Čo obsahuje Metabolism boost a pre koho je určený?

 

Hnedá riasa v kapsulách Metabolism Boost je patentovaná zložka GeeSeaNutra™ s certifikátom najvyššej kvality. Okrem toho, že je skvelým zdrojom jódu, je tiež dôležitým spojencom v boji proti nadbytočným kilogramom. Pomáha zrýchliť metabolizmus, znižuje vstrebávanie tukov, zvyšuje spotrebu kalórií a zlepšuje trávenie. A k tomu všetkému má ešte aj priaznivý vplyv na náš nervový systém.

Papája obsahuje enzým papaín, ktorý nám pomáha tráviť potravu – najmä mäso a potraviny s vysokým obsahom bielkovín. To tiež urýchľuje spracovanie tukov. Dobré trávenie je jedna z najdôležitejších vecí, pokiaľ chcete schudnúť.

 

Ako vám môže Metabolism Boost pomôcť?

 

Pomáha pri chudnutí

Posilňuje metabolizmus

Podporuje spaľovanie tukov

Zlepšuje trávenie

Blokuje absorpciu tukov

 

Štúdie: menej vstrebávaných kalórií – bez námahy

Štúdia v Anglicku a publikovaná v novinách Appetite ukázala, že ľudia, ktorí konzumovali hnedé riasy, spotrebovali vrámci nasledujúceho jedla o 179 kalórií menej v porovnaní s tými, ktorí konzumujú jedlo štandardne. Ba čo viac, tí, ktorí ráno užívali hnedé riasy, sa cítili dlhodobo sýti. Počas dňa títo ľudia spotrebovali o 506 kalórií menej.

(Zdroj: Appetite. 2012 Feb; 58(1):379-86.)

 

Čo to znamená? Pokiaľ budeme jesť denne o 179 kalórií menej, môžeme schudnúť 0,7 kg za mesiac. To znamená, že pokiaľ budeme jesť menej než 506 kalórií denne, môžeme schudnúť 2 kg za mesiac!

 
Kto by mal užívať kapsuly Metabolism boost?

Metabolismus Boost pomáha všetkým, ktorí:

  • trávia väčšinu dňa sedením pred pracovným stolom a chcú zrýchliť metabolizmus
  • nechcú alebo nemôžu chodiť pravidelne do posilňovne, ale stále chcú spaľovať tuky
  • nevidia žiadne výsledky, aj keď vynaložia veľké úsilie
  • chcú schudnúť s prírodnými produktmi
  • sú práve na diéte a potrebujú podporiť v úsilí vytrvať
 

Dostupnosť: Skladom

14,99 €

7,99 €

Vyberte svoj balíček
100 % záruka spokojnosti
Ponúkame vám záruku spokojnosti na 1 mesiac na všetky produkty spoločnosti Sensilab. Ak z akéhokoľvek dôvodu nebudete s produktom spokojní, môžete nám ho zaslať späť a my vám vrátime peniaze.
Doprava zdarma nad 40 €
Pri objednávkach v hodnote aspoň 40 € doprava zdarma
Produkty budú doručené spoločnosťou GLS o 3 až 5 pracovných dní.
Výživový doplnok. 30 kapsúl na 30 dní.
Zloženie:

(v 1 kapsule): PureSea™ Natural [morské riasy Ascophyllum nodosum thallus jemné granule s 650-980 mg/kg jódu] 250 mg (jód 162,5 - 245 µg (108-163 % RHP*)), prášok ovocnej šťavy zrelej papáje s 6 USP jednotiek/mg proteolytická aktivita papaínu 250 mg (1 500 USP jednotiek papaínová proteolytická aktivita), protihrudkujúca látka: ryžová vláknina, kapsuly: hydroxypropylmethylcelulóza, farbivo: oxid titaničitý.
*RHP= referenčná hodnota príjmu
Neobsahuje žiadne alergény.
PureSea™ je obchodná značka spoločnosti SEAWEED & CO.

Návod na použitie:

Odporúčaná denná dávka je 1 kapsula s pohárom vody po jedle.

Upozornenie:

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej, vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Dôležitá je rozmanitá, vyvážená strava a zdravý životný štýl.

Varovanie:

Ak ste precitlivení alebo alergickí na niektorú zo zložiek tohto produktu alebo užívate lieky, poraďte sa pred použitím so svojím lekárom. Tento prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

Skladovanie:

Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25°C.

Čistá hmotnosť:

16,2 g