Urifar

14 dávok nápoja na liečbu zápalu močových ciest

-50%

Urifar
  • Inovatívna kombinácia D-manózy a granátového jablka 
  • Vo forme vrecúšok na prípravu chutných nápojov 
  • Vhodné pre diabetikov 
  • Vhodné pre dospelých a deti od 3 rokov 


 

19,70 €

9,85 €

Skladom

alebo zavolajte na +421 48 202 89 66
Balenie: 14 vrecúšok (občasné zápaly dolných močových ciest: 1 vrecúško denne, odstránenie opakovaného zápalu dolných močových ciest: 1-2 vrecúška denne po dobu 10 až 15 dní, každý mesiac :)

až 15 dní, každý mesiac :)

Čo je Urifar?

Urifar je produkt určený na liečbu zápalu močových ciest. Obsahuje D-manózu, ktorá je prírodným cukrom (monosacharid), epimér glukózy. Okrem toho Urifar obsahuje aj výťažok granátového jablka (Punica granatum).

V prípade, že užijem dve vrecúška, mám ich užiť naraz alebo jedno vrecúško ráno a druhé večer?

Odporúčame vám, aby ste užili jedno vrecúško ráno a druhé večer.

Mám cukrovku. Môžem používať Urifar?

Unifar môžu používať pacienti s cukrovkou, pretože v tele neprechádza premenou a tým nespôsobuje zvýšenie glukózy. V nezmenenej forme sa rýchlo vstrebáva do začiatočnej časti čreva.

Môžem používať Urifar, ak mám zvýšené množstvo žalúdkovej kyseliny?

Ak máte problémy so žalúdkom, odporúčame vám, aby ste pred užitím produktu Urifar skonzumovali menšie jedlo. Urifar sa však môže používať aj na prázdny žalúdok, lebo v zásade nespôsobuje žalúdkové problémy. Ak používate lieky na zníženie žalúdkovej kyseliny, užite ich až po vypití produktu Urifar alebo podľa odporúčania lekára.

ZLOŽKY (v 1 vrecúšku): fruktóza, D - manóza - 1500 mg, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, sušené granátové jablko, výťažok z kôry granátového jablka, štandardizovaný na min. 5% elagická kyselina - 250 mg, protihrudkové činidlo: oxid kremičitý, sladidlo: sukralóza.

POUŽITIE: Odporúčaná denná dávka je 1 vrecúško rozpustené v 2 dl vody, vypiť na prázdny žalúdok a po vyprázdnení mechúra. Dôležité je piť dostatočné množstvo tekutín počas celého dňa. Účinok zlepšíme súčasným používaním vitamínu C, ktorý znižuje pH moču a tým zabraňuje vytvoreniu vhodných podmienok na rozmnožovanie baktérií. Odporúčaná dávka v prípade:

  • používania antibiotík: 1-2 vrecúška denne, 7 dní;
  • občasných zápaloch dolných močových ciest: 1 vrecúško denne;
  • opakovaného zápalu dolných močových ciest: 1-2 vrecúška denne, 10-14 dní mesačne;
  • prevencie postkoitálnej cystitídy: 1 vrecúško 2x denne, 2-3 dni po každom pohlavnom styku.

Denná dávka sa môže zvýšiť v súlade s pokynmi lekára. Vhodné pre dospelých a deti od 3 rokov.

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA: Odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Zdravý spôsob života a vyvážená strava zaisťujú riadnu funkciu organizmu. Produkt nie je vhodný ako jediný zdroj potravy. Tento produkt nie je vhodný na parenterálne použitie. Produkt sa musí používať pod lekárskym dohľadom. Produkt je bezpečný, nie sú známe vedľajšie účinky. V ojedinelých prípadoch sa zistila intolerancia D-manózy, ktorá sa môže prejaviť vo forme redšej stolice alebo väčšieho množstva plynov v čreve. Pri ťarchavosti sa pred užitím poraďte s vaším lekárom.

UCHOVÁVANIE: Uchovávajte mimo dosahu detí! Uchovávajte na tmavom a suchom mieste, pri teplote do 25°C.

Podobné produkty