Silný a prírodný diuretický nápoj

WaterOut EXTREME – rozlúčte sa s nadbytočnou vodou!

Najlepší prírodný diuretický nápoj na trhu, ktorý poskytuje viditeľné výsledky už po pár dňoch! Teraz s novým, vylepšeným zložením s 3 silnými ingredienciami! Jeho účinok 4 v 1:

 • optimalizuje spaľovanie tukov a zabezpečí 2,5-krát rýchlejšie chudnutie

 • eliminuje 27 %* zadržiavanej vody a toxínov

 • zmenšuje nadúvanie a opuchy až o 60 %*

 • zmierňuje celulitídu

S výsledkami bolo spokojných 80 % zákazníkov!

*Výsledky sa môžu u každého človeka líšiť. Pri snahe schudnúť je dôležitá pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl.

-20%

Množstvo
19,90 €

15,90 € kus

UŠETRÍTE:

20%

100% záruka spokojnosti

Doprava zdarma pri objednávke nad 40 €

Doručenie do 2 - 4 pracovných dní

Obsah: 10 vrecúšok na 10 dní

Zadržiavate vodu?

Stres, nezdravý životný štýl, toxíny zo znečisteného prostredia, príliš málo cvičenia, hormóny, vek ... to všetko môže prispieť k tomu, že vaše telo zadržiava nadbytočnú vodu. Príznaky, kvôli ktorým bojujete so zadržiavaním vody, sú:

 • nemôžete schudnúť akokoľvek sa snažíte

 • máte často pocit nadúvania a opuchov

 • oblečenie vám už nepadne tak, ako voľakedy

 • vaša tvár vyzerá opuchnuto (najmä okolo očí)

Zbavte sa toxínov a nadbytočnej vody resetovaním lymfatického systému a prečistením pečene pomocou WaterOut EXTREME!

WaterOut EXTREME

Zbavte sa nadbytočnej vody a hneď začnite chudnúť! Využite túto špeciálnu zľavu hneď teraz!

Zbavte sa nadúvania a získajte pocit ľahkosti!

preukázaný účinok na chudnutie

eliminácia zadržiavanej vody

znižuje opuchy členkov

zmierňuje pocit ťažkých nôh

Najlepšia diuretická zmes na trhu s 10 výnimočnými ingredienciami:

vhodné pre vegánov

bez GMO

bez laktózy

Bez glutenu

Aktívne látky v 1 vrecúšku RHP*
CactiNea™ 2000 mg **
kvet ibišteka z 10 % polyfenolov 500 mg **
listy petržlenu 500 mg **
sušená šťava z melónu 500 mg **
koreň smilaxu lekárskeho 500 mg **
jávsky čaj 500 mg **
listy artičokov s 2,5 % cynarínu 350 mg
VinoGrape TM Plus (extrakt z červeného hrozna) z 90 % polyfenolov 50 mg

RHP* - referenčná hodnota príjmu

Malinový nápoj, 10 vrecúšok na 10 dní

ZLOŽENIE: prášok z plodov opuncie s 0,05% betalaínov a 0,03% indicaxanthinu], stabilizátor: arabská guma, extrakt z petržlenu, extrakt z nadzemných častí prasličky roľnej, objemové činidlo: kukuričný dextrín, extrakt z koreňa smilaxu lekárskeho, extrakt z kvetu ibišteka s 10 % celkových polyfenolov, prášok z melónovej šťavy, extrakt z listov jávskeho čaju s 2 % draslíka, extrakt z listov artičokov s 2-5 % cynarínu, prírodná malinová príchuť, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, extrakt z listov červeného hrozna s 90 % polyfenolov a 18 % OPC (obsah siričitanov> 10 mg / kg) protihrudkujúca látka: ryžový koncentrát, sladidlo: sukralóza.

NÁVOD NA POUŽITIE: Odporúčaná denná dávka je 1 vrecúško (7 g prášku). Dôkladne ho rozmiešajte v 1 litri vody tak, aby neostali žiadne hrudky. Vypite počas dopoludnia. Počas dňa odporúčame piť väčšie množstvo tekutín.

UPOZORNENIE: Ak ste precitlivení alebo alergickí na niektorú zo zložiek tohto produktu alebo užívate lieky, poraďte sa pred použitím so svojím lekárom. Tento prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

VAROVANIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Rozmanitá, vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležitými súčasťami zdravého chudnutia.

SKLADOVANIE: Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplode do 25°C.

ČISTÁ HMOTNOSŤ: 63 g

Viditeľné výsledky alebo 100 % záruka vrátenia peňazí

30-dňová záruka: Produkt používajte aspoň 30 dní a o účinkoch sa presvedčte na vlastnej koži. Ak z nejakého dôvodu nie ste úplne spokojní, jednoducho nám vráťte prázdny obal a získajte plnú náhradu.

WaterOut EXTREME

Naštartujte proces chudnutia s účinkom 4 v 1!:

 • eliminujte 27 %* zadržiavanej vody a toxínov

 • znížte opuchy a nadúvanie až o 60 %*

 • optimalizujte spaľovanie tukov

 • zmiernite celulitídu

*Výsledky sa môžu u jednotlivých osôb líšiť. Pri chudnutí je dôležité jesť rozmanitú stravu a viesť zdravý životný štýl.

Viac ako 500 000 spokojných zákazníkov po celej Európe!

WaterOut EXTREME

Výživový doplnok

Nenechajte si ujsť: 20% ZĽAVA!

