Magnézium³ komplex 350 mg, 180 vegánskych tabliet

180 tabliet | Zásoba na 180 dní

Contents: 1x Magnézium³ komplex 350 mg, 180 vegánskych tabliet 180 tablets/180 dní

image

Bez lepku

Bez GMO

Bez laktózy

Vegánske

Vegetariánske

HACCP

Vyrobené v EÚ

*Účinky produktu sa môžu líšiť u každého používateľa a môžu sa odlišovať od účinkov popísaných na webových stránkach.

DARČEK ZDARMA!

Získajte najlepšie tipy pre zdravie, rady v oblasti výživy a lahodné recepty v jednej praktickej e-knihe!

Bez lepku

Bez GMO

Bez laktózy

Vegánske

Vegetariánske

HACCP

Vyrobené v EÚ

*Účinky produktu sa môžu líšiť u každého používateľa a môžu sa odlišovať od účinkov popísaných na webových stránkach.

Magnézium³ komplex 350 mg, 180 vegánskych tabliet

180 tabliet | Zásoba na 180 dní

Kľúčový minerál pre svaly a kosti 

Contents: 1x Magnézium³ komplex 350 mg, 180 vegánskych tabliet 180 tablets/180 dní

Dostačujúce pre 180 dní

0,09 € / Tableta

Špeciálna cena 16,99 €
Loading...
Na sklade
SKU
450005
4.5 6

DARČEK ZDARMA!

Získajte najlepšie tipy pre zdravie, rady v oblasti výživy a lahodné recepty v jednej praktickej e-knihe!

Magnéziové tablety, 6 mesiacov nepretržitého užívania, 180 vegánskych tabliet

Z užívania magnézia profitujú nielen športovci. Tento najvšestrannejší minerál má množstvo funkcií. Napomáha energetickej rovnováhe, podporuje kosti a nervový systém. Teraz ho môžete užívať v tej najvyššej kvalite od Vitamaze.

Magnézium komplex v skratke

  • Aký význam má pre telo magnézium? Tento minerál sa v skutočnosti podieľa na mnohých procesoch v tele. Jeho nedostatok sa môže adekvátne prejaviť.
  • Komplex 3 v 1: Rovnako ako prirodzená strava, aj tento produkt obsahuje rôzne účinné látky. Všetky tvoria ideálnu kombináciu - magnézium3.
  • Najmä pre športovcov: Magnézium podporuje kardiovaskulárny systém a zásobuje svaly dostatočným množstvom kyslíka - napríklad aj počas maratónu.
  • Zásoba na 6 mesiacov: V balení je 180 vegánskych deliteľných tabliet. Každá z nich vám dodá 350 mg elementárneho magnézia. Jedna denne stačí.
  • Najlepšia biologická dostupnosť: Stearan horečnatý tu ako separačné činidlo nebol použitý. Výsledok: živiny sa dostanú do vášho tela efektívnejším spôsobom. A len živiny - bez zbytočných prísad.

Účinok a použitie tabliet magnézia

Predovšetkým športovci poznajú horčík ako kráľovnú doplnkov. Niet vôbec divu, pretože jednou z jeho úloh je dodávať energiu. Podieľa sa napríklad na tvorbe červených krviniek. Tie zásobujú vaše svaly kyslíkom, a tým aj energiou - keď dochádza, príčinou môže byť nedostatok magnézia.

Z užívania magnézia majú osoh nielen športovci. Vďaka rozmanitému využitiu v tele môžete aj vy vyskúšať, ako sa budete cítiť s extra porciou horčíka. Často sa napríklad užíva proti kŕčom, pretože podporuje nervový systém. Okrem toho magnézium prispieva k normálnej duševnej činnosti, k udržiavaniu kostí a zubov, k normálnej činnosti svalov a k zníženiu vyčerpania a únavy. Ako vidíte: má mnoho funkcií.

O to dôležitejšie je správne dávkovanie. Dávka by mala byť založená na vašej dennej potrebe. Koľko magnézia stačí? Odpoveď: 350 miligramov elementárneho magnézia denne popri zdravej strave je optimálny prístup. Účinne sa tým zvýši rovnováha magnézia.

Vitamaze používa komplex magnézia- náš Magnézium3. Tablety obsahujú tri rôzne účinné látky: citrát horečnatý, oxid horečnatý a uhličitan horečnatý. Jedna tableta denne postačuje na dostatočné zásobenie v kombinácii s každodennou stravou. So 180 tabletami v balení získate zásobu na 6 mesiacov nepretržitého užívania.

