FlexiForce gel

Chladiaci gél, ktorý tlmí zápaly svalov a kĺbov. Vhodný pre športovcov a starších ľudí, ktorých trápia problémy s kĺbami.

-47%

FlexiForce gel
  • Rýchlo tlmí bolesť svalov a kĺbov
  • Gél s trojitým chladiacim účinkom
  • Účinkuje ako lokálne analgetikum
  • Kombinácia alkoholu, mentolu a eukalyptového esenciálneho oleja 

 

Vypredané

16,99 €

8,99 €

100 % záruka spokojnosti
Ponúkame vám záruku spokojnosti na 1 mesiac na všetky produkty spoločnosti Sensilab. Ak z akéhokoľvek dôvodu nebudete s produktom spokojní, môžete nám ho zaslať späť a my vám vrátime peniaze.
Doprava zdarma nad 40 €
Pri objednávkach v hodnote aspoň 40 € doprava zdarma
Produkty budú doručené spoločnosťou GLS o 3 až 5 pracovných dní.
Možnosti platby:
Balenie: 100 ml

Zostaňte zdraví s e-knihou a online telocvičňou – zdarma s každým nákupom!

Získajte zdarma e-knihu s lahodnými receptmi a tipmi pre vytvorenie nových zdravých návykov. Vyvinuli sme tiež bezplatný 4-týždňový cvičebný plán s videami, s ktorým si vyrysujete celé vaše telo.

Kombinujte s našimi prémiovými Sensilab produktmi pre rýchlejšie výsledky!

FlexiForce je zdravotnícka pomôcka, ktorá tlmí zápaly svalov a kĺbov. Gél obsahuje kombináciu troch prírodných účinných látok: alkoholu, mentolu a eukalyptového esenciálneho oleja, ktoré majú silný chladiaci účinok a fungujú ako lokálne analgetikum.

FlexiForce gél má príjemnú vôňu, rýchlo sa vstrebáva a pokožku nemastí. So svojím dvojitým účinkom rýchlo znižuje bolesť a tlmí zápaly.

AKO FUNGUJE

FlexiForce gél obsahuje tri aktívne účinné látky, ktoré majú silný chladiaci účinok a taktiež pôsobia ako analgetikum.

  • Alkohol poskytuje mechanický účinok chladenia, lebo počas odparovania sa z povrchu kože vylučuje teplo, čo spôsobuje teplotný rozdiel na povrchu kože. Dalo by sa povedať, že alkohol svojím odparovacím účinkom zintenzívňuje pocit chladenia.
  • Mentol je prírodná látka, ktorá má dvojaký spôsob účinku: má silný chladiaci účinok a lokálne analgetické pôsobenie. Dvojitý účinok rýchlo tlmí bolesť a zápaly. Okrem toho mentol vplýva na cirkuláciu krvi v cievach. Okamžite po nanesení spôsobí zúženie ciev a zabráni vzniku opuchlín. Neskôr sa cievy rozšíria, čo umožní zvýšený prietok krvi a zrýchlenú obnovu poškodeného tkaniva. 
  • Eukalyptol (eukalyptový esenciálny olej) je tretia účinná látka obsiahnutá v géli s chladiacim účinkom. 

KOMU JE URČENÝ

FlexiForce® gel je vhodný pre:

  • staršie osoby s bolesťami kĺbov, ktoré sú dôsledkom reumatoidnej artritídy alebo osteoartritídy
  • športovo aktívne osoby s bolesťami svalov a kĺbov, hlavne po športovej aktivite
  • zmiernenie zranení, ako sú distorzie a výrony

SENSILAB ODPORÚČA

Bolesti kĺbov poukazujú na zápal kĺbovej chrupky, ktorý môže spôsobovať jej nadmerné opotrebovanie alebo zvýšená športová aktivít. Takáto bolesť môže byť občasná a po niekoľkých dňoch odpočívania sa vytratí alebo nás môže sprevádzať každý deň. 

Bolesti kĺbov samozrejme veľmi obmedzujú náš pohyb. Môžu predstavovať závažný sociálny problém, pretože najmä starší ľudia s bolesťami kĺbov sa nemôžu zúčastňovať  rôznych spoločenských aktivít, akými sú zábavy, prechádzky v prírode alebo výlety.

Odporúčame vám, aby ste napriek bolestiam kĺbov vykonávali pravidelnú telesnú aktivitu. Zápaly môžete zmierniť FlexiForce gélom, ktorý jemnými krúživými pohybmi vmasírujete do bolestivého miesta niekoľkokrát denne.

Ak sa bolesti vyskytujú veľmi často, odporúčame, aby ste siahli po výživovom doplnku FlexiForce plus, ktorý obsahuje kombináciu troch prírodných účinných látok: kolagén typu 2, chondroitín sulfát a kyselinu hyaluronovú.

Výživový doplnok FlexiForce plus a FlexiForce gél predstavujú ideálnu kombináciu na zmiernenie bolestí v kĺboch.

Zdravotnícka pomôcka

ZLOŽENIE : Čistená voda, alkohol, mentol, glycerín, éterický olej z eukalyptu, karbopol, trietanolamín, Brilliant Blue FCF.

NÁVOD NA POUŽITIE: Na vonkajšie použitie. Aplikujte 3-4krát denne jemným krúživým vmasírovaním na bolestivé miesto. Po použití si umyte ruky. Odporúčaná a optimálna doba používania je 7 dní.

VAROVANIE: Neprehĺtajte. Nevdychujte. Prípravok nesmie byť používaný u detí mladších ako 6 rokov. Nepoužívajte, ak ste tehotná alebo dojčíte. Nepoužívajte na poškodenú pokožku. Nepoužívajte na natrhnuté svaly. Nepoužívať na pooperačné rany. Nepoužívajte, ak ste alergickí na jednu alebo viac zložiek. Zabráňte kontaktu s očama/sliznicami. V prípade citlivosti na produkt alebo náhodného kontaktu s očama/sliznicami dôkladne opláchnite čistou vodou. Počas aplikácie sa vzdiaľte od zdrojov tepla. V prípade nežiadúcich vedľajších účinkov prestaňte produkt používať.

SKLADOVANIE: Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred teplom. Spotrebujte do 12 mesiacov od otvorenia. Produkt s prekročenou dobou platnosti odneste do lekárne na likvidáciu.

Obsah: 100 ml

FlexiForce gel