30 DAYS Candida Solution

30-dňové riešenie problému nadmerného rozmnoženia kandidy

30 DAYS Candida Solution

30-dňové riešenie problému nadmerného rozmnoženia kandidy.

 • Zmierni všetky príznaky nadmerného rozmnoženia kandidy už za 30 dní.
 • 2 starostlivo vybrané produkty, ktoré zaručia najvyšší stupeň úspešnosti v boji proti kandide.
 • Spolu s nákupom balíčka, získavate aj praktickú príručku s diétou.


 
31,70 €

Skladom

alebo zavolajte na +421 48 202 89 66
Balenie: 30 + 30 + 30 kapsúl

KANDIDA – DROBNÁ POHROMA ČÍHA!

Existuje mnoho príznakov nadmerného rozmnoženia kandidy, najčastejšími sú však:

 • nadúvanie a tráviace ťažkosti,
 • častá chuť na sladké, kyslé, alebo alkohol,
 • neúspešné chudnutie, hlavne v oblasti brucha,
 • časté kvasinkové zápaly sliznice, kože a nechtov,
 • bolesti hlavy, únava a ťažkosti so spánkom,
 • časté studené ruky a nohy a mnohé iné príznaky.

Vaše zdravie ohrozuje nebezpečná kvasinka, preto musíme zasiahnuť!

Najviac ohrození sú tí, ktorí:

 • majú nezdravý životný štýl,
 • konzumujú veľké množstvo sacharidov, cukru a alkoholu,
 • sú často vystavení stresu,
 • majú oslabený imunitný systém,
 • často užívajú antibiotiká a stereoidné lieky,
 • užívajú antikoncepciu.

Čo je kandida?

Kandida je kvasinka, prítomná v každom ľudskom tele. Ak žijeme zdravo - nekonzumujeme priemyselne spracované potraviny, cukor, alkohol, nie sme pod stresom, pravidelne sa hýbeme atď., črevné baktérie sú schopné ju kontrolovať. Avšak väčšine z nás sa nedarí žiť stále úplne zdravo a tak je nadmerne rozmnožená kandida jedna z najčastejších dôsledkov moderného života.

Kandida spôsobuje najviac kvasinkových ochorení na svete. Ak sa nadmerne rozmnoží, dokáže spôsobiť rôzne ťažkosti ako napr. únavu, bolesti brucha a nadúvanie, vaginálne zápaly a nízke libido, studené ruky, nohy a mierne psychické výkyvy. Trpia ňou rovnako ženy, ako aj muži.

Ako zvládnuť kandidu?

Existujú dve stratégie v boji s kandidou:

 • prispôsobená diéta a
 • užívanie prírodného výživového doplnku s overeným účinkom proti kandide.

Samotnou diétou sa kandida nedá úplne odstrániť. Zlepšíme si ňou zdravie a obmedzíme možnosť rozmnoženia kandidy, avšak to môže trvať aj 6 mesiacov. Ak sa pustíme do boja s kandidou kombinovanou formou, teda diétou a paralelným užívaním prírodného produktu 30 DAYS Candida Solution, zlepšenie sa ukáže už po niekoľkých týždňoch.

O komplexnom balíčku proti kandide 30 DAYS Candida Solution

30 DAYS Candida Solution je inovatívny produkt, ktorý odstráni problém s nadmerným rozmnožením kandidy a zmierni všetky príznaky, ktoré sa spájajú s jej rozmnožením. 

Dvojstupňový program 30 DAYS Candida Solution má dvojitý účinok:

 • s prebiotikami a probiotikami, ktoré pomáhajú udržať zdravú črevnú mikroflóru a priaznivo pôsobia na trávenie,
 • s prírodnými výťažkami, s dokázaným protikvasinkovým účinkom, ktoré zabraňujú premnoženiu kandidy a následne odstránia všetky príznaky súvisiace s jej premnožením. 

