Výživový doplnok s vysokou dávkou omega-3

UltraPure Omega 3

120 kapsúl | Zásoba na 60 dní

Doplnok stravy Omega-3 s vysokou dávkou EPA a DHA. Bez rybej pachuti!

Contents: 1x UltraPure Omega 3 120 capsules/60 dní

Bez lepku

Bez GMO

GMP kvalita

Bez laktózy

Vyrobené v EÚ

HACCP

Výživový doplnok

*Účinky produktu sa môžu líšiť u každého používateľa a môžu sa odlišovať od účinkov popísaných na webových stránkach.

DARČEK ZDARMA!

Získajte najlepšie tipy pre zdravie, rady v oblasti výživy a lahodné recepty v jednej praktickej e-knihe!

Bez lepku

Bez GMO

GMP kvalita

Bez laktózy

Vyrobené v EÚ

HACCP

Výživový doplnok

*Účinky produktu sa môžu líšiť u každého používateľa a môžu sa odlišovať od účinkov popísaných na webových stránkach.

Výživový doplnok s vysokou dávkou omega-3

UltraPure Omega 3

120 kapsúl | Zásoba na 60 dní

Doplnok stravy Omega-3 s vysokou dávkou EPA a DHA. Bez rybej pachuti!

 • Vysoké dávkovanie 400 mg EPA a 300 mg DHA na kapsulu

 • Ultračistý vďaka 3-násobnej destilácii

 • O 70% vyššia biologická dostupnosť

 • Má príjemnú citrónovú príchuť

 • Bez nepríjemnej pachuti

 • Len 1 kapsula denne!

 • Dobrý pomer cena/výkon

 • Nemecká kvalita so zárukou spokojnosti

Contents: 1x UltraPure Omega 3 120 capsules/60 dní

Dostačujúce pre 60 dní

0,27 € / kapsula

Špeciálna cena 32,99 €

Vyberte svoj balíček:

Vyberte si jednorazový nákup alebo predobjednávku

Tip: Ušetrite ďalších 17% vďaka predobjednávke

Jednorazový nákup
(Zásoba na 60 dní)
Prihláste sa k odberu tohto produktu a nechajte si ho poslať domov každý mesiac. s extra zľavou 17% na každú opakovanú objednávku.
(60 dňové zásoby každý mesiac. na 27,38 €)
17% Zľava

Najlacnejšia možnosť

 
Loading...
Na sklade
SKU
260021
5.00 4

DARČEK ZDARMA!

Získajte najlepšie tipy pre zdravie, rady v oblasti výživy a lahodné recepty v jednej praktickej e-knihe!

Kapsuly Omega 3 - vysoko dávkované, ultra čisté a s vysokou biologickou dostupnosťou

Omega 3 mastné kyseliny EPA a DHA sú veľmi dôležité pre zdravie srdca, mozgu a prispievajú aj k zachovaniu normálnych hodnôt krvných lipidov, ako aj k optimálnemu vývoju mozgu a očí nenarodeného dieťaťa a dojčaťa.

Vysoká dávka omega 3 s väčším množstvom EPA a DHA

Kapsuly UltraPure Omega 3 sú v porovnaní s inými prípravkami Omega 3 vysoko dávkované a zaručujú čistý, vysokokvalitný rybí olej Omega 3 s veľmi vysokým obsahom 400 mg EPA a 300 mg DHA v jednej kapsule. Nemusíte prehĺtať veľa kapsúl, aby ste denne prijali účinné množstvo EPA a DHA.

Kapsuly UltraPure Omega 3 sú navyše optimalizované prírodným citrónovým olejom. To spríjemňuje užívanie a zabraňuje nepríjemnému grganiu.

Vďaka výrazne vyššej koncentrácii EPA a DHA má UltraPure Omega 3 veľmi dobrý pomer cena/výkon.

