-48%
Výživový doplnok

*Účinky produktu sa môžu líšiť u každého používateľa a môžu sa odlišovať od účinkov popísaných na webových stránkach.

DARČEK ZDARMA!

Získajte najlepšie tipy pre zdravie, rady v oblasti výživy a lahodné recepty v jednej praktickej e-knihe!

SleepLux

60 kapsúl | Zásoba na 30 dní

Prírodná podpora spánku bez obsahu hormónov, ktorá navodzuje spánok, zlepšuje jeho kvalitu a výrazne redukuje problémy so spánkom

Prírodná podpora spánku 3 v 1, ktorá vám pomôže relaxovať, rýchlejšie zaspať a zlepšiť kvalitu spánku. Obsahuje 7 vysoko kvalitných živín dôležitých pre prirodzenú produkciu melatonínu - hormónu spánku - a 3 účinné bylinné extrakty s klinicky overenými účinkami. 

  • Redukuje problémy so spánkom o 42 %*, znižuje nervozitu o 35 %* a zmierňuje pocit napätia18%*

  • Zlepšuje kvalitu spánku až o 33%*

  • Prípravok bez hormónov: zabraňuje vzniku závislosti a falošnému pocitu nadprodukcie melatonínu 

  • Čisté zloženie na rastlinnej báze s bioaktívnymi zložkami, ktoré telo dokáže okamžite využiť 

Contents: 1x SleepLux 60 capsules/30 dní

Dostačujúce pre 30 dní

0,42 € / kapsula

-48% zľava
Špeciálna cena 12,99 € Bežná cena 24,99 €

Vyberte svoj balíček:

Tip: Ušetrite ďalších 20% vďaka predobjednávke

Jednorazový nákup
(Zásoba na 30 dní)
48% zľava
24,99 €
12,99 €
Predobjednajte si a ušetrite ešte viac:
(Získať 30-dňové zásoby každý mesiac.)
Dodatočná zľava 20%
 
24,99 €
10,39 €
Loading...
Na sklade
SKU
250004

1 z 3 dospelých trpí nedostatkom spánku

Väčšina z nás vie, že kvalitný spánok je pre naše fyzické a duševné zdravie veľmi dôležitý, ale len málo z nás ho považuje za svoju prioritu. V podstate sme zabudli, aké je to byť skutočne oddýchnutý, čo má často za následok nepriaznivé následky.

Presne tak, nedostatok spánku nevedie len k tomu, že sa cítime mrzuto a unavene. Môže spôsobiť aj zlú náladu, nedostatok sústredenia a energie, zahmlenie mozgu, zvýšenú chuť do jedla, priberanie, oslabenie imunitného systému a rýchlejšie starnutie. Dokonca sa nedostatok spánku spája aj s podstatne zvýšeným rizikom rôznych závažných ochorení.

Prírodná podpora spánku SleepLux pomája rýchlejšie zaspať a zlepšuje kvalitu spánku

SleepLux prináša starostlivo vyvinutú zmes zložiek, ktorá pomáha navodiť a udržať kvalitný spánok - s úžasnými výsledkami!

Štúdie potvrdzujú, že medovka, jedna z hlavných zložiek SleepLuxu, podporuje relaxáciu a zdravý spánok, znižuje problémy so spánkom až o 42 %*, podráždenie o 35 %* a pocit napätia o 18 %*. V kombinácii s valeriánou lekárskou, ďalšou z kľúčových zložiek SleepLuxu, dokonca preukázateľne zabezpečuje až o 33 %* vyššiu kvalitu spánku. Ale je toho ešte viac!

Taktiež obsahuje extrakt z mučenky, ktorá je známa ako podpora relaxácie a  spánku. Aby toho nebolo málo, SleepLux prináša dokonalú kombináciu živín, ktorá vo vašom tele podporuje prirodzenú produkciu melatonínu - spánkového hormónu. Rozlúčte sa s nepokojnými nocami a privítajte zaslúžený spánok!

