Preto naše výrobky Vitality Nutritionals prechádzajú najmodernejšími nezávislými laboratórnymi analýzami, aby sa overili tvrdenia na obale a aby sa zabezpečilo, že dostanete doplnky výživy najvyššej kvality.

Týchto 5 faktorov zaručuje našu kvalitu:

1. Osvedčená kvalita

 • všetky zložky sú testované na čistotu a účinné látky
 • nezávislé laboratórium kontroluje aj kvalitu konečných produktov
 • kvalita zložiek a výrobkov je potvrdená certifikátom o analýze

2. Najkvalitnejšie zložky bez kompromisov

 • používame len najkvalitnejšie a najčistejšie zložky
 • štandardizované zložky zaručujú účinnosť účinných látok
 • najvyššia biologická dostupnosť v terapeuticky účinnej dávke

3. Zaručene čistý a bezprídavných látok

 • úplné vylúčenie všetkých zbytočných prísad
 • úplne bez umelých farbív, výplňových látok, spojív atď.
 • zaručene bez geneticky modifikovaných látok

4. Vyrobené v certifikovaných spoločnostiach

 • vyrábané v certifikovaných zariadeniach s najnovším výrobným vybavením
 • vyrobené v súlade s najprísnejšími hygienickými predpismi
 • vyrobené podľa najvyšších noriem kvality, ako sú GMP, HACCP, IFS atď.

5. Úplná transparentnosť

 • všetky zložky a zloženie surovín sú uvedené
 • špecifikácia všetkých zložiek s ich štandardizovaným účinným obsahom
 • vždy sú uvedené alergény a živočíšne produkty

Detaily produktu

Vitagen


Produkt č.

6801-04

Značka

Vitality Nutritionals

Počet dávok v balení

120

Obal kapsuly

Rastlinná celulóza

Krajina výroby

Holandsko

Veľkosť balenia

120 kapsúl

Porcia

1 kapsula

Návod na použitie

Odporúčaná denná dávka sú 2 kapsuly.

1 kapsula

Dvakrát denne

ZLOŽENIE

Prírodný vápnik a horčík z morských rias a morskej vody, rastlinná celulóza (kapsula), prírodný komplex vitamínu E (ako d-alfa, d-gama, d-beta a d-delta tokoferol), askorbát vápenatý, askorbát horčíka, prírodné karotenoidy z rias, bisglycinát zinku, nikotínamid, bisglycinát železa, extrakt z hroznových jadierok, extrakt z čučoriedok, extrakt zo zeleného čaju, d-alfa-tokoferol-sukcinát, vitamín K2 (MK7) kyselina boritá, pantotenát vápenatý, bisglycinát mangánu, vitamín D3 (z lišajníka), selén monometionín, bisglycinát medi, biotín, vitamín B6 (pyridoxal-5-fosfát), lykopén vitamín B2 (riboflavín-5-fosfát), vitamín B1 (tiamín), chróm (Crominex 3+), prírodný vitamín K1, kyselina listová (ako Quatrefolic® (6S)-5-MTHF), jodid draselný, molybdenan sodný, vitamín B12 (metylkobalamín).

Zaručene čistý a bez prídavných látok:

 • bez laktózy, lepku, kvasníc, sóje
 • bez pšenice a mliečnych zložiek
 • bez farbív a konzervačných látok
 • žiadne geneticky modifikované zložky
 • plnené v čisto rastlinných kapsulách
 • vhodné pre vegánov, vegetariánov a diabetikov

ALERGÉNY

Výrobok neobsahuje žiadne alergény.