Prečo je UltraPure Omega 3 najlepšia Omega 3 kapsula, ktorú si môžete kúpiť:

 • veľmi vysoká dávka 400 mg EPA a 300 mg DHA v jednej kapsule
 • ultra čistá vďaka 3-násobnej molekulárnej destilácii
 • neobsahujú ortuť, olovo, DDT, pesticídy atď.
 • o 70% lepšia biologická dostupnosť ako rybí olej vo forme etylesteru
 • všetky mastné kyseliny sú obsiahnuté v prírodnej triglyceridovej forme (rTG)
 • výhradné použitie vysokokvalitného rybieho oleja z voľne žijúcich rýb
 • s prírodným vitamínom E a rozmarínovým extraktom na zachovanie čerstvosti
 • optimalizovaný s prirodzenou citrónovou chuťou
 • vyrobené bez farbív
 • neobsahuje jód

Trojnásobná molekulárna destilácia zaručujúca čistotu

Mnohí spotrebitelia si dnes dobre uvedomujú, že väčšina druhov rýb je viac či menej znečistená toxínmi z prostredia.

Mnohí však nevedia, že tieto sa ukladajú najmä v rybom tuku. Preto sa pri výrobe UltraPure Omega 3 robí všetko preto, aby sa dosiahla čo najvyššia čistota.

 1. Kapsuly UltraPure Omega 3 sa vyrábajú výlučne z veľmi malých studenovodných rýb, napr. sardiniek a makrel. Tieto prirodzene krátko žijúce ryby ukladajú oveľa menej škodlivín ako veľké ryby. Okrem toho sa lovia v nedotknutom juhoamerickom Tichom oceáne, kde je úroveň znečistenia oveľa nižšia ako v iných častiach sveta.
 2. Získaný olej z voľne žijúcich rýb sa podrobuje trojnásobnej molekulárnej destilácii pomocou patentovanej technológie. Ťažké kovy, ako sú ortuť, olovo, kadmium a arzén, ako aj pesticídy, sa znížia na absolútne minimum. Norma stanovená EÚ je dokonca nižšia až o 90 %.
 3. Takto získaný ultračistý rybí olej podlieha počas celého výrobného procesu najprísnejším kontrolám kvality, aby bola zaručená vysoká norma čistoty. Šarža výrobku sa uvoľní na výrobu kapsúl až po vydaní certifikátu.

S kapsulami UltraPure Omega 3 získate produkt najvyššej kvality a čistoty. Počnúc cieleným výberom určitých druhov rýb, trojitou destiláciou, prísnou kontrolou kvality a príjemnou chuťou. V každej fáze výroby sa dbá na to, aby sa vyrobil ultračistý rybí olej s vysokým obsahom EPA a DHA. Zdravá citrónová chuť sa postará o to, aby ste UltraPure Omega 3 užívali každý deň s radosťou.

Vysoký obsah EPA a DHA je rozhodujúci pre účinnosť

Užívajte iba kapsuly s rybím olejom Omega 3, na ktorých je na obale jasne uvedený obsah EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (kyselina dokosahexaenová). Iba tak si môžete byť istí, či produkty poskytujú dostatočné množstvo EPA a DHA.

UltraPure Omega3 je o 70% lepšie vstrebateľný ako 95% dostupných rybích olejov 

V prírode sa rybí olej Omega 3 nachádza vo forme triglyceridov. Aby bolo možné rybí olej vyčistiť, musí sa premeniť na formu etylesteru (EE), aby sa stabilizovali citlivé mastné kyseliny. Tento etylester (EE) oleja sa po prečistení môže znovu esterifikovať na prírodnú triglyceridovú formu (rTG).

V záujme úspory nákladov 95% všetkých produktov Omega 3 ponúkaných na celom svete obsahuje etylesterový olej, ktorý sa v prírode nevyskytuje. Väčšina spoločností preto neuvádza, o akú formu rybieho oleja ide.

Nová štúdia ukazuje o 70% vyššiu biologickú dostupnosť formy rTG

Priekopník v oblasti omega 3 Dr. Jorn Dyerberg nedávno uskutočnil placebom kontrolovanú dvojito zaslepenú štúdiu s cieľom zistiť, ktorá z foriem omega 3 sa najlepšie vstrebáva do tela - má teda najlepšiu biologickú dostupnosť.

Výsledok štúdie bol pozoruhodný. Omega 3 rybí olej vo forme rTG, ako ho obsahuje UltraPure Omega3, vykazoval o 70% vyššiu biologickú dostupnosť ako rybí olej vo forme etylesteru.

To znamená, že kto užíva rybí olej Omega 3 vo forme etylesteru, zbytočne míňa 70% svojich peňazí, pretože veľkú časť oleja telo ani nevstrebáva a/alebo nevyužíva. Pri žiadnom inom doplnku stravy nie je tak dôležité dbať na kvalitu ako pri Omega 3 mastných kyselinách.

