Výživový doplnok na kĺby s kurkumou

CurcumaFar Forte

30 kapsúl | Zásoba na 30 dní

Contents: 1x CurcumaFar Forte 30 capsules/30 dní

-30%

Bez lepku

Bez GMO

GMP kvalita

Bez laktózy

Vegánske

Vegetariánske

Vyrobené v EÚ

HACCP

Netestované na zvieratách

Bez parabénov

Laboratórne testované

Bez toxických chemikálií

*Účinky produktu sa môžu líšiť u každého používateľa a môžu sa odlišovať od účinkov popísaných na webových stránkach.

DARČEK ZDARMA!

Získajte najlepšie tipy pre zdravie, rady v oblasti výživy a lahodné recepty v jednej praktickej e-knihe!

Bez lepku

Bez GMO

GMP kvalita

Bez laktózy

Vegánske

Vegetariánske

Vyrobené v EÚ

HACCP

Netestované na zvieratách

Bez parabénov

Laboratórne testované

Bez toxických chemikálií

*Účinky produktu sa môžu líšiť u každého používateľa a môžu sa odlišovať od účinkov popísaných na webových stránkach.

Výživový doplnok na kĺby s kurkumou

CurcumaFar Forte

30 kapsúl | Zásoba na 30 dní

Získajte úľavu od problémov s kĺbmi a zlepšite flexibilitu a pohyblivosť s prémiovým rýchlo pôsobiacim výživovým doplnkom s kurkumou!  

Obsahuje neporovnateľne silný extrakt z kurkumy a množstvo podporných zložiek, ako je zázvor, šípky a vitamíny C a D, pre maximálnu podporu kĺbov a protizápalové pôsobenie. 

 • Chráni a posilňuje kĺby a udržiava ich pružnosť 
 • Výživový doplnok Curcuma č. 1 v EÚ so 100 % čistým extraktom kurkumy Curcugreen®, ktorý má o 700* % vyššiu biologickú dostupnosť v porovnaní s bežným kurkumínom.
 • 50*% zníženie nepohodlia kĺbov 
 • 60*% zvýšenie pohyblivosti kĺbov 
 • Pomáha udržiavať aktívny životný štýl a zlepšuje kvalitu života 
 • Podporuje biosyntézu kolagénu, ktorý je dôležitou súčasťou šliach, kostí, chrupaviek a iných spojivových tkanív 
 • Pomáha zvládať zápalové reakcie a podporuje rovnováhu zápalových hormónov 
 • Maximálne výsledky už pri 1 kapsule denne 
 • Viac ako 15 rokov skúseností s vývojom a výrobou potravinových doplnkov  

Sensilab má viac ako 3 000 000 spokojných zákazníkov v celej Európe.

Contents: 1x CurcumaFar Forte 30 capsules/30 dní

Dostačujúce pre 30 dní

0,63 € / kapsula

-30% zľava
Špeciálna cena 18,99 € Bežná cena 26,99 €

Vyberte svoj balíček:

Vyberte si jednorazový nákup alebo predobjednávku

Tip: Ušetrite ďalších 17% vďaka predobjednávke

Jednorazový nákup
(Zásoba na 30 dní)
Predobjednajte si tento produkt a nechajte si ho každý mesiac. posielať domov s dodatočnou zľavou 17% na každú zásielku, počnúc druhou zásielkou.
(30 dňové zásoby každý mesiac. na 15,76 €)
42% Zľava

Najlacnejšia možnosť

 
Loading...
Na sklade
SKU
101300
4.70 297

DARČEK ZDARMA!

Získajte najlepšie tipy pre zdravie, rady v oblasti výživy a lahodné recepty v jednej praktickej e-knihe!

Výživový doplnok č. 1 v EÚ so 100 % čistým extraktom kurkumy Curcugreen®, ktorý má o 700 % vyššiu biologickú dostupnosť ako bežný kurkumín.

Odhaľujeme riešenie ťažkostí s kĺbmi: Objavili vedci riešenie?

image

V priebehu života sa naše kĺby značne opotrebujú, čo často vedie k nepríjemným pocitom v starobe. Tieto ťažkosti však nie sú len dôsledkom času. Ku komplikáciám s kĺbmi môžu prispieť aj faktory, ako je nadváha, nedostatok fyzickej aktivity alebo mechanické poranenia.

