Hepafar fibers

Doplnok stravy Nápoj s rozpustnou vlákninou, ktorá zabezpečí definitívne vylúčenie toxínov z tela.

-15%

Hepafar fibers
  • zaistí definitívne odstránenie toxínov
  • prípravok je bohatý na vlákninu, ktorá viaže toxíny a uľaví vašej pečeni
  • osviežujúca prírodná príchuť citrónu
  • nespôsobuje nadúvanie a plynnatosť
  • len prírodné aktívne látky

 

Dostupnosť: Skladom

17,99 €

15,29 €

Vyberte svoj balíček
100 % záruka spokojnosti
Ponúkame vám záruku spokojnosti na 1 mesiac na všetky produkty spoločnosti Sensilab. Ak z akéhokoľvek dôvodu nebudete s produktom spokojní, môžete nám ho zaslať späť a my vám vrátime peniaze.
Doprava zdarma nad 40 €
Pri objednávkach v hodnote aspoň 40 € doprava zdarma
Produkty budú doručené spoločnosťou GLS o 3 až 5 pracovných dní.
Možnosti platby:

Obsahuje: 15 vrecúšok

Zostaňte zdraví s e-knihou a online telocvičňou – zdarma s každým nákupom!

Získajte zdarma e-knihu s lahodnými receptmi a tipmi pre vytvorenie nových zdravých návykov. Vyvinuli sme tiež bezplatný 4-týždňový cvičebný plán s videami, s ktorým si vyrysujete celé vaše telo.

Kombinujte s našimi prémiovými Sensilab produktmi pre rýchlejšie výsledky!

Hepafar fibers je osviežujúci citrónový nápoj s vysokým obsahem akáciovej vlákniny. O mimoriadnom význame vlákniny v každodennej strave sa hovorí stále viac, no málokto vie, že vláknina má kľúčový význam aj pre zdravie pečene.

Vláknina a detoxikácia pečene

Účinná detoxikácia pečene s kapsulami Hepafar forte nie je vždy postačujúca. Je nutné zabezpečiť aj celkové vylúčenie toxínov z tela, inak sa môžu vrátiť späť dop pečene. Kľúčovä rolu tu zohráva vo vode rozpustná vláknina z akácie, ktorá je obsiahnutá v nápoji Hepafar fibers.

Vo vode rozpustná vláknina akácie obsiahnutá v nápoji Hepafar fibers, má trojitý účinok, ktorý prispieva k definitívnemu odstráneniu toxínov z tela a zlepšenej funkcii pečene:

 1.     Viaže na seba toxíny

Keď vypijeme nápoj Hepafar fibers, vláknina akácie na sebe naviaže toxíny a cholesterol, ktoré pečeň počas čistenia vylúčila Vláknina sa tak postará o to, aby boli toxíny úspešne a definitívne vylúčené z tela a tým zabraňuje ukladaniu tuku v pečeni.

 2.     Zaisťuje dobré trávenie

Pretože vláknina v čreve napučí (absorbuje vodu), zmäkčuje stolicu a prispieva k pravidelnému vypázdňovaniu čriev, čo znamená, že zabezpečuje pravidelné odstraňovanie škodlivín.

 3.     Funguje probioticky

Vláknina poskytuje výživu prospešným baktériám a zabraňuje rozmnožovaniu škodlivých, patogénnych baktérií (a ich škodlivých toxínov). Tým  sa stará o posilnenie črevnej sliznice a zabraňuje vstupu toxínov do pečene.

Nápoj Hepafar fibers popri ve vode rozpustnej vláknine z akácie obsahuje tiež:

  • extrakt z koreňa čakanky, ktorý stimuluje vylučovanie žluče a tým aj rozklad tuku,
  • extrakt z listov rozmarínu, ktorý zlepšuje krvní obeh a stimuluje očistu pečene
  • a koncentrovanú citrónovú šťavu, ktorá podnecuje vylučovanie tráviacich štiav a pomáha pri štiepení potravy a bojuje proti možným škodlivým žalúdočným baktériám.

Tieto 4 zložky v kombinácii s prírodnou príchuťou citrónu spolupracujú pri odstraňovaní škodlivín a zlepšovaní funkcie pečene.

Výživový doplnok so sladidlom

Zloženie: (v 1 vrecúšku) Fibregum™ [arabská guma s 90 % rozpustnej vlákniny] 7100 mg (rozpustná vláknina 6390 mg), prášok z koncentrátu citrónovej šťavy 1000 mg, inulín z čakanky s 88 % rozpustnej vlákniny 1 000 mg (rozpustná vláknina 880 mg), extrakt z listov rozmarínu s 5–7 % kyseliny rosmarínovej 500 mg (kyselina rozmarínová 25–35 mg), prírodná citrónová príchuť, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, protihrudkujúca látka: ryžový koncentrát, sladidlo: sukralóza.
Fibregum™ je obchodná značka spoločnosti Nexira.
Neobsahuje žiadne alergény.

Návod na použitie: Odporúčaná denná dávka je 1 vrecúško. Rozpustite ho intenzívnym miešaním v 250 ml vody. Dôkladne premiešajte, aby sa rozpustili všetky hrudky. Vypite po jedle.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej, vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Dôležitá je rozmanitá, vyvážená strava a zdravý životný štýl.

Varovanie: Ak ste precitlivení alebo alergickí na niektorú zo zložiek tohto produktu alebo užívate lieky, poraďte sa pred použitím so svojím lekárom. Tento produkt sa neodporúča pre tehotné a dojčiace ženy.

Skladovanie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25°C.

Čistá hmotnosť: 135 g

Hepafar fibers