Čo to je?

Ide o program pre promotérov, ktorý vám ponúka príležitosť s nami spolupracovať! Budete sa môcť zúčastňovať misií a propagovať Sensilab prostredníctvom svojich účtov na sociálnych sieťach, aby o nás vedeli všetci vaši priatelia a sledovatelia. 


Ako náš ambasádor získate zadarmo výživové doplnky a kozmetické produkty, financie pri tvorbe obsahu, peňažné provízie, keď odporučíte svojich priateľov a sledovateľov, exkluzívnu platenú spoluprácu, exkluzívne VIP darčeky, zobrazenie na našom Instagrame a oveľa, oveľa viac. Plnením rôznych misií, napríklad tým, že nám ukážete, ako pripravujete jeden z našich nápojov, alebo užívaním našich denných doplnkov, si odomknete ďalšie výhody!

image

PEŇAŽNÉ ODMENY

image

PRODUKTY ZDARMA

image

PROVÍZIE

image

MIESTO NA NAŠICH SOCIÁLNYCH SIEŤACH

image

EXKLUZÍVNE DARČEKY

image

TVORBA OBSAHU

Ak chcete vytvárať pútavý obsah na sociálnych sieťach, už teraz ste nám sympatickí. Okrem toho musíte:

  • žiť na Slovensku

  • mať viac ako 18 rokov

  • vlastniť aspoň jeden otvorený účet na sociálnych sieťach

Pre ambasádorov máme k dispozícii len obmedzený počet miest, preto sa prihláste hneď!

Ako to funguje?

Máte záujem? Prihláste sa!

Podmienky

Ak sa chcete stať ambasádorom našej značky, musíte byť aktívni na Instagrame a Facebooku a mať viac ako 18 rokov. Tešíme sa na spoluprácu s vami!

Často kladené otázky

Čo je to ambasádorský program?

Ako ambasádor spoločnosti Sensilab sa budete zúčastňovať misií a propagovať spoločnosť Sensilab prostredníctvom svojich účtov na sociálnych sieťach, aby o nás vedeli všetci vaši priatelia a sledovatelia.

Ako budem odmenený/á?

Peňažnými alebo darčekovými poukážkami, províziami, odmenovými bodmi a zľavami.

Ako dostanem zaplatené?

Ambasádorom vyplácame provízie prostredníctvom aplikácie Brandbassador. Môžete si zvoliť spôsob platby a po dokončení všetkých typov misií automaticky dostať platbu. Všetky misie a odmeny si môžete pozrieť aj v aplikácii Brandbassador.