NEUVERITEĽNÉ ÚČINKY NÁPOJA NIGHTBURN STRONG:

NightBurn STRONG podporuje lepší spánok a znižuje večernú chuť do jedla. Pomáha tiež pri regenerácii pečene a nočnom spaľovaní tukov.

zlepšuje spánok a pomáha rýchlejšie spaľovať tuky

eliminuje večerné útoky hladu

zrýchľuje trávenie a zmenšuje obvod pásu a bokov

poskytuje pečeni kvalitný odpočinok pre optimálnu regeneráciu

S GARCÍNIOU KAMBODŽSKOU SA ZBAVÍTE NADBYTOČNÝCH KÍL RÝCHLEJŠIE

 

Vedecké štúdie preukázali, že garcínia kambodžská pomáha urýchliť chudnutie a stratu telesnej hmotnosti a pomáha rýchlejšie dosiahnuť želanú váhu!
 
 

ŠTÚDIE UKÁZALi, ŽE ĽUDIA, KTORÍ NEDOSTATOČNE SPIA:

 

nespaľujú telesný tuk tak efektívne,

zbavia sa iba 45 % nadváhy v porovnaní s tými, ktorí majú dostatok spánku,

a to nie je všetko! 60–80 % energie spotrebovanej naším telom počas spánku pochádza z tukov. Čím viac spíme, tým viac tiež spaľujeme.

Mali ste v poslednej dobe problémy so spánkom?

1000 mg vysoko kvalitnej garcínie kambodžskej urýchľuje nočné spaľovanie tukov a znižuje chuť do jedla. To vám pomôže schudnúť trikrát viac.
NightBurn STRONG je ideálny pre tých, ktorí trpia problémami so spánkom, nekontrolovateľnými útokmi hladu vo večerných hodinách, nízkou hladinou energie a nezdravými stravovacími návykmi. Prvým krokom je detoxikácia pečene a umožnenie regenerácie počas noci.

 

19,90 €

15,10 €

Skladom

Vyberte svoj balíček
100 % záruka spokojnosti
Ponúkame vám záruku spokojnosti na 1 mesiac na všetky produkty spoločnosti Sensilab. Ak z akéhokoľvek dôvodu nebudete s produktom spokojní, môžete nám ho zaslať späť a my vám vrátime peniaze.
Doprava zdarma nad 40 €
Pri objednávkach v hodnote aspoň 40 € doprava zdarma
Produkty budú doručené spoločnosťou GLS o 2 až 4 pracovné dni.
Doplnok stravy
Zloženie:

kukuričný dextrín s 82 – 88 % rozpustnej diétnej vlákniny, extrakt z plodov garcínie kambodžskej s 60 % kyseliny hydroxycitrónovej, cholín bitartrát, extrakt z listov medovky s 15 % kyseliny hydroxyškoricovej a 7 % kyseliny rozmarínovej, prírodná limetková príchuť, extrakt z plodov rohovníka obyčajného, L-askorbát vápenatý, extrakt z koreňa čakanky, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, protihrudkujúca látka: ryžový koncentrát, sladidlo: sukralóza, pyridoxín hydrochlorid.

Návod na použitie:

Odporúčaná denná dávka je 1 vrecúško rozpustené v pohári vody 1 hodinu pred spaním.

Upozornenie:

Ak ste precitlivení alebo alergickí na niektorú zo zložiek tohto lieku alebo užívate lieky, poraďte sa pred použitím tohto lieku so svojím lekárom. Tento prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

Dôležité upozornenie:

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Rozmanitá, vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležitými súčasťami zdravého chudnutia.

Skladovanie:

Uchovávajte mimo dosahu detí! Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 ºC.

Hmotnosť obsahu: 60 g

NightBurn STRONG