Množstvo
19,90 €

15,90 € kus

UŠETRÍTE:

20%

100% záruka spokojnosti

Doprava zdarma pri objednávke nad 40 €

Doručenie do 2 - 4 pracovných dní

Obsah: 10 vrecúšok na 10 dní

Často kladené otázky

Ako zistím, či je WaterOut EXTREME pre mňa tou správnou voľbou?

WaterOut je správnou voľbou ak: - oblasti okolo členkov, lýtok alebo očí sú často opuchnuté alebo nafúknuté, a to najmä ráno - len sa púšťate na cestu na chudnutie. Začne proces a zbaví vaše telo toxínov, - už ste schudli, ale nevidíte výsledky v oblasti pásu a bokov.

Ako budú vyzerať výsledky?

Závisí to od toho, koľko nadbytočnej vody ste zadržiavali, výsledky môžu byť výrazné, ako napríklad výrazné zníženie hmotnosti, lepšie priliehajúce oblečenie, žiadne nadúvanie a opuchy tváte, lýtok a členkov. Môžu byť tiež nenápadnejšie, akoby ste sa cítili ľahšie, štíhlejšie a s väčšou dávkou energie spôsobenou úľavou z odstránenej nadbytočnej vody a toxínov.

Ako dlho by som mal užívať WaterOut?

Mali by ste užívať WaterOut EXTREME najmenej 10 dní (10 vrecúšok sa nachádza v 1 balení). Pokojne ho môžete ale užívať tak dlho, ako by ste chceli.

Kedy uvidím výsledky?

To záleží od vašej anatómie a hmotnosti, ale mnohí zákazníci pocítili účinky po niekoľkých dňoch. Pre isotu odporúčame pokračovať s užívaním minimálne 10 dní.

Ako mám WaterOut EXTREME používať?

Je to jednoduché. Zobuďte sa, vezmite 1 vrecúško, zmiešajte ho v 1 litri vody, pocíťte vôňu malín a užite si svoj nápoj počas dopoludnia.

Som skeptický/á. Čo ak to na mňa nebude fungovať?

WaterOut EXTREME garantuje zníženie množstva zadržiavanej vody komukoľvek, kto nápoj užíva. Ak neuvidéte ale nepocítite žiadne výsledy a nebudete spokojní s produktom, vrátime vám peniaze späť – plnú sumu. Nestratíte nič viac ako toxíny a nadbytočnú vodu!

Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali?

Napíšte nám na info-sk@sensilab.com a my vám radi poradíme.

Pocíťte ten rozdiel pri dosiahnutí vytúženej postavy!

Vďaka jedinečnému mechanizmu pôsobenia poskytuje WaterOut EXTREME najrýchlejšie výsledky. Odstraňuje nadbytočnú vodu z tela a vaše boky, bruško a tvár budú vyzerať štíhlejšie už po pár dňoch! [b] WaterOut EXTREME[/b] účinkuje vďaka silnému prírodnému zloženiu s osvedčenými výsledkami, ktoré znižujú zadržiavanie vody až o 27 %* a opuch až o 60 %*. S WaterOut EXTREME schudnete až 2,5-krát rýchlejšie! Je to dosť na to, aby ste sa znova dostali do svojich obľúbených nohavíc!

Klinická štúdia potvrdzuje: 27 % eliminovanej nadbytočnej vody

Ukázalo sa, že WaterOut EXTREME urýchľuje elimináciu nadbytočnej vody až o 27 %* v porovnaní s kontrolnou skupinou vďaka patentovanej zložke CactiNea.

Čo pre vás WaterOut EXTREME môže urobiť?

1. Eliminuje zadržiavanú vodu: WaterOut EXTREME obsahuje silné rastlinné extrakty, ktoré stimulujú lymfatický systém – naše vodné čerpadlo, ktoré zabraňuje zadržiavaniu vody v tele. Vďaka kombinácii púpavy a CactiNea, nadbytočná voda konečne opústí naše telo. Je to ako schudnúť niekoľko kíl cez noc! Aká úľava!

2. Urýchli proces chudnutia: Zatiaľ čo zadržiavame nadbytočnú vodu, v našom tele sa zachytávajú aj toxíny. Zaťažia vaše telo, najmä najdôležitejší orgán pre spaľovanie tukov – pečeň, vďaka čomu nie je možné chudnúť a spaľovať tuk. Pretože WaterOut pracuje na detoxikácii vášho tela a podporuje pečeň a trávenie, umožňuje efektívnejšie spaľovanie tukov. To je možné vďaka artičokom - dobre známym prísadám pre svoj detoxikačný účinok!

3. Redukuje celulitídu: Keď funguje správne lymfatický systém, zlepšuje sa aj mikrocirkulácia. To znamená, že živiny sa dostanú tam, kde sú potrebné a toxíny sa účinne eliminujú. Toto je základný mechanizmus systému WaterOut EXTREME, ktorý redukuje celulitídu pomocou extraktu z listov červeného hrozna.

Zákazníci sa zbavili 2,5-krát* väčšieho množstva zadržiavanej vody!

Takýto účinok je výsledkom polyfenolov (silných antioxidantov) v ibišteku, ktoré inhibujú tvorbu nových tukov a podporujú vylučovanie tuku z pečene. Vďaka tomuto efektu sa užívatelia zbavili 2,5-krát väčšieho množstva telesnej hmotnosti!