Problémy s kĺbmi sa najčastejšie týkajú:

 • ľudí vo veku 50 rokov a viac

 • športovcov, ktorí sa venujú športom s vysokou záťažou

 • manuálne pracujúcich, najmä tých, ktorí vykonávajú opakované pohybyespecially those involved in repetitive motions

 • ľudí s vyššou telesnou hmotnosťou

 • všetkých, ktorí pravidelne zdvíhajú ťažké bremená a vykonávajú opakujúce sa činnosti

Záležitosť celosvetového významu

Problémy s kĺbmi môžu vážne obmedziť vašu schopnosť vykonávať každodenné činnosti, ako je ohýbanie, zdvíhanie predmetov, chôdza po schodoch a iné. Je šokujúce, že viac ako 1,7 miliardy ľudí na celom svete zápasí s rôznymi problémami pohybového aparátu, medzi ktoré patria aj problémy s kĺbmi. Medzi najčastejšie problémy súvisiace s kĺbmi patria kolená, ramená a bedrá.

image

Zápal: pôvodca ťažkostí s kĺbmi

Odhalenie zápalu: pôvod problémov s kĺbmi

Pri poranení kĺbu, napríklad pri podvrtnutí členka, často vzniká zápal - bežná hojivá reakcia, ktorá sa prejavuje opuchom alebo začervenaním. Tento zápal slúži ako signál pre imunitný systém, ktorý naznačuje jeho snahu opraviť poškodenie a podporiť rast nového tkaniva.

V niektorých prípadoch však môže imunitný systém vyvolať nevysvetliteľný a pretrvávajúci zápal kĺbov. Tento typ zápalu môže spôsobiť ďalšie poškodenie kĺbových tkanív a nervov a vyústiť do trvalých problémov.

Skrotenie zápalu: kľúčový krok k riešeniu problémov s kĺbmi

Vedci tvrdia, že získanie kontroly nad zápalom je kľúčovým krokom k riešeniu kĺbových komplikácií. Zaujímavé je, že podľa nich by odpoveď mohla spočívať v bežnej veci, ktorá sa nachádza v každej domácnosti - v koreničke.

Základná surovina so silnými účinkami na zdravie - potvrdené lekárskymi odborníkmi

Čoraz viac lekárskych odborníkov si uvedomuje potenciálne zdravotné výhody hlavnej zložky kurkumy, kurkumínu.  Predpokladá sa, že by mohla účinne pomôcť riešiť problémy s kĺbmi a zápaly a ponúknuť prirodzený prístup k starostlivosti o zdravie kĺbov.

Prínos kurkumínu môže byť väčší ako len zmiernenie ťažkostí. Ako silný protizápalový prostriedok sa kurkumín považuje za významnú pomoc pri zlepšovaní funkcie kĺbov a celkovej pohyblivosti.

image

Sľubné štúdie odhaľujú plný potenciál kurkumínu

image

Podľa štúdie v časopise BMC kurkumín dobre zmierňuje problémy s kĺbmi. Účastníci štúdie zaznamenali zníženie ťažkostí o 50 %!**

Podľa metaanalýzy uverejnenej v roku 2021, ktorá skúmala výsledky 11 štúdií s celkovým počtom viac ako 1 000 ľudí, kurkumín poskytuje úľavu bez vedľajších účinkov**.

Ďalšia šesťmesačná štúdia, ktorú uskutočnili vedci v Belgicku, ukázala, že u väčšiny účastníkov sa miera sťažností znížila o 53* %. Okrem toho sa u týchto osôb zvýšila pohyblivosť kĺbov o 60* %.**

Tieto výsledky ukazujú, že kurkumín je veľmi sľubnou zložkou, ktorá môže zlepšiť pohyblivosť kĺbov a celkovú pohodu ľudí s kĺbovými ťažkosťami. 

Je tu len jeden problém: kurkumín má veľmi nízku biologickú dostupnosť, čo znamená, že naše telo ho ťažko vstrebáva. V prirodzenej forme by sme museli denne skonzumovať asi 100 čajových lyžičiek kurkumového prášku, aby sme pocítili jeho zdraviu prospešné vlastnosti.

image
image

Curcugreen®: prelomové zloženie pre účinnú úľavu

Pri hľadaní riešenia problému biologickej dostupnosti kurkumínu vedci z popredného laboratória Curcugreen® vyvinuli Curcugreen®, prelomový, vysoko účinný prípravok kurkumínu s úžasnou absorpciou.