Kombinácia výživových doplnkov v produkte 30 DAYS Candida Solution sa postará o dokonalý prístup k odstraňovaniu príznakov, ktoré súvisia s premnožením kandidy. S nákupom produktu získate aj praktickú príručku, ktorá obsahuje množstvo tipov a zdravých receptov, ktoré prispejú k rýchlejšiemu odstráneniu kandidy.

ZLOŽENIE (kapsuly – PREPARATION): (v 3 kapsulách/dennej dávke): kryštalická glukóza, kvasinky (Saccharomyces boulardii) 375 mg (7,5 x 109 CFU* / g), inulín 166,68 mg, baktérie (Lactobacillus rhamnosus) GG 120 mg (18,0 x 109 CFU * / g), protihrudkujúca látka: magnézium stearát, kapsula: hydroxypropyl metylcelulóza, farbivo: oxid titaničitý. *CFU (an. Colony-forming unit) alebo jednotka tvoriaca kolóniu živých baktérií.

ZLOŽENIE (kapsuly – ELIMINATION): (v 3 kapsulách/dennej dávke): suchý extrakt z listov pamajoránu obyčajného (Oreganum vulgare) 450 mg, extrakt zo semien grapefruitu (Citrus paradisi) s min. 45 % bioflavonoidov 300 mg, extrakt z olivovníkových listov (Olea europaea) z ekologického poľnohospodárstva s min. 20 % oleuropeínu 300 mg, extrakt z koreňa kurkumy (Curcuma longa) s min. 95 % kurkumínu 150 mg, prášok megaflóry 9 (probiotických baktérií: Bifidobacterium lactis W51 (x2), Bifidobacterium lactis W52, Enterococcus faecium W54, Lactobacillus acidophilus W22, Lactobacillus paracasei W20, Lactobacillus plantarum W21, Lactobacillus salivarius W24, Lactococcus lactis W19) 150 mg (15,0 x 107 CFU*/g), suchý extrakt z listov rozmarínu (Rosmarinus officinalis) s 5 až 7 % kyseliny rozmarínovej 150 mg, protihrudkujúca látka: magnézium stearát, kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza, farba: oxid titaničitý, žltý oxid železitý. Výživový doplnok môže obsahovať stopy sóje a jej derivátov a stopy mlieka a jeho derivátov (vrátane laktózy). *CFU (an. Colony-forming unit) alebo jednotka tvoriaca kolóniu živých baktérií.

DÁVKOVANIE:

 • Kapsuly – PREPARATION: Od 1. do 10. dňa programu: odporúčaná denná dávka je 1 kapsula po raňajkách, 1 kapsula po obede a 1 kapsula po večeri, zapiť s 2 dl vody.
 • Kapsuly – ELIMINATION: Od 11. do 30. dňa programu: odporúčaná denná dávka je 1 kapsula po raňajkách, 1 kapsula po obede a 1 kapsula po večeri, zapiť s 2 dl vody.

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE: Odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Zdravý spôsob života a vyvážená strava zaisťujú správnu funkciu organizmu. 

UPOZORNENIE:

 • Kapsuly – PREPARATION: Nerozpúšťajte obsah kapsule v mlieku ani v džúse. Nerozpúšťajte obsah kapsule v horúcich nápojoch alebo jedle, pretože sa tým môže znížiť účinok probiotík. Použitie výživového doplnku v prípade tehotných žien a dojčiacich matiek je  potrebné konzultovať s lekárom. Nevhodné pre deti.
 • Kapsuly – ELIMINATION:  Ak ste precitlivený alebo alergický na niektorú zložku tohto výživového doplnku, ak máte problémy s krvácaním alebo so žlčníkom, pred použitím sa poraďte so svojím lekárom. Nevhodné pre deti, tehotné ženy a dojčiace matky. 

UCHOVÁVANIE: Uchovávajte mimo dosahu malých detí! Skladujte na suchom a tmavom mieste, pri teplote do 25 °C.

Podobné produkty