30 DAYS Liver Detox

30-dňový program, ktorý podporuje čistiacu funkciu pečene vo dne aj v noci

30 DAYS Liver Detox

Detoxikujte sa a získajte zdravé a štíhle telo plné energie

 • Jediný produkt, ktorý ponúka denné aj nočné čistenie pečene.
 • Kombinácia 3 starostlivo vybraných výživových doplnkov, praktická príručka s radami, receptami a  dávkovač na lieky na odkladanie a dávkovanie kapsúl.


 

31,70 €

15,85 €

Skladom

alebo zavolajte na +421 48 202 89 66
Balenie: 30 + 30 + 30 kapsúl

Pečeň – orgán, ktorý je súčasťou čistiaceho procesu v tele

Čistenie a vylučovanie škodlivých látok z tela je jednou z najdôležitejších úloh pečene. V dôsledku každodenného vystavovania sa škodlivým látkam je schopnosť čistenia a regenerácie pečene postupne znižovaná.

V prípade, že vaša pečeň nefunguje tak, ako by mala, môžu sa objaviť najrôznejšie príznaky, ako:

 • celková nepohoda a únava,
 • spomalené trávenie a občasná malátnosť,
 • kožné problémy, svrbenie a zmenená farba pokožky (žltkasté sfarbenie),
 • bolesť v oblasti brucha (pod pravým rebrovým oblúkom) a
 • hromadenie tuku v oblasti pásu.

Okrem spomínaných príznakov, sa v tele, ktoré je zaťažené škodlivými látkami, začne objavovať väčšie množstvo voľných radikálov, ktoré dávame do súvislosti s mnohými ťažkosťami.

Zdravý životný štýl nestačí!

Aj napriek tomu, že dodržiavame zdravý životný štýl a naša strava obsahuje veľké množstvo čerstvého ovocia a zeleniny, pečeň je každodenne vystavovaná mnohým škodlivým faktorom, ktoré obmedzujú jej činnosť.

Podľa štatistických údajov agentúry na ochranu životného prostredia, ľudia každý rok zaťažia životné prostredie s viac ako 2,7 triliónmi kilogramov jedovatých látok rôzneho druhu. Niektoré z nich sa nakoniec dostanú do nášho tela prostredníctvom vzduchu, ktorý dýchame, jedla, ktoré zjeme alebo znečistenej vody, ktorú pijeme.

Zaťažená pečen potrebuje našu pomoc!

Čím viac toxických látok sa dostane do nášho tela, tým viac je zaťažená naša pečeň. A čím viac je naša pečeň zaťažená, funguje pomalšie. Takto sa ocitneme v začarovanom kruhu.

Ak túžime dosiahnúť celkovú pohodu, je mimoriadne dôležité, aby sme venovali pozornosť našej pečeni a umožnili jej, aby mohla bez problémov vykonávať svoje úlohy – premenu a vylučovanie škodlivých látok a čistenie celého organizmu.

Program 30 DAYS Liver Detox na podporu činnosti pečene

30 dňový program 30 DAYS Liver Detox obsahuje tri výživové doplnky, ktoré ponúkajú celodennú ochranu a podporujú očisťovaciu funkciu pečene cez deň, aj v noci.

 • kapsuly A – MORNING PURIFICATION obsahujú výťažky z pestreca mariánskeho, vrcholaku myrobalánového a čierneho korenia.

Kapsuly A užívate ráno, keďže potrebujete dokonalú kombináciu prírodných výťažkov, ktoré aktivujú činnosť, detoxikáciu a regeneráciu pečene. To umožňuje, aby pečeň okamžite po raňajkách začala s okamžitou detoxikáciou toxínov a jedovatých látok, ktoré zaťažujú vaše telo.

 • kapsuly B – DAY SUPPORT obsahujú výťažky z artičoky, kurkumy a čierneho korenia. 

Kapsuly B užívate po obede, po hlavnom jedle dňa, nakoľko kombinácia prírodných výťažkov v kapsulách umožňuje následnú premenu toxínov, ktoré zaťažujú fungovanie vášho tela a úspešne ich rozloží. Tie sa z tela vylúčia prostredníctvom moču, potu alebo žlče, ktorá je najdôležitejším vývodom všetkých v pečeni rozpustných toxínov.

