-67%

*Účinky produktu sa môžu líšiť u každého používateľa a môžu sa odlišovať od účinkov popísaných na webových stránkach.

DARČEK ZDARMA!

Získajte najlepšie tipy pre zdravie, rady v oblasti výživy a lahodné recepty v jednej praktickej e-knihe!

Prirodzené bielenie zubov doma 

Sada na bielenie zubov TeethTox + 3x bieliaci gél

Zásoba na 30 dní

Prírodné zložky pre prirodzene biele zuby! Objavte naše nové a vylepšené zloženie gélu na bielenie zubov, ktoré bieli, posilňuje, opravuje, chráni a upokojuje vaše zuby!

  • Až o 54,5*% silnejší bieliaci účinok

  • Až o 3* odtiene belšie zuby po jednom použití

  • Jemné, bezpečné, ale účinné bielenie zubov

  • S vápnikom, vitamínom E a aloe vera

  • Upokojuje a chráni zuby a ďasná

  • BEZ peroxidu

  • Klinicky testované a vedecky overené!

  • Vyvinuté a zdokonalené v EÚ

  • Zaručujeme, že si výrobok zamilujete, alebo vám vrátime peniaze

  • Viac ako 15 rokov skúseností s vývojom a výrobou potravinových doplnkov

Sensilab má viac ako 3 milióny spokojných zákazníkov v celej EÚ.

Contents: 1x Sada na bielenie zubov TeethTox + 3x bieliaci gél 30 mls/30 dní

Dostačujúce pre 30 dní

-67% zľava
Špeciálna cena 32,90 € Bežná cena 99,99 €
Loading...
Na sklade
SKU
903022
5.00 10

Ako to funguje?

Ľudia po celej Európe milujú TeethTox!

Pre belší úsmev!

Zaručujeme, že TeethTox bude fungovať 100 % pri každom použití. Produkt je bezpečný pre zubnú sklovinu a poskytne vám lepšie výsledky než kedykoľvek predtým.


Bez peroxidu

Proces bielenia je bezbolestný a nespôsobuje citlivosť zubov.

Účinne odstraňuje sfarbenia od potravín, vína, kávy, čaju a cigariet.


Vyvinuté, testované a zdokonalené v EÚ

VEDA SPOJENÁ S TÝM NAJLEPŠÍM Z PRÍRODY

Po každom použití bude váš úsmev jasnejší a žiarivejší. Produkt neobsahuje peroxid, preto je bezpečné ho používať denne až 6 dní. Potom je kúra ukončená. Znovu môžete súpravu použiť po 1 týždni od posledného použitia.

Nielen, že vám skrášli úsmev, ale sa tiež postará o vašu zubnú sklovinu a ďasná. Náš magický gél obsahuje prírodný extrakt z aloe vera a harmančeka.

Garantujeme, že TeethTox bude fungovať 100 % pri každom použití.

Zloženie našej unikátnej receptúry, ktoré je bezpečné pre zubnú sklovinu, zaručí lepšie výsledky než kedykoľvek predtým.

Ide o jednorazovú investíciu do najlepšieho produktu na bielenie zubov na trhu. Už nikdy nemusíte chodiť na bielenie zubov k zubárovi. Pripojte sa k našim spokojným zákazníkom, ktorí prešli na TEETHTOX! Nášmu produktu dôverujeme tak veľmi, že vám ponúkame 100 % záruku vrátenia peňazí.

ZÍSKAJTE ŽIARIVÝ ÚSMEV Z POHODLIA DOMOVA

Chceme, aby ste si každé ošetrenie užili, preto sme bieliacu súpravu spravili takou jednoduchou, že ju môžete používať doma pri varení, nanášaní mejkapu alebo večer pri sledovaní televízie.

Ako sadu používať?

