Bez lepku

Bez GMO

Bez laktózy

Vegánske

Vegetariánske

HACCP

Vyrobené v EÚ

Výživový doplnok

*Účinky produktu sa môžu líšiť u každého používateľa a môžu sa odlišovať od účinkov popísaných na webových stránkach.

DARČEK ZDARMA!

Získajte najlepšie tipy pre zdravie, rady v oblasti výživy a lahodné recepty v jednej praktickej e-knihe!

Bez lepku

Bez GMO

Bez laktózy

Vegánske

Vegetariánske

HACCP

Vyrobené v EÚ

Výživový doplnok

*Účinky produktu sa môžu líšiť u každého používateľa a môžu sa odlišovať od účinkov popísaných na webových stránkach.

Omega 3 1000 mg rybí olej, 90 kapsúl

90 kapsúl | Zásoba na 90 dní

Contents: 1x Omega 3 1000 mg rybí olej, 90 kapsúl 90 capsules/90 dní

Omega 3 1000 mg rybí olej, 90 kapsúl

90 kapsúl | Zásoba na 90 dní

Kapsule Omega-3 s rybím olejom pre srdce, mozog a zrak

Contents: 1x Omega 3 1000 mg rybí olej, 90 kapsúl 90 capsules/90 dní

Dostačujúce pre 90 dní

0,27 € / kapsula

Špeciálna cena 23,99 €

Vyberte svoj balíček:

Vyberte si jednorazový nákup alebo predobjednávku

Tip: Ušetrite ďalších 17% vďaka predobjednávke

Jednorazový nákup
(Zásoba na 90 dní)
23,99 €
Predobjednajte si a ušetrite ešte viac:
(Získať 90-dňové zásoby každý mesiac.)
17% Zľava
 
23,99 €
19,91 €
Loading...
Na sklade
SKU
450030

Kapsule Omega 3, 90 vysokoúčinných softgélových kapsúl na 3 mesiace

Naše mäkké kapsule Omega 3 poskytujú 1000 mg rybieho oleja a ideálne vysoký pomer 40 % EPA (kyselina eikosapentaenová) a 30 % DHA (kyselina dokozahexaenová) v jednej kapsule v najlepšej biologickej dostupnosti a kvalite Vitamaze. Dôležité je tiež: EPA a DHA prispievajú k normálnej činnosti srdca. DHA prispieva k udržaniu normálnej funkcie mozgu a zraku.

Prehľad vysokoúčinných kapsúl Omega 3

  • Vysoká čistota a vysoká sila : Omega 3 softgely s 1000 mg rybieho oleja v jednej kapsule.
  • Účinok : Dôležité živiny pre srdce, mozog a zrak.
  • Najvyššia koncentrácia : 400 mg kyseliny eikosapentaenovej a 300 mg kyseliny dokosahexaenovej (EPA/DHA) v jednej kapsule.
  • Jedna kapsula denne počas 3 mesiacov : Jedna mäkká kapsula denne pokryje vaše denné potreby. 90 mäkkých kapsúl poskytuje nepretržitú zásobu na 3 mesiace.
  • Len to najlepšie pre vás : Náš doplnok funguje bez zbytočných prísad, ktoré nepotrebujete. Bez geneticky modifikovaných zložiek. A vďaka absencii stearanu horečnatého a oxidu kremičitého je vysoko biologicky dostupný.

Účinok a použitie kapsúl Omega 3

Výživové doplnky vás môžu podporiť rovnako ako zdravá strava, pokiaľ obsahujú živiny vo vysokej sile, aby ste splnili požadovaný denný príjem a rýchlo nahradili existujúci nedostatok

.

Kapsuly Vitamaze Omega 3 obsahujú 1000 mg čistého rybieho oleja s ideálnym vysokým pomerom 40 % EPA (kyselina eikosapentaenová) a 30 % DHA (kyselina dokozahexaenová) v jednej kapsule. Tieto kyseliny sú dôležité pre naše srdce, pretože EPA a DHA prispievajú k normálnej činnosti srdca. DHA prispieva aj k udržaniu normálnej funkcie mozgu a zraku.

Jedna kapsula Omega 3 denne vám postačí na dodanie našej vysokej dávky oleja Omega 3.

Výroba omega 3 kapsúl

Udržateľný rybolov: Naše rybolovné oblasti, najmä v Peru a Nórsku, patria medzi najčistejšie na svete. Používaným druhom rýb je sardel peruánska (Engraulis ringens). Všetok surový rybí olej sa na 100 % získava z udržateľného rybolovu a je certifikovaný nezávislou organizáciou Friend of the Sea (FOS)

.

