Klinicky overené ÚČINKY DOKONALÉHO zloženia:

 

podporuje spaľovanie tukov a blokuje jo-jo efekt

stimuluje spaľovanie kalórií

pomáha redukovať opuchy

stimuluje elimináciu nadbytočnej vody

prebúdza lymfatický systéme a dodá viac energie

blokuje večené útoky hladu a počas spánku pôsobí ako drenážna podpora

EFEKTÍVNE CHUDNUTIE

Klinické štúdie ukázali, že ľudia užívajúci tieto SlimJoy produkty:

eliminovali prebytočnú vodu

zmenšili obvod pásu

vyhli sa jo-jo efektu

spálili viac tuku

 

4 NAJLEPŠIE SLIMJOY PRODUKTY NA CHUDNUTIE BEZ JOJO EFEKTU

Pri výrobe prírodných produktov na chudnutie zo SlimJoy série sme vždy mali na pamäti všetky fázy a výzvy, ktoré sprevádzajú proces chudnutia. Zbohom kilá, perfektná sada (obsahujúca extra silnú kombináciu produktov), je absolútnym šampiónom v chudnutí. Nič sme nenechali na náhodu!
  • Nápoj WaterOut EXTREME prináša rýchle výsledky, ktoré zvýšia vašu motiváciu. Produkt pomáha zregenerovať pečeň a stimulovať lymfu, jemne prečistí vaše telo, zmenší celulitídu a zlepši metabolizmus.
  • Nápoj FatBurn EXTREME zvýši spaľovanie tukov a zabezpečí, že pálite tuk niekoľko krát rýchlejšie. Švajčiarska kvalita.
  • Je dokázané, že kapsuly AdipoSlim EXTREME zmenšia brušný tuk o cca polovicu a stimulovaním hnedého tuku dvojnásobne zvýšia spaľovanie tukov. A vďaka patentovaným prísadám predchádza jojo efektu a spomaľovaniu metabolizmu.
  • Nápoj NightBurn EXTREME je revolučným riešením pre každého človeka bojujúceho s večerným hladom. Má testovaný účinok na potláčanie hladu a podporuje nočný metabolizmus.
 
 

„Mám viac energie, lepšie spím a chudnem rýchlejšie!“

Po niekoľkých dňoch používania si Noemi všimla, že má viac energie a že sa už viac počas dňa necíti unavená, čo je nevyhnutné, ak chceme schudnúť. Noemi potvrdzuje, že s pomocou NightBurn sa jej spánok zlepšil: „Spím lepšie, už sa v noci nepotím a nebudím.“ - Noemi

„Zbavil som sa nadváhy!“

Keď Leo začal svoju cestu so SlimJoy, prvých kíl sa zbavil veľmi rýchlo. Tento úspech ho povzbudil a pridal na motivácii. Kapsuly AdipoSlim hrali kľúčovú úlohu v jeho úspechu. AdipoSlim dokáže zmenšiť tuk na bruchu o cca polovicu a zabrániť tvorbe nových tukových zásob. „Vyše jeden kilogram za jeden týždeň je úžasný úspech. Už mi na opasku začali chýbať dierky! To je úspech s veľkým Ú!“ - Leo

Dostupnosť: Skladom

88,96 €

32,99 €

Vyberte svoj balíček
100 % záruka spokojnosti
Ponúkame vám záruku spokojnosti na 1 mesiac na všetky produkty spoločnosti Sensilab. Ak z akéhokoľvek dôvodu nebudete s produktom spokojní, môžete nám ho zaslať späť a my vám vrátime peniaze.
Doprava zdarma nad 40 €
Pri objednávkach v hodnote aspoň 40 € doprava zdarma
Produkty budú doručené spoločnosťou GLS o 3 až 5 pracovných dní.
Výživový doplnok
Zloženie:

