ALL IN A DAY Multivitamin for Women

Vitamíny, minerály a antioxidanty, ktoré ochraňujú zdravie a krásu každej ženy.

1+1 zadarmo

ALL IN A DAY Multivitamin for Women

Všetko čo každá žena potrebuje!

 • kombinácia 10 prírodných vitamínov a minerálov,
 • Prispieva k zlepšeniu psychického rozpoloženia,
 • prispieva k peknej, sviežej pokožke a pevným nechtom,
 • upravuje funkciu štítnej žľazy a vplýva na vylučovanie hormónov.


 
19,50 €

Skladom

alebo zavolajte na +421 48 202 89 66
Balenie: 60 kapsúl

Dokonalý produkt pre každú ženu!

Poznáme potreby vášho tela. Preto sme vybrali najlepšie zložky, ktoré ponúka matka príroda a vyvinuli multivitamínový produkt, určený špeciálne pre ženy. 

ALL IN A DAY Multivitamin for Women spája výnimočnú kombináciu vitamínov, minerálov a antioxidantov, ktoré sme získali z najlepších prírodných zdrojov. Každá kapsula v sebe ukrýva:

 • B komplex získaný z výťažku guajavy, bazalky a citrónovej kôry, ktorý spája kombináciu vitamínov B1, B2, B3, B5, B6 a B9,
 • horčík z čistej morskej vody, ktorý podporuje fungovanie svalov a prispieva k znižovaniu únavy a vyčerpanosti po dlhých a náročných dňoch,
 • vitamín C z plodov šípky, ktorý pomáha pri ochrane zdravia a ohybnosti kĺbov a je jedným z kľúčových prvkov pri tvorbe kolagénu,  
 • selén, ktorý sa stará o optimálne fungovanie štítnej žľazy, ktorá zohráva dôležitú úlohu pri vylučovaní mnohých hormónov,
 • resveratrol z červeného hrozna, ktorý s podporou ostatných polyfenolov predstavuje najsilnejší antioxidant pre ochranu srdcovo-cievneho systému.
 • vitamín E, v kombinácii s vitamínom C prispievajú k ochrane každej jednej bunky vášho tela pred negatívnymi účinkami voľných radikálov.

Pôsobenie produktu sme vylepšili pridaním kombinácie koncentrátov 11 druhov ovocia a 11 druhov zeleniny, ktoré prispejú k vitalite a životnej energii  každej ženy. 

Život modernej ženy je často spojený s rôznymi stresovými situáciami, ako v práci, tak aj doma. To môže mať negatívny vplyv na jej zdravie, a preto sme do multivitamínu pridali výťažok zo sladkého pomaranča, ktorý upokojuje a zmierňuje reakciu tela na stres a zlepšuje psychické rozpoloženie.

ALL IN A DAY Multivitamin for Women špeciálne odporúčame ženám, ktoré:

 • si želajú kombináciu prirodzene získaných vitamínov, minerálov a antioxidantov, pre ochranu ich zdravia,
 • potrebujú podporu pri udržaní peknej a napätej pokožky bez viditeľných príznakov starnutia,
 • rady by upravili činnosť štítnej žľazy a obmedzili ťažkosti, ktoré pramenia z nesprávneho fungovania štítnej žľazy,
 • sú často vystavené stresu a majú rýchle životné tempo,
 • trápi ich nedostatok energie a častá únava.