Balíček obsahuje 3 bieliace gély, LED svetlo a 2 ústne formy - takže sa oň môžete podeliť aj so svojou polovičkou! Použitie je tiež veľmi jednoduché - tu je návod:

Počas 1 mesiaca používania odporúčame dodržiavať pravidlo 6-7-6-7. Používajte výrobky raz denne počas 6 po sebe nasledujúcich dní. Potom si dajte 7-dňovú prestávku - po nej môžete postup zopakovať. Výsledky budú trvať 2 týždne až 3 mesiace, v závislosti od vašej stravy.

NÁVOD NA POUŽITIE

Odporúčaná denná dávka je 2.5 ml.

2.5 ml

1x denne

ZLOŽENIE

GLYCERIN, PEG-8, AQUA, PHTHALIMIDOPEROXYCAPROIC ACID, SODIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP CROSSPOLYMER, MICA, MENTHA ARVENSIS LEAF OIL, TITANIUM DIOXIDE, SODIUM SACCHARIN, PVM/MA COPOLYMER, CALCIUM GLUCONATE, POLYSORBATE 20, SODIUM HYDROXIDE, C12-15 PARETH-5, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER, TOCOPHERYL ACETATE.

NÁVOD NA POUŽITIE

Pomocou striekačky naneste 2,5 ml gélu na vnútorný povrch formy, ktorá prichádza do styku so zubami. Jemne zahryznite do ústnej formy a stlačte tlačidlo štart. Nechajte pôsobiť 10 minút. Vypláchnite ústa a formu teplou vodou. Opakujte 1-krát denne počas 6 po sebe nasledujúcich dní. Potom sa odporúča prestať používať súpravu na 7 dní. Potom ho v prípade potreby používajte ďalších 6 dní a potom si dajte opäť 7-dňovú prestávku. Prestaňte, keď dosiahnete požadovaný výsledok, a v prípade potreby opakujte.

VAROVANIE

Výrobok nie je vhodný pre deti do 12 rokov, tehotné ženy, osoby s vážnymi problémami s ďasnami a osoby, ktoré nedávno podstúpili operáciu ústnej dutiny. Produkt je určený iba pre zuby. Neprehĺtajte gél. Zabráňte kontaktu s očami a pokožkou. Ak dôjde ku kontaktu očí a pokožky s gélom, ihneď opláchnite vodou. Ak dôjde k podráždeniu, okamžite prestaňte výrobok používať a poraďte sa so svojím zubným lekárom. Gél používajte maximálne 12 po sebe nasledujúcich dní.

BALENIE (1 jednotka)

1 LED svetlo, 2 ústne formy, 3x10ml bieliaceho gélu

Najčastejšie kladné otázky FAQ

Je sada na bielenie zubov bezpečná?

Áno. Je vysoko účinná, ale zároveň šetrná k zubom a ďasnám. V porovnaní s bežnými gélmi na bielenie zubov, neobsahuje peroxid. Naša teethTox receptúra bola vyvinutá tak, aby nespôsobovala zvýšenie citlivosti zubov.

Ak máte akékoľvek pochybnosti, kontaktujte svojho zubného lekára.

Ako často môžem používať Sadu na bielenie zubov TeethTox?

Najlepšie výsledky dosiahnete po 6 dňoch používania. Na dosiahnutie maximálneho výsledku bielenia odporúčame každodenné používanie. Keď dosiahnete požadované výsledky, s používaním prestaňte a podľa potreby opakujte o nejaký čas.

Ako dlho výsledky vydržia?

Výsledky vydržia 2 týždne až 3 mesiace v závislosti od toho, či konzumujete tmavé jedlá, alkoholické nápoje, kávu alebo či fajčíte. Na udržanie výsledkov odporúčame používať každé 2 týždne.

Čo obsahuje TeethTox bieliaci gél?

Zloženie: glycerín, propylén, glycol, maltodextrín, kyselina fthalimidoperoxykaprová, akryláty / C10-30 alkyl akrylát krosspolymér, esenciálny vonný olej z mäty roľnej, sľuda, CI 77891, olej z mäty piepornej, sodná soľ sacharínu.

Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali?

Napíšte nám na e-mail info-sk@sensilab.com a radi Vám odpovieme na všetky dodatočné otázky.