Preto je pre našich zákazníkov upokojujúce vedieť, že s UltraPure Omega3 používajú rybí olej v prírodnej triglyceridovej forme s vynikajúcou biologickou využiteľnosťou, čistotou a kvalitou.

V skutočnosti je UltraPure Omega3 vďaka svojim mnohým výhodám jedným z najlepších produktov Omega 3 na svete.

Koľko omega 3 potrebujem?

Ľudské telo nedokáže samo v&tvoriť omega 3 mastné kyseliny. Preto ich musíme pravidelne prijímať prostredníctvom potravín alebo užívaním kapsúl Omega 3.

Štúdie ukázali, že dospelí ľudia by mali na udržanie optimálneho zdravia a vitality konzumovať približne 1000 mg oboch mastných kyselín Omega 3, EPA a DHA. Toto množstvo môžete získať konzumáciou približne dvoch kapsúl UltraPure Omega 3 denne.

Aké sú výhody omega 3 pre vaše zdravie?

Pozitívne účinky oboch omega 3 mastných kyselín EPA a DHA už boli zdokumentované v mnohých štúdiách. Patria medzi ne napr:

 • prispieva k normálnej činnosti srdca
 • prispieva k udržaniu normálnej funkcie mozgu
 • prispieva k udržaniu normálnej funkcie zraku
 • prispieva k normálnemu vývoju očí a mozgu plodu a dojčiat

Omega 3 mastné kyseliny podporujú činnosť srdca

Zdravé srdce je predpokladom zásobovania organizmu životne dôležitými látkami a kyslíkom, aby metabolické procesy v bunkách mohli prebiehať optimálne. Omega 3 mastné kyseliny EPA a DHA môžu významne prispieť k normálnej činnosti srdca, a tým pozitívne ovplyvniť naše zdravie. Denný príjem aspoň 250 mg EPA a DHA môže pomôcť udržať srdce v produktívnom stave.

Omega 3 podporujú normálnu funkciu mozgu

Mozog je tvorený približne zo 60% tukmi, pričom podiel DHA predstavuje až 30%. DHA je tiež základnou zložkou nervových buniek a bunkových membrán, a tak sa významne podieľa na optimálnom prenose impulzov v centrálnom nervovom systéme.

Preto sa DHA nazýva aj „potrava pre mozog“. Štúdie ukázali, že ľudia v krajinách s vysokou spotrebou omega 3 (napríklad v Japonsku) sú aj v staršom veku mentálne aktívnejší.

Každý deň sme v práci aj vo voľnom čase vystavení nespočetnému množstvu podnetov a požiadaviek. Koncentrácia, schopnosť myslieť a výkonnosť mozgu sú neustále vystavované výzvam. Toto všetko môžeme zvládnuť len s optimálnou funkciou mozgu.

Štúdie ukazujú jasnú súvislosť medzi príjmom DHA a zlepšením funkcie mozgu. Pozitívny účinok DHA na mozog vzniká pri dennom príjme minimálne 250 mg DHA.

Omega 3 pomáha udržiavať zrak

Bunky sietnice v oku majú tiež veľmi vysoký obsah DHA, preto môže mať každodenný prísun dostatočného množstva DHA pozitívny vplyv na zrak. Účinok DHA na udržanie normálneho zraku vzniká pri dlhodobom dennom príjme minimálne 250 mg DHA.

Omega 3 pre matku a dieťa

Len pri dostatočnom množstve omega 3 mastných kyselín sa môžu oči a mozog rastúceho dieťaťa optimálne vyvíjať. Aby sa to zabezpečilo, mala by nastávajúca matka denne konzumovať aspoň 200 mg DHA prostredníctvom výživového doplnku alebo potravy, okrem odporúčaného denného príjmu aspoň 250 mg DHA a EPA denne pre dospelých.

Štúdia v Holandsku ukázala, že zásoby omega 3 sa matkám počas tehotenstva z veľkej časti vyčerpali, ak v strave nekonzumovali dostatok omega 3 mastných kyselín.

Aj po narodení potrebuje dieťa do veku 12 mesiacov aspoň 100 mg DHA denne prostredníctvom materského mlieka alebo s následnou výživou, aby sa zrak mohol ďalej normálne vyvíjať.

