Vitamín B12 1000 µg + B9 + B6 vysoká dávka, 180 vegánskych tabliet

180 tabliet | Zásoba na 180 dní

Contents: 1x Vitamín B12 1000 µg + B9 + B6 vysoká dávka, 180 vegánskych tabliet 180 tablets/180 dní

Bez lepku

Bez GMO

Bez laktózy

Vegánske

Vegetariánske

HACCP

Vyrobené v EÚ

Výživový doplnok

*Účinky produktu sa môžu líšiť u každého používateľa a môžu sa odlišovať od účinkov popísaných na webových stránkach.

Bez lepku

Bez GMO

Bez laktózy

Vegánske

Vegetariánske

HACCP

Vyrobené v EÚ

Výživový doplnok

*Účinky produktu sa môžu líšiť u každého používateľa a môžu sa odlišovať od účinkov popísaných na webových stránkach.

Vitamín B12 1000 µg + B9 + B6 vysoká dávka, 180 vegánskych tabliet

180 tabliet | Zásoba na 180 dní

Tri vitamíny nevyhnutné pre fyzickú a duševnú vitalitu

Contents: 1x Vitamín B12 1000 µg + B9 + B6 vysoká dávka, 180 vegánskych tabliet 180 tablets/180 dní

Dostačujúce pre 180 dní

0,11 € / Tableta

Špeciálna cena 19,99 €
Loading...
Na sklade
SKU
450033
5.00 5

Vitamín B12 s vysokým dávkovaním + kyselina listová (B9) + B6, 180 vegánskych tabliet na 6 mesiacov

Vitamíny B12, B6 a B9 sú nielen dôležité živiny samy o sebe, ale spolu dávajú zmysel! Vitamíny skupiny B podporujú najmä energetický metabolizmus. Ich kombinácia však môže pomôcť aj proti únave a vyčerpaniu. A v kvalite Vitamaze vám vďaka najlepšej biologickej dostupnosti prospeje hneď dvakrát.

Prehľad vitamínu B6 + B9 + B12 v tabletách

  • Vitalita : Vitamíny skupiny B spoločne podporujú dôležité telesné funkcie. Ovplyvňujú energetický metabolizmus a pôsobia aj na imunitný a nervový systém.
  • Vysoko dávkovaný proti príznakom nedostatku : Všetky tri mikroživiny užívate vo vysokých dávkach - v jednej tablete. To pokrýva vaše denné potreby a rýchlo kompenzuje prípadný nedostatok.
  • Jedna tableta stačí : Jedna vegánska tableta denne stačí na dosiahnutie odporúčanej potreby B12, B6 a B9 (kyselina listová). Výsledkom je aplikácia vysokej dávky počas 6 mesiacov.
  • Všetko, čo potrebujete - nič viac : V tabletách nenájdete zbytočné prísady.
  • Vezmite si viac : Vitamaze nepoužíva separačnú látku stearan horečnatý, ktorá má zabrániť vstrebávaniu živín. Tým je zabezpečená najlepšia možná biologická dostupnosť!

Účinok vitamínu B12 + B6 + B9

Tieto 3 živiny sa navzájom dokonale dopĺňajú. Každý jednotlivý vitamín totiž podporuje určité úlohy v tele, napr. proti únave a vyčerpaniu

.

Vitamín B12 , nazývaný aj kobalamín, chýba najmä vegetariánom a vegánom. Je to nebezpečné, pretože táto látka sa podieľa na tvorbe červených krviniek, ktoré rozvádzajú kyslík v tele. Vďaka tomu sme bdelí a schopní výkonu. Ak ste zdraví, môžete zostať fit aj vy. Tu môže vitamín B12 podporiť vaše telesné funkcie - ako stavebný materiál bunkového jadra je tiež súčasťou nervového systému a imunitného systému. Vitamín B12+B9+B6 obsahuje vysokokvalitný metylkobalamín.

Na čo je vitamín B6 dobrý? Podobne ako B12 zohráva dôležitú úlohu v energetickom metabolizme, imunitnom systéme a nervovom systéme

.

Najmä ženy poznajú vitamín B9 ako kyselinu listovú. Foláty prispievajú k normálnej tvorbe krvi. Môže teda pomôcť proti únave a vyčerpaniu. Zohráva tiež úlohu v psychike a prispieva k normálnej duševnej činnosti.