Prírodná podpora spánku SleepLux vám umožní spať ako dieťa

Podporuje relaxáciu a navodzuje spánok

Výrazne zlepšuje kvalitu spánku

Redukuje problémy so spánkom

Rastlinné zloženie bez hormónov:  zabraňuje vzniku závislosti

Pre koho je SleepLux určený

SleepLux sa odporúča najmä ľuďom, ktorí:

  • bojujú s problémami so spánkom, predovšetkým s nedostatkom spánku: SleepLux podporuje relaxáciu a prírodzenú tvorbu melatonínu, čím výrazne redukuje nedostatok spánku a ostatné problémy so spánkom;

  • pracujú na zmeny: pracovné zmeny, ktoré vás udržujú dlhšie hore alebo vás nútia vstávať skôr, narušujú tvorbu melatonínu. SleepLux pomáha vášmu telu prispôsobiť sa novým spánkovým režimom;

  • trpia problémami so spánkom súvisiacimi s vekom: s pribúdajúcim vekom vaše telo produkuje čoraz menej melatonínu, preto je veľmi dôležité podporovať jeho prirodzenú produkciu, aby ste si počas noci dopriali dostatočné množstvo hlbokého spánku;

  • majú problémy so spánkom súvisiace so stresom alebo s pásmovou chorobou: podpora produkcie melatonínu môže podporiť spánok - dokonca aj v inom čase spánku.

Aktívne látky

Glandline SleepLux
Balenie (1 jednotka)60 kapsúl
Denná dávka2 kapsuly
Čistá hmotnosť (1 jednotka)32 g

Zloženiev 2 kapusliach% RHP*
L-tryptofán500 mg**
Extrakt z medovky250 mg**
- rozmarínová kyselina17.5 mg**
Extrakt z valeriány lekárskej120 mg**
-Kyselina valerenová0.96 mg**
Extrakt z mučenky40 mg**
- Vitexín1,6 mg**
Niacín16 mg100
Zinok10 mg100
Kyselina pantoténová6 mg100
Vitamín B61.4 mg100
Folát530 µg265
Vitamín B12200 µg8000

*RHP =referenčná hodnota príjmu | ** - referenčná hodnota príjmu nie je stanovená

Ako použiť

Odporúčaný denný príjem sú 2 kapsuly.

2 kapsuly

Raz za deň

ZLOŽENIE (v 2 kapsulách)

L-tryptofán 500 mg; extrakt z listov medovky so 7% rozmarínovej kyseliny 250 mg (rozmarínová kyselina 17.5 mg); extrakt z koreňa valeriány lekárskej s 0,8% kyseliny valerenovej 120 mg (kyselina valerenová 0.96 mg); bisglycinát zinku (zinok10 mg – 100% RHP*); extrakt z nadzemnej časti mučenky so 4% vitexínu 120 mg (vitexín 1,6 mg); nikotínamid (niacín 16 mg - 100 % RHP*); protihrudkujúca látka: ryžová vláknina; D-pantotenát (kyselina pantoténová 6 mg - 100 % RHP*), vápnik; pyridoxín hydrochlorid ( vitamín B6 1,4 mg - 100 % RHP*); kalcium-L-metylfolát (folát 530 µg - 265 % RHP*); metylkobalamín (vitamín B12 200 µg - 8000 % RHP*); kapsuly: hydroxypropylmetylcelulóza.

*RHP =referenčná hodnota príjmu

NÁVOD NA POUŽITIE

Odporúčaná denná dávka sú 2 kapsuly s pohárom vody 30 minút pred spaním.

UPOZORNENIE

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej, vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Dôležitá je rozmanitá, vyvážená strava a zdravý životný štýl. Vzhľadom na prirodzené rozdiely vo vlastnostiach účinných látok sa farba, chuť a vôňa výrobku môžu v jednotlivých šaržiach mierne líšiť. Tieto odchýlky nemajú vplyv na celkovú kvalitu a účinnosť výrobku.

VAROVANIE

Ak ste precitlivení alebo alergickí na niektorú zo zložiek tohto produktu alebo užívate lieky, poraďte sa pred použitím so svojím lekárom. Tento prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. 

SKLADOVANIE

Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplode do 25°C.