Cod Liver Oil (olej z tresčej pečene)

Doplnok stravy 100 % prírodný olej z tresky pre silné kosti a zuby, na udržanie zraku a normálne funkcie srdca a mozgu. Balenie vystačí na 2 mesiace.

-45%

Cod Liver Oil (olej z tresčej pečene)
 • 1 kapsula obsahuje odporučenú dennú dávku vitamínu D3
 • Najbohatší prírodný zdroj vitamínu D3.
 • Kvalitný zdroj omega-3 mastných kyselín s 60 mg EPA a 80 mg DHA v dennej dávke
 • EPA a DHA podporujú správnu funkciu srdca, zraku a mozgu

 

Dostupnosť: Skladom

10,99 €

5,99 €

Vyberte svoj balíček
100 % záruka spokojnosti
Ponúkame vám záruku spokojnosti na 1 mesiac na všetky produkty spoločnosti Sensilab. Ak z akéhokoľvek dôvodu nebudete s produktom spokojní, môžete nám ho zaslať späť a my vám vrátime peniaze.
Doprava zdarma nad 40 €
Pri objednávkach v hodnote aspoň 40 € doprava zdarma
Produkty budú doručené spoločnosťou GLS o 3 až 5 pracovných dní.
Možnosti platby:
Obsah balenia: 60 kapsúl Cod Liver Oil. Vystačí na 2 mesiace.

Zostaňte zdraví s e-knihou a online telocvičňou – zdarma s každým nákupom!

Získajte zdarma e-knihu s lahodnými receptmi a tipmi pre vytvorenie nových zdravých návykov. Vyvinuli sme tiež bezplatný 4-týždňový cvičebný plán s videami, s ktorým si vyrysujete celé vaše telo.

Kombinujte s našimi prémiovými Sensilab produktmi pre rýchlejšie výsledky!

Účinok 3 v 1 (vitamín D3 + vitamín A + Omega-3)

Olej z tresčej pečene nie je novinkou - tradične ho využívali severské národy, ktoré museli vydržať dlhú, vyčerpávajúcu a predovšetkým ťažkú zimu s veľmi obmedzeným slnečným svetlom a mnohými temnými dňami. Keď nie je slnko, v našom tele sa nemôže tvoriť vitamín D. Vieme, že vitamín D je mimoriadne dôležitý pre zdravie, najmä pevnosť kostí a zubov, pretože zvyšuje absorpciu vápnika a fosfóru. Posilňuje tiež imunitu a podieľa sa na mnohých ďalších reakciách v našom tele.

Tradičné využívanie je založené na stovkách rokov pozitívnych skúseností a moderný výskum ukázal, čo vlastne tresčí olej obsahuje a prečo má také pozitívne účinky.

Kombinácia omega-3 mastných kyselin, vitamínu D3 a vitamínu A je skutočným balzamom pre náš kardiovaskulárny systém, kosti, kožu, oči a celkovo má priaznivé účinky na celé telo.

Účinky pravidelného úživania oleja z tresčej pečene:

 • zlepšuje reakcie imunitného systému
 • pôsobí protizápalovo
 • znižuje hladinu „zlého“ LDL cholesterolu v krvi
 • prispieva k zdraviu srdca a mozgu
 • prispieva k udržaniu dobrého zraku
 • pre zdravo vyzerajúcu pokožku
 • prispieva k zdraviu a pevnosti kostí a zubov

Vitamín D a jeho nedostatok

Nedostatok vitamínu D je celosvetovým zdravotným problémom. Získať dostatočné množstvo vitamínu D sa stáva problémom najmä počas jesene a zimy a tiež skoro na jar, a to z dôvodu nedostatočného vystavovania sa slnečnému žiareniu. Vitamín D sa totiž tvorí v našej koži iba pod vplyvom slnečných lúčov a jeho nedostatok v zimných mesiacoch musí byť kompenzovaný správnou výživou alebo výživovými doplnkami.

Pre koho je olej z tresčej pečene vhodný?

 • Pre všetkých, ktorí nekonzumujú dostatočné množstvo mastných rýb - 2- až 3-krát týždenne (zdroj vitamínu D a omega-3).
 • Pre všetkých, ktorí nekonzumujú dostatočné množstvo rozmanitého farebného ovocia a zeleniny - najmenej pol kila denne (zdroj vitamínu A).
 • Počas chladných mesiacov pre všetkých, pretože nie sme dostatočne vystavení slnku (zdroj vitamínu D).
 • Pro všetkých, ktorí si chcú znížiť cholesterol, podporiť zdravie srdca, mozgu a zraku, mať pevné kosti a zuby a udržať si zdravú a žiarivú pleť.

 

Výživový doplnok

Zloženie (v 2 kapsulách): Olej z tresčej pečene 1101 mg (DHA 80 mg, EPA 60 mg); kapsuly: želatína, glycerín, prečistená vody; retinyl acetát (vitamín A 1,72 mg – 215% RHP*); cholekalciferol (vitamín D3 10 µg – 200% RHP*).
*RHP = referenčná hodnota príjmu
Priaznivý účinok poskytuje denný príjem 250 mg EPA a DHA.
Alergény: rybí olej.

Návod na použitie: Odporúčaná denná dávka je 1 kapsula 2x denne s pohárom vody počas jedla.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej, vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Dôležitá je rozmanitá, vyvážená strava a zdravý životný štýl.

Varovanie: Ak ste precitlivení alebo alergickí na niektorú zo zložiek tohto produktu alebo užívate lieky, poraďte sa pred použitím so svojím lekárom. Tento prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

Skladovanie: Uchovávajte mimo dosahu detí! Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 ºC.

Čistá hmotnosť: 40,7 g

Cod Liver Oil (olej z tresčej pečene)