SymBiotic+ 30 kapsúl

Kombinácia prebiotík a probiotík, ktoré pomáhajú udržiavať zdravú črevnú mikroflóru a priaznivo pôsobia na trávenie.

ZĽAVA

SymBiotic+ 30 kapsúl
  • efektívna kombinácia prebiotík a probiotík
  • s prídavkom inulínu - hlavná výživa pre potrebné mikroorganizmy
  • vhodné pre dospelých a deti od 3 rokov a viac


 

15,90 €

8,00 €

Skladom

alebo zavolajte na +421 48 202 89 66

Balenie: 30 kapsúl SymBiotic+

Chystáte sa na cestu do exotickej krajiny alebo si jednoducho želáte zlepšiť svoju životosprávu? Každodenné užívanie kombinácie prebiotík a probiotík má rad pozitívnych účinkov, keďže pomáhajú udržiavať zdravú črevnú mikroflóru a priaznivo pôsobia na trávenie.

Probiotiká sú špecifické živé mikroorganizmy, ktoré sa prirodzene vyskytujú v tenkom a hrubom čreve. Najznámejšie probiotiká sú baktérie mliečneho kvasenia, medzi ktoré patrí Lactobacillus rhamnosus GG a kvasinka Saccharomyces boulardii, ktoré obsahuje aj produkt SymBiotic+.

Prebiotiká sú komplexné sacharidy, ktoré naše telo nie je schopné rozložiť a využiť ako priamy zdroj potravy. Aj napriek tomu však vplývajú na črevnú mikroflóru. Jedno z najznámejších prebiotík je inulín. Prírodná vláknina, ktorá probiotikám slúži ako výborná potrava a umožňuje im , aby sa mohli prichytiť na črevnú stenu, rozmnožovať a aktívne sa podieľať na trávení.

Probiotikum + prebiotikum = SymBiotic+

Produkt, ktorý obsahuje kombináciu probiotík a prebiotík nazývame symbiotikum - odtiaľ pochádza aj názov produktu SymBiotic+. Súčasné užívanie probiotík a prebiotík má synergický účinok a tak zabezpečuje lepšie pôsobenie produktu, na rozdiel od  ich samostatného užívania. 

Užívanie produktu SymBiotic+ odporúčame:

  • počas cestovania 
  • pri zmene stravy, 
  • pri rôznych diétach...

Zloženie (v jednej kapsule): kryštalická glukóza, 2,5x109 CFU* kvasinky Saccharomyces boulardii, 50mg inulínu, 6,0x109 CFU*Lactobacillus rhamnosus, protihrudkujúce činidlo: stearan horečnatý, kapsule: hydroxypropylmetylcelulóza, farbivá: oxid titaničitý

*CFU (angl. Colony-forming unit) – jednotka tvoriaca kolóniu  

NÁVOD NA POUŽITIE: Odporúčaná denná dávka pre deti staršie ako 3 roky je 1 kapsula denne zapitá 2 dl vody, najlepšie počas jedla. Odporúčaná denná dávka pre dospelých sú 1 až 3 kapsuly zapité 2 dl vody, najlepšie počas jedla. Kapsuly obsahujú celulózu a nie sú živočíšneho pôvodu.

UPOZORNENIE: Nerozmiešavajte obsah kapsuly v mlieku alebo džúsoch. Nerozmiešavajte obsah kapsuly v teplých nápojoch alebo jedlách, môže sa tým zmenšiť účinnosť probiotík. 

Dôležité informácie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú veľmi dôležité.

Uchovávanie: Uchovávajte mimo dosahu malých detí! Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25 °C. 

Podobné články