Klinická štúdia preukázala, že v priebehu 2* týždňov dokáže výrazne znížiť problémy s kĺbmi a ich stuhnutosť a merateľne zlepšiť každodennú pohyblivosť a celkovú kvalitu života.

Curcugreen®, podporený 25 klinickými štúdiami a 49 patentmi, je preukázateľne účinným prostriedkom na zmiernenie problémov s kĺbmi!

CurcumaFar: výživový doplnok pre kĺby s kurkumou s vynikajúcou účinnosťou

image

CurcumaFar prekonáva svojich konkurentov predovšetkým vďaka jedinečnému obsahu 100% čistého výťažku z kurkumy, Curcugreen®. 

Táto pozoruhodná patentovaná zložka má o 700 % vyššiu biologickú dostupnosť ako bežný kurkumín. To zabezpečuje lepšiu účinnosť a dlhšiu trvanlivosť (až 8 hodín), čím CurcumaFar prekonáva ostatné kĺbové doplnky s kurkumou na trhu. 

Na dosiahnutie najlepších výsledkov pri znižovaní zápalov, liečbe kĺbových problémov a poskytovaní mnohých ďalších zdravotných výhod je naše prelomové zloženie kurkumy obohatené o množstvo ďalších účinných látok, ako je zázvor, šípky a vitamíny C a D.

image

Kúzlo kurkumy pre pružné kĺby 

Na ceste k optimálnemu zdraviu a pohyblivosti kĺbov sa skrýva mocné tajomstvo - zlatá ingrediencia, ktorá upútala pozornosť nadšencov holistickej pohody aj lekárskych odborníkov. Táto pozoruhodná zložka, ktorou nie je nikto iný ako kurkuma, skrýva vo svojich žiarivých farbách svet očarujúcich účinkov, ktoré dokážu zmeniť zdravie vašich kĺbov ako mávnutím čarovného prútika. 

Starobylá múdrosť kurkumy

Predstavte si korenie, ktoré nielen ochutí vaše obľúbené jedlá, ale dokáže aj zmierniť problémy s kĺbmi a zvýšiť ich pružnosť. Kurkuma je už po stáročia uctievaná ako základný kameň tradičnej medicíny, oslavovaný v starovekých textoch a praktikách naprieč kultúrami. Tento výnimočný koreň rastliny Curcuma longa je zdrojom kurkumínu, prírodnej zlúčeniny, ktorá dodáva kurkume jej pozoruhodné zdravotné účinky.

Odhalenie tajomstiev kurkumy 

Základom kúzla kurkumy je kurkumín, bioaktívna zlúčenina, ktorá obsahuje symfóniu zdraviu prospešných látok. Kurkumín je silný protizápalový a antioxidačný prostriedok, ktorý neúnavne bojuje proti oxidačnému stresu a zápalom, ktoré často poškodzujú zdravie kĺbov. Neutralizáciou voľných radikálov a inhibíciou zápalových dráh sa kurkumín prezentuje ako strážca kĺbového komfortu a flexibility.

Tanec kurkumínu so zápalom

Problémy s kĺbmi môžu prameniť zo zamotanej siete zápalov, ktoré nás uväznia v kruhu nepohodlia. Jedinečný tanec kurkumínu so zápalom túto sieť rozpletá a poskytuje upokojujúci balzam, ktorý sa zameriava na zápal v jeho samotnej podstate. Obmedzením produkcie zápalových molekúl kurkumín pomáha minimalizovať nepohodlie a podporuje celkové zdravie kĺbov. 

Ako si namazať cestu k flexibilite

Predstavte si svoje kĺby ako dobre namazaný stroj, ktorý sa pri každom pohybe hladko kĺže a ohýba. Kurkumín hrá v tomto prirovnaní kľúčovú úlohu, pretože podporuje tvorbu synoviálnej tekutiny - prírodného maziva, ktoré vyživuje a chráni vaše kĺby. Výsledkom je, že vaše kĺby sa pohybujú s väčšou ľahkosťou a čoskoro zabudnete na stuhnutosť.

Posilnite svoje telo, obohaťte svoj život 

Kúzlo kurkumy nekončí len pri pohodlí kĺbov, ale má vplyv na vašu celkovú pohodu. Starostlivosťou o zdravie vašich kĺbov vás kurkumín zbavuje obmedzení, ktoré znepríjemňujú každodenný život. Predstavte si, že sa môžete naplno venovať činnostiam, ktoré ste kedysi milovali, či už je to tanec, turistika alebo len hra s vnúčatami. S kurkumou ako spojencom sa môžete pustiť do životných dobrodružstiev s otvorenou náručou a nespútaným nadšením.

