WaterOut STRONG 1+1 ZDARMA

Doplnok stravy Náš extra silný odvodňovací nápoj je teraz ešte lepší, rýchlejší a silnejší!

1+1

Reštartujte lymfatický systém a zbavte sa nadbytočných kilogramov rýchlejšie

 • NOVÝ – SILNĚJŠÍ: Porazte nadúvanie a zbavte sa tuku a celulitídy rýchlejšie
 • OKAMŽITÝ efekt! Najrýchlejšie fungujúci produkt na zníženie hmotnosti na trhu, ktorý je 100% prírodný a bezpečný
 • VIDITEĹNÉ výsledky behom niekoľkých dní
 • Klinicky overené účinky

WaterOut má viac ako štvrť milióna uživateľov po celej Európe. Prevažná väčšina z nich súhlasí, že by si ho znovu zakúpili!


 

39,80 €

19,90 €

Skladom

Vyberte svoj balíček
100 % záruka spokojnosti
Ponúkame vám záruku spokojnosti na 1 mesiac na všetky produkty spoločnosti Sensilab. Ak z akéhokoľvek dôvodu nebudete s produktom spokojní, môžete nám ho zaslať späť a my vám vrátime peniaze.
Doprava zdarma nad 40 €
Pri objednávkach v hodnote aspoň 40 € doprava zdarma
Produkty budú doručené spoločnosťou GLS o 2 až 4 pracovné dni.
Možnosti platby:

Obsah balenia: 2x 10 vrecúšok na 20 dní

VIDITEĽNÉ ÚČINKY

WaterOut, bestseller od SlimJOY, má teraz rychlejšie a viditeľnejšie zoštíhľujúce účinky. Konečne sa môžete zbaviť všetkých nadbytočných kilogramov zo zadržiavanej vody a naštartovať proces chudnutia!

Zlepšite lymfatickú cirkuláci, vyplavte z tela nadbytočnú vodu a naštartujte spaľovanie tukov. S úplne NOVÝM WaterOut Strong a jeho podstatne vylepšenou receptúrou môžete konečne dosiahnuť VIDITEĽNÉ výsledky – a to len za niekoľko dní!

Klinicky overené účinky:

 • extrémne efektívny nápoj na chudnutie, ktorý prináša dramatické výsledky,
 • zrýchľuje odstránenie nadbytočnej vody o 27 %,
 • znižuje nadúvanie a opuchy o 60 %,
 • zaišťuje 3,5-krát lepšie vylučovanie zadržiavanej vody,
 • prvé výsledky chudnutia už po 1 týždni.

Navyše pomáha redukovať celulitídu a umožňuje v tele udržať esenciálne minerály napriek odbúraniu nadmerného množstva vody.

Vďaka rýchlym a pôsobivým výsledkom má WaterOut plnú podporu 80 % užívateľov! S novým, ešte vylepšeným zložením sú teraz skvelé výsledky na dosah ruky.

AKTIVUJTE LYMFATICKÝ SYSTÉM A NAŠTARTUJTE SPAĽOVANIE TUKOV

Keď naša lymfa neprúdi, toxiny a tuky sa začnú v tele hromadiť – čo znemožňuje chudnutie:

 • Lymfatický systém môže byť považovaný za „odpadkový“ nášho tela, pretože filtruje a odstraňuje nadbytočnú vodu a toxíny z tela. Navyše umožňuje transport tukov a vitamínov rozpustných v tukoch a zjednodušuje ich vstrebávanie.
 • Keď lymfatický systém nefunguje správne, všetky toxiny a tuky sa zadržiavajú v tele, a preto sa cítíme nafúknutí a je pre nás veľmi náročné schudnúť.
 • WaterOut Strong zlepšuje krvný obeh a poskytuje tak bunkám potrebný kyslík.
 • Kyslík je kľúčový pre metabolizmus tukov, takže čím viac ho máme, tím viac tukov môže naše telo spáliť.

Najlepší spôsob, ako obmedziť nadúvanie a opuchy, je odstránenie nadbytočnej vody z organismu. Tým, že očištíme a budeme stimulovať tok lymfy významne uvedieme do chodu proces spaľovania tukov.

„Moja najobľúbenejšia sukna mi bola už za pár týždňov veľká!“

„Mala som rovnaké problémy ako mnohé iné ženy: nadváhu a opuchy. A pretože som sa cítila fakt nafúknutá, pila som málo vody. Chyba – cítila som sa ešte horšie! Preto som sa rozhodla vyskúšať WaterOut Strong.“

„Chcela som sa zbaviť nadúvania a nadbytočných kíl a prestať sa cítiť tak nešťastne a spomalene. Čo môže byť lepšie ako chudnúť počas noci? Bola som viditeľne menej opuchnutá už po niekoľkých dňoch a moja obľúbená sukna mi bola veľká už po niekoľkých týždňoch! Tieto dva produkty sú jediná vec, ktorá mi pomohla – a to v neuveriteľne krátkom čase!"

- Alma

OSLOBOĎTE SA

WaterOut Strong obsahuje zloženie z nášho bestselleru – WaterOut, ktorý však bol vylepšený takým spôsobom, aby dosiahol ešte lepšie výsledky.

Účinná zmes prírodných zložiek bola obohatená o prasličku. Podstatne bola zvýšená koncentrácia artyčokov, pestreca mariánskeho a extraktu z listov červeného hrozna pre výrazne zvýšený diuretický účinok a ešte rýchlejší úbytok hmotnosti.

Povedzte NIE nadúvaniu a opuchom! Je čas konečne sa zbaviť nadbytočnej vody a tuku – a to tak rýchlo (a bezpečne), ako je možné.

Zloženie: CactiNea™ [prášok z plodov opuncie s 0,05% betalaínov a 0,03% indicaxanthinu],extrakt z nadzemných častí prasličky roľnej, objemové činidlo: kukuričný dextrín, extrakt z koreňa smilaxu lekárskeho, extrakt z listov jávskeho čaju s 2 % draslíka, extrakt z listov artičokov s 2-5 % cynarínu, extrakt zo sušených plodov pestreca mariánskeho, extrakt z koreňov púpavy s 3-5 % kyseliny chlorogénovej, a 11 % inulínu], koncentrovaná malinová šťava v prášku, prírodná malinová aróma, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, extrakt z listov červeného hrozna s 90 % celkovými polyfenolmi (obsah siričitanov> 10 mg / kg) protihrudkujúca látka: ryžový koncentrát, sladidlo: sukralóza.

Návod na použitie: Odporúčaná denná dávka je 1 vrecko rozpustené v 1 litri vody, vypité počas dopoludnia. V priebehu dňa odporúčame piť väčšie množstvo tekutín.

Upozornenie: Ak ste precitlivení alebo alergickí na niektorú zo zložiek tohto lieku alebo užívate lieky, poraďte sa pred použitím tohto lieku so svojím lekárom. Tento prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

Dôležité upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Rozmanitá, vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležitými súčasťami zdravého chudnutia.

Skladovanie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplode do 25°C.

Čistá hmotnosť: 70 g

WaterOut STRONG 1+1 ZDARMA