 • kapsuly C – NIGHT CARE obsahujú výťažky z rozmarínu, čakanky a čierneho korenia, upokoja vaše telo pred spaním, čo pomôže optimálnemu fungovaniu pečene počas noci. Ak váš spánok nie je tvrdý a priebežne sa budíte, pečeň nemôže efektívne vykonávať svoju úlohu. Preto je veľmi dôležité, aby ste sa pred spaním upokojili. 

Kapsuly C užívate tesne pred spaním, keďže pozitívne vplývajú na upokojenie celého tela a účinnú nočnú detoxikáciu organizmu.

Program 30 DAYS Liver Detox obsahuje okrem troch výživových doplnkov praktickú príručku s radami, recepty, zrozumiteľný návod a dávkovač na lieky na odkladanie a dávkovanie kapsúl.

Nákup 30-dňového programu na dokonalú podporu činnosti pečene odporúčame:

 • všetkým, ktorí by chceli prírodnými výťažkami podporiť očisťovaciu funkciu svojej pečene - jedného z našich najdôležitejších orgánov v tele,
 • osobám, ktoré často konzumujú mastnú a rýchlo pripravenú stravu,
 • všetkým, ktorí fajčia, požívajú alkohol a jedia nezdravé jedlá,
 • osobám, ktoré žijú vo väčších mestách alebo v blízkosti dopravných ciest a väčšinu svojho času prežívajú v uzavretých priestoroch,
 • všetkým, ktorí žijú stresujúcim životom a nemajú čas na zdravé stravovanie a potrebujú jednoduchý a jasný program s návodmi pre podporu činnosti pečene.

ZLOŽENIE (kapsuly A – MORNING PURIFICATION): (v 1 kapsule/dennej dávke): extrakt z plodov vrcholáku (Terminalia chebula)  s max. 0,15 % titanínu 330 mg, extrakt zo semien pestreca mariánskeho (Silybum marianum) s min. 80 % silymarínu 60 mg, extrakt z plodov čierneho korenia (Piper nigrum) s 10 – 15 % piperínu 5 mg, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý rastlinného pôvodu, kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza.

ZLOŽENIE (kapsuly B –  DAY SUPPORT): (v 1 kapsule/dennej dávke): extrakt z listov artičoky (Cynara scolymus) 2 – 5 % cynarínu 415 mg, extrakt z koreňa kurkumy (Curcuma longa) s 95 % kurkumínu 75 mg, extrakt z plodov čierneho korenia (Piper nigrum) s 10 – 15 % piperínu 10 mg, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý rastlinného pôvodu, kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza.

ZLOŽENIE (kapsuly C –  NIGHT CARE): (v 1 kapsule/dennej dávke): extrakt z listov rozmarínu (Rosmarinus officinalis) s 5 – 7 % kyseliny rozmarínovej 300 mg, extrakt z koreňa čakanky (Cichorinum intybus) s min. 90 % inulínu 200 mg, extrakt z plodov čierneho korenia (Piper nigrum) s 10 – 15 % piperínu 5 mg, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý rastlinného pôvodu, kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza.

DÁVKOVANIE:

 • Kapsuly A - MORNING PURIFICATION: Odporúčaná denná dávka je 1 kapsula po raňajkách, zapiť s 2 dl vody.
 • Kapsuly B - DAY SUPPORT: Odporúčaná denná dávka je 1 kapsula po obede, zapiť s 2 dl vody.
 • Kapsuly C - NIGHT CARE: Odporúčaná denná dávka je 1 kapsula po obede, zapiť s 2 dl vody.

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE: Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Zdravý spôsob života a vyvážená strava zaisťujú správnu funkciu organizmu.

UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ak ste precitlivený/á alebo alergický/á na niektorú zložku tohto výživového doplnku, pred použitím sa poraďte so svojím lekárom.

UCHOVÁVANIE: Uchovávajte mimo dosahu malých detí! Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25 °C.

Podobné produkty