Využite silu kurkumy ešte dnes

Využitie kúzla kurkumy si nevyžaduje žiadne zložité rituály, ale ochotu využiť jej potenciál. Zaradením kurkumy do svojho každodenného režimu, či už prostredníctvom kari, čajov alebo doplnkov stravy, si otvoríte dvere do sveta, v ktorom sa problémy s kĺbmi stanú minulosťou. Na vlastnej koži zažijete premenu, pri ktorej vaše kĺby znovu objavia svoju mladistvú vitalitu a vy si budete môcť bez váhania užívať každý okamih.

image

Ako to funguje?  

Kurkuma (CURCUGREEN®) - patentovaná forma extraktu kurkumy s vysokou biologickou dostupnosťou a biologickou účinnosťou. Pomáha chrániť kĺby, udržuje ich pružnosť a má významné antioxidačné vlastnosti.

Zázvor -ktorý patrí do rovnakej čeľade rastlín ako kurkuma, pomáha zvládať zápalové reakcie a podporuje normálnu rovnováhu zápalových hormónov.

Šípky - extrakt zo šípok, ktorý pomáha udržiavať zdravé a pružné kĺby, podporuje pohyblivosť kĺbov a môže pomôcť zlepšiť kvalituživota tým, že vám pomôže zostať aktívnym.

Vitamín C - základný aspekt biosyntézykolagénu, ktorý je nevyhnutný pre normálne fungovanie šliach, kostí, chrupaviek a všetkých ostatných spojivových tkanív.

Vitamín D - prispieva k normálnej absorpcii a využitiu vápnika a fosforu, dvoch prvkov dôležitých pre mineralizáciu kostí.

Získajte úľavu od problémov s kĺbmi s naším prémiovým výživovým doplnkom s kurkumou!

image
image

Udržuje pružnosť kĺbov

image

Posilňuje kĺby

image

Znižuje nepohodlie kĺbov

image

Podporuje biosyntézu kolagénu

image

Pomáha zvládať zápalové reakcie

Aktívne látky

CurcumaFar Forte
Obsah (1 balenie)30 kapsúl
Denná dávka1 kapsula
Čistá hmotnosť (1 balenie)14,8 g

Zloženiev 1 kapsule% RHP*
Extrakt z kurkumy 270 mg ** 
- Kurkumín 175,5 mg ** 
Extrakt zo šípky 58 mg ** 
- Vitamín C 40 mg 50 
Extrakt zo zázvoru 25 mg ** 
 Vitamín D3  5 µg 100 
*RHP = referenčná hodnota príjmu  ** = referenčná hodnota príjmu nie je určená

Návod na použitie

Odporúčaná denná dávka je 1 kapsula. 

1 kapsula

Raz denne

ZLOŽENIE (v 1 kapsule)

CURCUGREEN® [extrakt z odnože kurkumy (Curcuma longa L.) s 95 % celkového komplexu kurkuminoidov a 65 % kurkumínu] 270 mg, hypromelóza (obal kapsuly), plnidlo: celulóza, ruže psia (Rosa canina L. ) extrakt z plodov so 70 % kyseliny L-askorbovej 58 mg (vitamín C 40 mg - 50 % RHP*), zázvor (Zingiber officinale Roscoe) extrakt z odnoží s 5 % gingerolov 25 mg, protihrudkujúca látka: celulóza, cholekalciferol [vegan] (vitamín D3 5 µg - 100 % RHP*).


*RHP = referenčná hodnota príjmu

POUŽITIE

Užívajte 1 kapsulu s pohárom vody po jedle.

VAROVANIE

Ak ste precitlivení alebo alergickí na niektorú zo zložiek tohto výrobku alebo užívate lieky, pred použitím sa poraďte s lekárom. Tento výrobok sa neodporúča tehotným a dojčiacim ženám. Odporúčaná denná dávka by sa nemala prekročiť. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Uchovávajte mimo dosahu detí. V dôsledku prirodzených rozdielov vo vlastnostiach účinných látok sa farba, chuť a vôňa výrobku môže v jednotlivých šaržiach mierne líšiť. Tieto odchýlky nemajú vplyv na celkovú kvalitu a účinnosť výrobku.

SKLADOVANIE

Skladujte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25 °C.