Výroba magnézia v spoločnosti Vitamaze v 3 krokoch

Krok 1: Už od samého začiatku dbáme na najvyššie štandardy. Výroba v Nemecku je založená na osvedčenej koncepcii HACCP.

Krok 2: Pri výrobe sa nepoužívajú žiadne zbytočné prísady ani nebezpečné škodlivé látky. Tablety neobsahujú laktózu, lepok, alergény, nanočastice, postrekové látky; nie sú geneticky upravované, atď. Vhodné pre vegánov a vegetariánov.

Krok 3: Pri výrobe sa nepoužíva separačné činidlo stearan horečnatý. Namiesto toho sa používa mikrokryštalická celulóza (bez nanočastíc). Výsledok: Rýchla biologická dostupnosť a vstrebávanie horčíka v tele.

Kúpte si Magnéziové tablety na 6 mesiacov nepretržitého užívania.

Vitamaze | Amazing life

Zdravá a vyvážená strava pre nás v každodennom živote nie je vždy ľahko realizovateľná. Doplnok k dennej strave vám pomôže dosiahnuť špičkovú formu každý deň, čím prispejete k dosiahnutiu svojich osobných cieľov. 

Spoločnosť Vitamaze je už mnoho rokov synonymom pre podporu zdravia, rovnováhy a pohody. Tisíce zákazníkov každoročne dôverujú kvalite spoločnosti Vitamaze, preto dnes môžeme ponúkať širokú škálu produktov s vynikajúcim pomerom ceny a výkonu.

V úzkej spolupráci s vedcami a odborníkmi neustále rozširujeme našu širokú ponuku výživových doplnkov. Vysokokvalitné suroviny a najlepšie prísady zaručujú vysokú úroveň kompatibility. Zámerným nezaradením uvoľňovača stearanu horečnatého zabezpečíme, že telo absorbuje a spracuje účinné látky rýchlo a efektívne. Prísne smernice Vitamaze zaručujú aj najvyššiu kvalitu - vyrobené v Nemecku -  kontrolovanú podľa preventívnej koncepcie HACCP. Všetky naše výrobky sú samozrejme bez škodlivých prísad, lepku, laktózy a iných alergénov.

Či už ide o kondíciu, zdravie, výkon alebo celkovú pohodu - ponúkame vám profesionálne produkty, ktoré môžu systematicky prispievať k prirodzenému zachovaniu mnohých telesných funkcií.

Aktívne zložky

Vitamaze Magnézium³ komplex 350 mg
Balenie (1 jednotka)180 tabliet
Denná dávka1 tableta
Čistá hmotnosť (1 jednotka)198 g

Zloženiev 1 tablete*%NRV**
Dicitrát trihorečnatý406.25 mg
- z toho: magnézium65 mg17.33
Oxid horečnatý400 mg
- z toho: magnézium240 mg64 
Uhličitan horečnatý160 mg
- z toho: magnézium45 mg12
Celkom: Magnézium350 mg93.33

* Denný referenčný príjem
** Percentuálny podiel referenčného množstva podľa nariadenia (EÚ) č. 1169/2011 (LMIV) na dennú dávku

Návod na použitie

Odporúčaná dávka je 1 tableta denne s dostatočným množstvom vody.

1 tableta

Raz za deň

ZLOŽENIE

Dicitráttrihorečný bezvodý, oxid horečnatý, uhličitan horečnatý, modifikovaný škrob, objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza)

POUŽITIE

Užívajte 1 tabletu denne s dostatočným množstvom vody.

UPOZORNENIE

Odporúčaná dávka by sa nemala prekročiť. Výživové doplnky nenahrádzajú vyváženú a pestrú stravu a zdravý životný štýl. Nevhodné pre deti a mladistvých. Výrobok skladujte neotvorený, v chlade, suchu a mimo dosahu detí.

Minimálna trvanlivosť / Číslo dávky: pozri dole.

VÝROBA

  • Vyrobené v Nemecku podľa oficiálnej koncepcie HACCP (Hazard Analysis Critical Control Point). Táto koncepcia predstavuje analýzu rizík a slúži na zabezpečenie hygienickej bezpečnosti potravín.
  • Registrované nemeckým spolkovým úradom pre ochranu spotrebiteľa a bezpečnosť potravín.
  • Neobmedzená obchodovateľnosť potvrdená nezávislým inšpektorom.