Najlepšia kvalita: Náš koncentrát rybieho oleja je jedinečný, pretože prechádza špeciálnym dodatočným procesom čistenia. Tento patentovaný krok čistenia bol vyvinutý na zníženie organických kontaminantov, ako sú dioxíny, PCB a pesticídy, na absolútne minimum (hlboko pod povolené limity stanovené v EÚ)

.

Aj to je pre nás dôležité: výroba v Nemecku podľa koncepcie HACCP. Bez genetického inžinierstva, umelých hnojív a akýchkoľvek iných škodlivých látok. Trpíte alergiami? Nemajte obavy: náš olej Omega 3 neobsahuje lepok ani laktózu. Mimochodom: Prvotriedne výživové doplnky spoznáte podľa toho, že neobsahujú stearan horečnatý a oxid kremičitý, pretože zabraňujú najlepšiemu vstrebávaniu živín v tele. Preto nie sú súčasťou našich Omega 3 kapsúl. Výsledok? Rýchla biologická dostupnosť.

Kúpte si teraz vysokoúčinné zásoby Omega 3 na 3 mesiace.

Vitamaze | Úžasný život

Zdravá a vyvážená strava nie je pre nás v každodennom živote vždy jednoduchá. Doplnok každodennej stravy vám pomôže dosiahnuť každodennú vrcholovú formu, a tým dosiahnuť vaše osobné ciele.

Už mnoho rokov Vitamaze znamená zdravie, rovnováhu a pohodu. Tisíce zákazníkov každoročne dôverujú kvalite značky Vitamaze, takže dnes môžeme ponúknuť široký sortiment výrobkov s vynikajúcim pomerom ceny a kvality.

V úzkej spolupráci s vedcami a odborníkmi neustále rozširujeme náš široký sortiment výživových doplnkov. Vysokokvalitné suroviny a najlepšie zložky zaručujú vysokú úroveň kompatibility. Zámerným vynechaním uvoľňovadla stearanu horečnatého zabezpečujeme, aby telo rýchlo a účinne vstrebávalo a spracovávalo účinné látky. Prísne smernice Vitamaze zaručujú aj najvyššiu kvalitu - vyrobené v Nemecku - kontrolovanú podľa preventívnej koncepcie HACCP. Samozrejme, všetky naše výrobky sú bez škodlivých prísad, lepku, laktózy a iných alergénov.

Či už ide o kondíciu, zdravie, výkon alebo pohodu - ponúkame vám profesionálne produkty, ktoré môžu systematicky prispievať k prirodzenému zachovaniu mnohých telesných funkcií.

Aktívne látky

Kapsuly Omega 3 1,000 mg
Obsah (1 balenie)90 kapsúl
Denná dávka1 kapsula
Čistá hmotnosť (1 balenie)121.32 g

Zloženiev 1 kapsule*%NRV**
Rybí olej1000 mg/
- z toho EPA400 mg/
- z toho DHA300 mg/

* Odporúčaná denná dávka
** Percento referenčného množstva podľa nariadenia (EÚ) č. 1169/2011 (LMIV) na dennú dávku

Návod na použitie

Užívajte 1 kapsulu denne s dostatočným množstvom vody.

1 kapsula

Raz za deň

ZLOŽENIE:

Rybí olej, obal kapsuly (želatína v prášku, zvlhčovadlo (glycerín), voda), stabilizátor (vitamín E olej)

POUŽITIE

Užívajte 1 kapsulu denne s dostatočným množstvom vody.

UPOZORNENIE

Odporúčaná dávka by sa nemala prekročiť. Výživové doplnky nie sú náhradou vyváženej a pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Nie je vhodný pre deti a mladistvých. Výrobok skladujte neotvorený, v chlade, suchu a mimo dosahu detí.

Dátum minimálnej trvanlivosti / číslo šarže: pozri spodnú časť.

VÝROBA

  • Vyrobené v Nemecku podľa oficiálnej koncepcie HACCP (Hazard Analysis Critical Control Point). Znamená analýzu rizík a slúži na zabezpečenie hygienickej bezpečnosti potravín.
  • Registrované na nemeckom Spolkovom úrade pre ochranu spotrebiteľa a bezpečnosť potravín.
  • Neobmedzená predajnosť potvrdená nezávislým inšpektorom.