3 vitamíny, jedna úloha: podporiť vašu vitalitu! Takže okrem zdravej stravy sú základné vitamíny užitočným doplnkom, ak sa často cítite unavení alebo ste vegán/vegetarián. Koľko ich potrebujete? Kyselina listová a B6 sú v kapsuliach dávkované vo vyššom množstve, ako je denná potreba. Vitamín B12 je dokonca extra vysoko dávkovaný s 1 000 µg vysokokvalitného metylkobalamínu, aby sa prípadný nedostatok rýchlo a účinne vyrovnal.

3 vitamíny v jednej tablete pre viac vitality

Aby ste z vitamínov získali čo najlepší úžitok, doplnok Vitamaze sa zameriava na maximálnu biologickú dostupnosť. Dôležitá je tu najmä absencia stearanu horečnatého ako separačnej látky. Použitým separačným činidlom je mikrokryštalická celulóza - bez nanočastíc: Látka, ktorá sa nachádza v prírode a ktorú môžete bez obáv užívať.

Nedôležité veci sú naopak vynechané: Bez GMO, bez lepku, bez laktózy, bez alergénov. Vyrobené podľa najvyšších štandardov a koncepcie HACCP - a bez pesticídov, fungicídov a iných škodlivých látok či nanočastíc. Pretože vo Vitamaze je jediná vec, na ktorej záleží, kvalita.

Kúpte si teraz a budete mať k dispozícii vitamín B12 + B6 a kyselinu listovú (B9) na 6 mesiacov

.

Vitamaze | Úžasný život

Zdravá a vyvážená strava nie je pre nás v každodennom živote vždy jednoduchá. Doplnok každodennej stravy vám pomôže dosiahnuť každodennú vrcholovú formu, a tým dosiahnuť vaše osobné ciele.

Už mnoho rokov Vitamaze znamená zdravie, rovnováhu a pohodu. Tisíce zákazníkov každoročne dôverujú kvalite značky Vitamaze, takže dnes môžeme ponúknuť široký sortiment výrobkov s vynikajúcim pomerom ceny a kvality.

V úzkej spolupráci s vedcami a odborníkmi neustále rozširujeme náš široký sortiment výživových doplnkov. Vysokokvalitné suroviny a najlepšie zložky zaručujú vysokú úroveň kompatibility. Zámerným vynechaním uvoľňovadla stearanu horečnatého zabezpečujeme, aby telo rýchlo a účinne vstrebávalo a spracovávalo účinné látky. Prísne smernice Vitamaze zaručujú aj najvyššiu kvalitu - vyrobené v Nemecku - kontrolovanú podľa preventívnej koncepcie HACCP. Samozrejme, všetky naše výrobky sú bez škodlivých prísad, lepku, laktózy a iných alergénov.

Či už ide o kondíciu, zdravie, výkon alebo pohodu - ponúkame vám profesionálne produkty, ktoré môžu systematicky prispievať k prirodzenému zachovaniu mnohých telesných funkcií.

Aktívne látky

Tablety Vitamínov B12 + B9 + B6
Obsah (1 balenie)180 tabliet
Denná dávka1 tableta
Čistá hmotnosť (1 balenie)45 g

Zloženiev 1 tablete*%NRV**
Vitamín B62.50 mg178
Vitamín B9375 mcg187
Vitamín B121000 mcg40000

* Odporúčaná denná dávka
** Percento referenčného množstva podľa nariadenia (EÚ) č. 1169/2011 (LMIV) na dennú dávku

Návod na použitie

Užívajte 1 tabletu denne s dostatočným množstvom vody.

1 tableta

Raz za deň

ZLOŽENIE:

Objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), modifikovaný škrob, pyridoxín HCL (vitamín B6), metylkobalamín (vitamín B12), kyselina listová (vitamín B9)

POUŽITIE

Užívajte 1 tabletu denne s dostatočným množstvom vody.

UPOZORNENIE

Odporúčaná dávka by sa nemala prekročiť. Výživové doplnky nie sú náhradou vyváženej a pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Nie je vhodný pre deti a mladistvých. Výrobok skladujte neotvorený, v chlade, suchu a mimo dosahu detí.

Dátum minimálnej trvanlivosti / číslo šarže: pozri spodnú časť.

VÝROBA

  • Vyrobené v Nemecku podľa oficiálnej koncepcie HACCP (Hazard Analysis Critical Control Point). Znamená analýzu rizík a slúži na zabezpečenie hygienickej bezpečnosti potravín.

  • Registrované na nemeckom Spolkovom úrade pre ochranu spotrebiteľa a bezpečnosť potravín.

  • Neobmedzená predajnosť potvrdená nezávislým inšpektorom.