FlexiForce plus

Pomáha udržiavať zdravé a ohybné kĺby. Používajte si naďalej vaše najobľúbenejšie aktivity!

+GÉL zadarmo

FlexiForce plus
  • Pomáha udržiavať zdravé a ohybné kĺby
  • Obsahuje kombináciu kolagénu 2. typu, kyseliny hyaluronovej, chondroitínu sulfátu a výťažku z plodov ruže šípovej (šípok) s vitamínom C


 
19,50 €

Skladom

alebo zavolajte na +421 48 202 89 66
Balenie: 60 kapsúl na 15 dní

Bolesti kĺbov sa najčastejšie vyskytujú v dôsledku opotrebovania chrupky. Hoci trápia aj mladých, väčšinou veľmi aktívnych ľudí, problémy s boľavými kĺbmi má po 50. roku života viac ako polovica populácie. Tento podiel však pribúdajúcim vekom strmo zvyšuje.

Ak si túžite udržať zdravé a ohybné kĺby, siahnite po kapsulách FlexiForce. Tie obsahujú kombináciu kolagénu 2. typu, kyseliny hyaluronovej, chondroitín sulfátu a výťažku z plodov ruže šípovej (šípok) s vitamínom C, ktoré synergicky prispievajú k zdraviu kĺbovej chrupky. 

FlexiForce odporúčame všetkým, ktorí:

  • pociťujú bolesti v kĺboch,
  • majú ťažkosti s rannou stuhntusťou,
  • trpia ochorením kĺbov (osteoartritída, reumatoidná artritída).
  • sú športovo aktívni a tým nadmerne zaťažujú svoje kĺby (beh, lyžovanie, turistika).

Najlepšia kombinácia účinných látok!

Kapsuly FlexiForce obsahujú patentovanú kombináciu kolagénu 2. typu, kyseliny hyaluronovej, chondroitínu sulfátu a proteoglykanov, ktorá už v roku 2011 získala v Amerike ocenenie za najúčinnejšiu látku roka. K tejto kombinácii sme pridali prírodný výťažok zo šípok obsahujúci vitamín C, ktorý pomáha udržiavať zdravé a ohybné kĺby! Pravidelným používaním produktu FlexiForce prispejete k zdraviu kĺbov a môžeme si naďalej používať vaše najobľúbenejšie aktivity.

Kolagén je hlavnou bielkovinou väzivového tkaniva a predstavuje 25% celkovej bielkovinovej hmoty. Nachádza sa vo vnútri niektorých buniek a je preň príznačná veľká ťahová pevnosť, je hlavnou zložkou chrupky, väziva, šliach a kostí.

Chondroitín sulfát je zlúčenina sacharidov, prirodzene sa vyskytuje v kĺboch. Je dôležitý pri udržovaní štruktúrálnej integrity spojivového tkaniva.

Kyselina hyalurónová je prirodzená zložka ľudského tela. Môžeme ju nájsť v spojivovom a nervovom tkanive a v kĺboch.

Proteoglykány sú molekuly, ktoré sú vytvorené z rôznych kombinácií bielkovín a sacharidov. Nachádzajú sa v rôznych spojivových tkanivách. Najviac zastúpené sú v tkanive chrupky.

Šípky sú bohatým zdrojom vitamínu C, ktorý pomáha udržiavať zdravé a ohybné kĺby. Vitamín C zohráva úlohu pri tvorbe kolagénu, pri normálnom fungovaní chrupky a kostí.

Siahnite po chladiacom géle FlexiForce

Ak sú vaše bolesti veľmi intenzívne, odporúčame vám v prvých dňoch používania FlexiForce Plus paralelné používanie chladiaceho gélu FlexiForce, ktorý zabraňuje vzniku zápalových procesov v svaloch a kĺboch. 

ZLOŽENIE (v 4 kapsulách) komplex BioCell Kolagénu®, (hydrolyzovaný kolagén 2. typu, chondroitín sulfát, kyselina hyaluronová, ostatné proteoglykány), extrakt z plodu ruže šípovej so 70 % vitamínu C, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý, plnivo: mikrokryštalická celulóza, zázvorový extrakt z koreňa ďumbiera pravého, extrakt z plodu čierneho korenia, koenzým Q10,   kapsula: želatína, farbivá: oxid titaničitý, žltý oxid železitý. NÁVOD NA POUŽITIE: Odporúčaná denná dávka sú 2 x 2 kapsuly zapité 2 dl vody.

Upozornenie: Produkt neodporúčame ťarchavým ženám a dojčiacim matkám. Ak ste precitlivený alebo alergický na ktorúkoľvek zložku tohto produktu, pred použitím sa poraďte so svojím lekárom.

Dôležité upozornenia: Odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Zdravý spôsob života a vyvážená strava zaisťujú riadnu funkciu organizmu.

Uchovávanie: Uchovávajte mimo dosahu malých detí! Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote pod 25 °C. 

Podobné produkty