ZLOŽENIE (v 2 kapsulách/dennej dávke): extrakt z plodov pomarančovníka sladkého (Citrus x sinensis) s min. 20 % limonénu 400 mg, ovocné a zeleninové extrakty a koncentráty: ovocie - [extrakt získaný z plodov viniča hroznorodého červeného a bieleho (Vitis vinifera), koncentrát z plodov grapefruitu (Citrus x paradisi Macfad), koncentrát z plodov brusnice čučoriedkovej (Vaccinium myrtillus L.), koncentrát z plodov papáje (Carica papaya L.), koncentrát z plodov ananásu (Ananas comosus L. Merr.), koncentrát z plodov jahody (Fragaria x ananassa Duchesne), koncentrát z plodov jablone domácej (Malus domestica), koncentrát z plodov marhule (Prunus armeniaca), koncentrát z plodov čerešne (Prunus avium), koncentrát z plodov pomarančovníka sladkého (Citrus x sinensis), koncentrát z plodov čiernych ríbezlí (Ribes nigrum)] zelenina - [extrakt z nefermentovaného listu zeleného čaju (Camellia sinensis), koncentrát z koreňa mrkvy (Daucus carota), koncentrát z plodu rajčiaka jedlého (Solanum lycopersicum), koncentrát z kvetu brokolice (Brasicca oleracea cymosa), koncentrát listov kelu kučeravého (Brassica oleracea viridis), koncentrát cibule (Allium cepa), koncentrát z cesnakových strukov (Allium sativum), koncentrát pšeničných klíčkov (Triticum vulgare), koncentrát z plodu olovovníka európskeho (Olea europaea), koncentrát z plodov uhorky (Cucumis sativum), koncentrát zo stonky špargle (Asparagus officinalis)] s min. 75 % z celkových polyfenolov 310 mg, extrakt horčíka z morskej vody 132 mg (35 % ODD*), kombinácia ovocných výťažkov guajavy (Psidium quajava), z listu bazalky (Ocinum sanctum) a citrónovej kôry (Citrus limon) s prírodným komplexom vitamínov B (kyselina pantoténová (vitamín B5), 4,6 mg (76 7 % ODD*), niacín (vitamín B3), 4,1 mg (24,6 % z ODD*), tiamínhydrochlorid (vitamín B1), 2,7 mg (245,5 % RDA*) piridoksínhydrochlorid (vitamín B6) 2,7 mg (192,9 % ODD*), riboflavín (vitamín B2), 2,4 mg (171,4 % ODD*) a kyseliny listovej (vitamín B9), 84 mg (42 % ODD*)) - 120 mg, extrakt zo šípok (Rosa canina) s 70 % vitamínu C 80 mg (vrátane vitamínu C 56 mg (70 % ODD*), extrakt z plodu viniča hroznorodého červeného (Vitis vinifera) s min. 90 % z celkových polyfenolov a min. 0,12 % t-resveratrol (obsah sulfitov >10 mg/kg), 40 mg selénom obohatené kvasinky (vrátane selénu, 50 mg (90,9 % z ODD*)), vitamín E sukcinátu 1210 IU (prírodné, zo sójových bôbov (Glycine max)) 16 mg (133,3 % ODD*), protihrudková látka: magnéziumstearát rastlinného pôvodu, extrakt výhonkov listov viniča hroznorodého (Vitis vinifera) s min. 5 % z epsilon-resveratrol min. 20 % oligostilbenov a min. 6 % t-resveratrol (obsah sulfitov >10 mg/kg), 5 mg, protihrudkujúca látka: oxid kremičitý, kapsuly: hydroxypropylmethylcelulóza.

*ODD = odporúčaná denná dávka

DÁVKOVANIE: Odporúčaná denná dávka je 1 kapsula 2-krát denne po jedle, zapiť s 2 dl vody.  

Dôležité UPOZORNENIE: odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Zdravý spôsob života a vyvážená strava zaisťujú správnu funkciu organizmu. 

UPOZORNENIE: Ak ste precitlivená alebo alergická na niektorú zložku tohto výživového doplnku, pred použitím sa poraďte so svojím lekárom. Nevhodné pre osoby s antikoagulačnou liečbou, nevhodné pre deti, tehotné ženy a dojčiace matky.

UCHOVÁVANIE: Uchovávajte mimo dosahu malých detí! Uchovávajte na tmavom a suchom mieste, pri teplote do 25 °C.

Podobné produkty