Aj matka by mala po pôrode užívať aspoň 250 mg EPA a DHA, aby podporila svoje zdravie a predišla nedostatku omega 3. Ten sa okrem iného spája s depresiou po pôrode.

Prečo UltraPure Omega 3 obsahuje extrakt z rozmarínu?

Omega 3 mastné kyseliny oxidujú oveľa rýchlejšie ako iné tuky. Rozmarínový extrakt a prírodný vitamín E sú obsiahnuté v UltraPure Omega 3 ako prírodné antioxidanty, ktoré chránia citlivý rybí olej pred oxidáciou. Vďaka tomu zostáva rybí olej čerstvý a stabilný, čím si čo najdlhšie zachováva svoju vysokú kvalitu.

Rozmarínový extrakt je prírodný antioxidant, ktorý bol schválený EÚ pre všetky skupiny obyvateľstva ako prídavná látka do potravín. Patria sem aj tehotné ženy, ktoré z hľadiska výživy patria k bežnej populácii.

Množstvo rozmarínového extraktu obsiahnuté v dennej dávke je nízke, preto je UltraPure Omega 3 vhodný aj pre tehotné ženy. Ak ste tehotná a máte obavy z rozmarínového extraktu, obráťte sa na svojho gynekológa.

Ušetrite až 20% pri kúpe kapsúl Omega 3

Kapsuly Omega 3 by sa mali užívať pravidelne počas dlhšieho obdobia. Odborníci dokonca odporúčajú trvalý denný príjem, aby sa zaručilo dostatočné zásobovanie dvoma kľúčovými omega 3 mastnými kyselinami EPA a DHA a aby sa predišlo ich nedostatku.

Zakúpte si preto Omega 3 kapsuly do zásoby alebo si ich hromadne objednajte u rodiny či priateľov. Využite našu možnosť predobjednávky, s ktorou môžete ušetriť až 20%. Zároveň využijete mnohé výhody dlhodobého užívania kapsúl Omega 3.

Vlastnosti

 • Bez mlieka
 • Bez vajec
 • Bez farbív
 • Bez fruktózy
 • Bez želatíny
 • Bez lepku
 • Bez laktózy
 • Bez umelých sladidie
 • Bez stearanu horečnatého
 • Bez mikrokryštalickej celulózy
 • Bez oxidu kremičitého
 • Bez cukru
 • Bez alkoholových cukrov
 • Bez GMO
 • Bez orechov
 • Bez arašidov
 • Bez mäkkýšov
 • {ez sóje
 • Bez pšenice
 • Bez kvasníc
 • Vyrobené v Európe

Zaručená kvalita pre vaše zdravie

imageimage

Keď ide o vaše zdravie, najdôležitejšia je kvalita. Preto naše výrobky Vitality Nutritionals prechádzajú najmodernejšími nezávislými laboratórnymi analýzami, aby sa overili tvrdenia na obale a aby sa zabezpečilo, že dostanete doplnky výživy najvyššej kvality.

Týchto 5 faktorov zaručuje našu kvalitu:

1. Osvedčená kvalita

 • všetky zložky sú testované na čistotu a účinné látky
 • nezávislé laboratórium kontroluje aj kvalitu konečných produktov
 • kvalita zložiek a výrobkov je potvrdená certifikátom o analýze

2. Najkvalitnejšie zložky bez kompromisov

 • používame len najkvalitnejšie a najčistejšie zložky
 • štandardizované zložky zaručujú účinnosť účinných látok
 • najvyššia biologická dostupnosť v terapeuticky účinnej dávke

3. Zaručene čistý a bezprídavných látok

 • úplné vylúčenie všetkých zbytočných prísad
 • úplne bez umelých farbív, výplňových látok, spojív atď.
 • zaručene bez geneticky modifikovaných látok

4. Vyrobené v certifikovaných spoločnostiach

 • vyrábané v certifikovaných zariadeniach s najnovším výrobným vybavením
 • vyrobené v súlade s najprísnejšími hygienickými predpismi
 • vyrobené podľa najvyšších noriem kvality, ako sú GMP, HACCP, IFS atď.

