-5%
Výživový doplnok

*Účinky produktu sa môžu líšiť u každého používateľa a môžu sa odlišovať od účinkov popísaných na webových stránkach.

DARČEK ZDARMA!

Získajte najlepšie tipy pre zdravie, rady v oblasti výživy a lahodné recepty v jednej praktickej e-knihe!

Zinok Active Bisglycinát zinočnatý s vysokým dávkovaním 25 mg v 1/2 tablete, 180 vegánskych tabliet

180 tabliet | Zásoba na 180 dní

Všestranný minerál pre imunitný systém, kosti, zrak, pokožku, vlasy, nechty

Contents: 1x Zinok Active Bisglycinát zinočnatý s vysokým dávkovaním 25 mg v 1/2 tablete, 180 vegánskych tabliet 180 tablets/180 dní

Dostačujúce pre 180 dní

0,11 € / Tableta

-5% zľava
Špeciálna cena 17,99 € Bežná cena 18,99 €
Loading...
Na sklade
SKU
450036

Kúpte si vysoko dávkované tablety bisglycinátu zinočnatého, 180 vegánskych tabliet na 1 rok nepretržitého zásobovania

Zinok je súčasťou mnohých procesov v tele. Zinok zohráva dôležitú úlohu všade - od metabolizmu cez delenie buniek až po pokožku, vlasy a nechty. Zinok je jedným zo základných stopových prvkov, čo znamená, že je pre človeka životne dôležitý.

Prehľad vysoko dávkovaných aktívnych tabliet zinku

  • Prínosy : Zinok prospieva mnohým rôznym procesom v tele.
  • Pre vegánov/vegetariánov : Zinok sa nachádza najmä v živočíšnych potravinách. Ak sa chcete zaobísť bez živočíšnych produktov, na pokrytie dennej potreby zinku vám môžu pomôcť výživové doplnky.
  • Jedna polovica denne stačí : Balenie obsahuje 180 tabliet, čo znamená nepretržitú zásobu na približne 1 rok.
  • Vysoká biologická dostupnosť : nepoužíva sa stearan horečnatý ako separačné činidlo.
  • Bez zbytočných prísad : To, čo nepotrebujete, sa do tabliet nedostane.

Účinok a použitie aktívnych tabliet zinku od spoločnosti Vitamaze

Zinok je esenciálny stopový prvok, čo znamená, že je pre človeka životne dôležitý a telo si ho nedokáže samo vyrobiť. Zinok sa tiež v tele neukladá. Je potrebné ho pravidelne zásobovať potravinami, aby sa predišlo jeho nedostatku.

Vzhľadom na prirodzený výskyt najmä v živočíšnych potravinách sú vegetariáni a vegáni tiež často ohrození nedostatkom zinku. K nedostatku zinku však môže dôjsť aj pri nevyváženej strave alebo v extrémnych životných situáciách.

Zinok prispieva k udržaniu normálnych kostí, pokožky, vlasov a nechtov. Normálny zrak sa udržiava aj užívaním minimálnej potreby zinku. Zinok však môže pomôcť aj pri ochrane buniek pred oxidačným stresom . Podobne zinok prispieva k normálnej kognitívnej funkcii, plodnosti a reprodukcii .

Pomerne zriedkavo čítame o schopnosti zinku prispievať k normálnemu acidobázickému metabolizmu. Je to rovnako dôležité ako normálna hladina testosterónu v krvi alebo normálna funkcia imunitného systému .

Použitie je pol tablety denne (25 mg). Na tento účel je vopred určený bod zlomu, v ktorom je možné tabletu rozdeliť.

Výroba aktívnych tabliet zinku

Ak uvažujete o kúpe potravinových doplnkov, musíte dbať na kvalitu: Bez zbytočných prídavných látok a s čo najlepšou biologickou dostupnosťou. Zinkové tablety neobsahujú postreky, umelé hnojivá, alergény, lepok, laktózu a deliacu látku stearan horečnatý.

Koncepcia výroby HACCP v Nemecku umožňuje vysokú kvalitu. A vďaka mikrokryštalickej celulóze (bez nanočastíc) namiesto stearanu horečnatého (separačné činidlo) aj optimálne biologicky dostupný! Prirodzene vegánsky.

Kúpte si teraz zásoby zinku na 1 rok.

Vitamaze | Úžasný život

Zdravá a vyvážená strava nie je pre nás v každodennom živote vždy jednoduchá. Doplnok každodennej stravy vám pomôže dostať sa do najlepšej formy každý deň a dosiahnuť tak svoje osobné ciele.

.

Už mnoho rokov Vitamaze znamená zdravie, rovnováhu a pohodu. Tisíce zákazníkov každoročne dôverujú kvalite Vitamaze, takže dnes môžeme ponúknuť širokú škálu produktov za vynikajúci pomer ceny a výkonu.

V úzkej spolupráci s vedcami a odborníkmi neustále rozširujeme širokú ponuku doplnkov stravy. Vysokokvalitné suroviny a najlepšie ingrediencie zaručujú vysokú znášanlivosť. Zámerným vylúčením uvoľňovača stearanu horečnatého zabezpečíme, že telo absorbuje a spracuje účinné látky rýchlo a efektívne. Prísne smernice Vitamaze zaručujú aj najvyššiu kvalitu - vyrobené v Nemecku - kontrolovanú podľa preventívnej koncepcie HACCP. Samozrejme, všetky naše výrobky sú bez škodlivých prísad, lepku, laktózy a iných alergénov.

.

Či už ide o kondíciu, zdravie, výkon alebo pohodu - ponúkame profesionálne produkty, ktoré môžu systematicky prispievať k prirodzenému zachovaniu mnohých telesných funkcií.

.

Aktívne látky

Tablety s aktívnym bisglycinátom zinočnatým
Obsah (1 balenie)180 tabliet
Denná dávka1/2 tablety
Čistá hmotnosť (1 balenie)126 g

Zloženiev 1/2 tablety*%NRV**
Zinok25 mg250

* Odporúčaná denná dávka
** Percento referenčného množstva podľa nariadenia (EÚ) č. 1169/2011 (LMIV) na dennú dávku

Návod na použitie

Užívajte 1/2 tablety denne s dostatočným množstvom vody.

1/2 tablety

Raz za deň

ZLOŽENIE:

Objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), bisglycinát zinočnatý, modifikovaný škrob

POUŽITIE

Užívajte 1/2 tablety denne s dostatočným množstvom vody.

UPOZORNENIE

Odporúčaná dávka by sa nemala prekročiť. Výživové doplnky nie sú náhradou vyváženej a pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Nie je vhodný pre deti a mladistvých. Výrobok skladujte neotvorený, v chlade, suchu a mimo dosahu detí.

Dátum minimálnej trvanlivosti / číslo šarže: pozri spodnú časť.

VÝROBA

  • Vyrobené v Nemecku podľa oficiálnej koncepcie HACCP (Hazard Analysis Critical Control Point). Znamená analýzu rizík a slúži na zabezpečenie hygienickej bezpečnosti potravín.

  • Registrované na nemeckom Spolkovom úrade pre ochranu spotrebiteľa a bezpečnosť potravín.

  • Neobmedzená predajnosť potvrdená nezávislým inšpektorom.