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE

2 kapsuly Vitagen obsahujú:

Prírodné karotenoidy:
(100% prírodná riasa Dunaliella Salina)

 • 4800 mcg beta karotínu
 • 200 mcg lykopínu
 • 222 mcg alfa karotínu
 • 70 mcg kryptoxantínu
 • 37 mcg zeaxantínu
 • 83 mcg luteínu

Prírodný komplex vitamínu E:

 • 24 mg d-alfa-tokoferolu
 • 24 mg d-gama-tokoferolu
 • 9,2 mg d-delta-tokoferolu
 • 0,8 mg d-beta-tokoferolu

Prírodný vitamín D plus K:

 • 1000 IU vitamínu D3 (vegánsky)
 • 50 mcg vitamínu K2 (all-trans ako MK7)
 • 50 mcg vitamínu K1 (prírodná forma)

Bioaktívny komplex vitamínu C:

 • 80 mg ako askorbát vápenatý
 • 80 mg ako askorbát horečnatý

Bioaktívny komplex vitamínov B:

 • 2,2 mg vitamínu B1
 • 2,8 mg vitamínu B2 (bioaktívna forma)
 • 2,8 mg vitamínu B6 (bioaktívna forma)
 • 5 mcg vitamínu B12 (ako metylkobalamín)
 • 100 mcg biotínu
 • 200 mcg kyseliny listovej (ako Quatrefolic®)
 • 32 mg niacínu
 • 12 mg kyseliny pantoténovej

Prírodné minerály:

 • 250 mgvápnika
 • 250 mg horčíka

Bioaktívne stopové prvky:

 • 10 mg zinku
 • 7 mg železa
 • 55 mcg selénu
 • 1 mg medi
 • 2 mg mangánu
 • 80 mcg chrómu (ako Crominex 3+)
 • 150 mcg jódu
 • 50 mcg molybdénu
 • 3 mg bóru

Prírodné antioxidanty:

 • 25 mg extraktu z hroznových jadierok (40% OPC)
 • 25 mg extraktu z čučoriedok
 • 25 mg extraktu zo zeleného čaju

POUŽITIE

Pre základný prísun životne dôležitých látok by mali dospelí, dospievajúci a tehotné ženy užívať 1 kapsulu Vitagenu dvakrát denne s jedlom (najlepšie raňajky a večera).

Deti užívajú 1 kapsulu denne (hneď ako dokážu prehltnúť kapsuly).

V čase zvýšenej potreby, napríklad pri strese, športe, diéte, prechladnutí, fajčení alebo zlej výžive, môžete zvýšiť príjem Vitagenu na 2-krát 2 kapsuly denne.

Upozornenie: Ak užívate lieky proti zrážaniu krvi alebo máte poruchu zrážania krvi, poraďte sa so svojím lekárom predtým, ako začnete užívať tento prípravok. Je to preto, že užívanie vitamínu K2 môže znížiť účinok antikoagulačných látok na báze kumarínu. Pravidelnou kontrolou faktorov zrážania krvi zistíte, či je to aj váš prípad.

VÝŽIVOVÉ DOPLNKY

Výživové doplnky nenahrádzajú pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Vždy uchovávajte mimo dosahu detí. Poskytnuté informácie nemajú nahradiť odporúčania vášho lekára alebo iného zdravotníckeho pracovníka. Nie je to ani vyhlásenie o vyliečení alebo žiadosť o samoliečbu.

SKLADOVANIE

 • Nádobu vždy pevne zatvorte
 • Skladujte na suchom mieste
 • Chráňte pred slnečným žiarením a vlhkosťou
 • Neskladujte v chladničke
 • Nechajte vysúšadlo v nádobe
 • Uchovávajte mimo dosahu detí

Recenzie zákazníkov

imageimageimageimageimage

Adriana:

Vynikajúci produkt

Rýchle doručenie, ľahko sa užíva. Nemôžem posúdiť účinky len po 3 dňoch, ale predpokladám, že funguje dobre!

imageimageimageimageimage

Caterina:

Skvelý produkt

Vynikajúci produkt, znesiteľný a dobrý účinok. Používam ho už 6 týždňov a budem v tom pokračovať! Zákaznícky servis je perfektný, rovnako ako doručovacia služba. Môžem len odporučiť Vitaminexpress znova a znova.

imageimageimageimageimage

Giorgia:

Vitagen

Vitagen je vynikajúci základný multivitamínový doplnok, ktorého zloženie bolo starostlivo navrhnuté. Všetky produkty Vitaminexpress sú veľmi čisté a bez zbytočných prísad.