5. Úplná transparentnosť

 • všetky zložky a zloženie surovín sú uvedené
 • špecifikácia všetkých zložiek s ich štandardizovaným účinným obsahom
 • vždy sú uvedené alergény a živočíšne produkty

Detaily produktu

UltraPure Omega 3


Produkt č.6852-04
ZnačkaVitality Nutritionals
Počet dávok v balení120
Obal kapsulyŽelatina z rýb
Krajina výrobyNemecko
Veľkosť balenia120 kapsúl
Veľkosť dávky1 kapsula

Návod na použitie

Odporúčaná denná dávka sú 2 kapsuly.

1 kapsula

2x denne

ZLOŽENIE (v 2 kapsulách)

Molekulárne destilovaný hlbokomorský rybí olej vo forme prírodných triglyceridov 1000 mg v kapsule (z ančovičiek, makrel a sardiniek), Softgel kapsula (rybia želatína, glycerín, prírodný citrónový olej), prírodný vitamín E (ako antioxidant), extrakt z rozmarínu.

Alergény: Ryby

Zaručene čisté a bez pridaných látok:

 • bez laktózy, bez lepku, bez kvasníc, bez sóje
 • bez pšenice a mliečnych výrobkov
 • žiadne umelé farbivá
 • bez geneticky modifikovaných látok
 • vhodné pre diabetikov

Poznámka: Na zabezpečenie kvality a čerstvosti by sa mal výrobok skladovať v chladničke.

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE

Dve kapsuly obsahujú:

 • 800 mg EPA (kyselina eikosapentaenová)
 • 600 mg DHA (kyselina dokosahexaenová)
 • 160 mg ďalších omega-3 mastných kyselín
 • 10 mg prírodného vitamínu E

POUŽITIE

Užívajte dvakrát denne jednu kapsulu pred jedlom s pohárom (0,23 l) vody.

Má rybí olej negatívne účinky proti zrážaniu krvi? Môže sa používať v kombinácii s coumadinom alebo aspirínom?

Rybí olej môže pôsobiť ako antikoagulans tým, že znižuje produkciu tromboxanu A2. Rybí olej bude synergicky pôsobiť s kumadínom, pretože liek pôsobí na inú časť procesu zrážania krvi. Ak užívate kumadín, mali by ste si neustále kontrolovať protrombínový čas, pretože akákoľvek zmena v strave - vrátane pridania väčšieho množstva rybieho oleja - môže zmeniť metabolizmus a účinok akéhokoľvek lieku.

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE

Ubichinol má podobnú štruktúru ako vitamín K2 a môže znížiť účinky perorálnych liekov na zriedenie krvi závislé od vitamínu K.

VÝŽIVOVÝ DOPLNOK

Výživové doplnky nenahrádzajú vyváženú a pestrú stravu a zdravý životný štýl. Odporúčaná denná dávka by sa nemala prekročiť. Uchovávajte mimo dosahu detí. Poskytnuté informácie nie sú určené ako náhrada za radu lekára alebo iného zdravotníckeho pracovníka. Nie je to vyhlásenie o vyliečení alebo odporúčanie na samoliečbu.

VAROVANIE

Ak ste precitlivení alebo alergickí na niektorú zo zložiek tohto výrobku alebo užívate lieky, pred použitím sa poraďte s lekárom. Tento výrobok sa neodporúča tehotným a dojčiacim ženám.

SKLADOVANIE

 • Skladujte tesne uzavreté na chladnom a suchom mieste
 • Chráňte pred slnečným žiarením a vlhkosťou
 • Môže sa skladovať aj v chladničke
 • Neskladujte v mrazničke
 • Uchovávajte mimo dosahu detí

Recenzie zákazníkov

imageimageimageimageimage

Mary:

„Dobrá kvalita, bez rybej chuti, príjemné na použitie, budem ich kupovať znova!“

imageimageimageimageimage

Edward:

„Zatiaľ som nenašiel lepšie Omega 3.“

imageimageimageimageimage

Kerry:

„Tento produkt používame už niekoľko rokov a spočiatku som si nechal urobiť krvné testy na overenie účinkov. Môj lekár okamžite zistil, že taká dobrá hladina HDL cholesterolu môže pochádzať len z výživového doplnku. Odvtedy sme s omega 3 spokojní a užívame ich každý deň.“

imageimageimageimageimage

Ryan:

„Napriek veľkosti kapsúl sa ľahko prehĺtajú. Takmer žiadne grganie a dobrá citrónová chuť. Veľmi príjemné.“

imageimageimageimageimage

Christine:

„S týmito kapsulami som úplne spokojná.“