WaterOut EXTREME (v 1 vrecúšku): prášok z plodov opuncie s 0,05% betalaínov a 0,03% indicaxanthinu], stabilizátor: arabská guma, extrakt z petržlenu, extrakt z nadzemných častí prasličky roľnej, objemové činidlo: kukuričný dextrín, extrakt z koreňa smilaxu lekárskeho, extrakt z kvetu ibišteka s 10 % celkových polyfenolov, prášok z melónovej šťavy, extrakt z listov jávskeho čaju s 2 % draslíka, extrakt z listov artičokov s 2-5 % cynarínu, prírodná malinová príchuť, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, extrakt z listov červeného hrozna s 90 % polyfenolov a 18 % OPC (obsah siričitanov> 10 mg / kg) protihrudkujúca látka: ryžový koncentrát, sladidlo: sukralóza.

FatBurn EXTREME (v 1 vrecúšku): nosič: arabská guma, Carnipure® [L-karnitín L-vínan], extrakt z listov maté s 8 % kofeínu, extrakt zo semien guarany s 10 % kofeínu, zrelý prášok z papáje so 6 jednotkami USP / mg proteolytického aktívneho papaínu, prírodná mangová príchuť, nikotínamid , protihrudkujúce činidlo: ryžový koncentrát, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, sladidlo: sukralóza.

AdipoSlim EXTREME (v 1 kapsule) : MOROSIL [extrakt zo sicílskeho druhu červeného pomaranča. Moro s 4,3-4,5 % vitamínun C], extrakt z listov zeleného čaju s celkovo 50 % polyfenolmi a 2-6 % kofeínom, MaxiTherm SD [kajenské korenie, enterosolventné perly s 2% kapsaicinoidov], pyridoxín hydrochlorid, BioPerine [extrakt z čierneho korenia s 95 % piperínom], protihrudkujúca látka: ryžový koncentrát, kapsuly: hydroxypropylmetylcelulóza.

NightBurn EXTREME (v 1 vrecúšku): FibregumTM [arabská guma s 90 % rozpustnej vlákniny], extrakt z plodu garcínie s 60 % kyseliny hydroxycitrónovej, cholín bitartrát, extrakt z medovky lekárskej s 15 % kyseliny hydroxycinnamovej a 7 % kyseliny rozmarínovej, prírodná limetková aróma, extrakt z plodu karóbu, L-askorbát, extrakt z koreňa čakanky s 20 % inulínu, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, protihrudkujúce činidlo: oxid kremičitý a ryžová vláknina, sladidlo: sukralóza, pyridoxinový hydrochlorid. *RHP – referenčná hodnota príjmu.

Návod na použitie:

WaterOUT EXTREME: Odporúčaná denná dávka 1 sáčok rozpustený v 1 litre vody, vypitý počas dopoludnia. Počas dňa odporúčame piť väčšie množstvo tekutín.

FatBurn EXTREME: Odporúčaná denná dávka je 1 vrecúško rozpustené v 250 ml vody po jedle. Dôkladne premiešajte až do úplného rozpustenia.

AdipoSlim EXTREME: Odporúčaná denná dávka je 1 kapsula s pohárom vody po jedle.

NightBurn EXTREME: Odporúčaná denná dávka je 1 sáčok rozpustený v pohári vody pred spaním.

Upozornenie:

Ak ste precitlivení alebo alergickí na niektorú zo zložiek tohto lieku alebo užívate lieky, poraďte sa pred použitím tohto lieku so svojím lekárom. Tento prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Aj keď používame nekapsulovanú formu extraktu z kajenského korenia (MaxiTherm), u ľudí citlivejších na problémy s trávením sa môžu vyskytnúť mierne nežiadúce účinky, ako je podráždenie žalúdka.

Dôležité upozornenie:

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Rozmanitá, vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležitými súčasťami zdravého chudnutia.

Skladovanie:

Uchovávajte mimo dosahu detí! Skladujte v suchu a tme, pri teplote do 25°C.

Zbohom kilá