Matteo: „Kedysi som mal nadváhu, teraz sa na mňa všetci pozerajú!“

Okrem práce v autosalóne teraz Matteo rád trávi svoj voľný čas cvičením a snaží sa stále viac a viac zlepšovať svoju postavu. Ale nebol vždy taký...

Pred rokmi mal Matteo problémy s nadváhou, ktoré ho viedli k tomu, že sa v určitých situáciách uzatváral do seba a obmedzoval sa. Napríklad preto, že sa necítil v pohode so svojím telom, vyhýbal sa chodeniu na pláž, aby nemusel nosiť plavky a hanbiť sa pred všetkými.
Aspoň dovtedy, kým sa nerozhodol, že je čas na zmenu!

image

Produkty PowGen priniesli všetky zmeny!

Po objavení našich výrobkov na Facebooku sa Matteo rozhodol vyskúšať ich, pretože ho zaujal veľmi výhodný pomer ceny a kvality.
Chceš vedieť, ktorým produktom PowGen začal svoju cestu za zlepšením?
Matteo si vybral 6Pack Accelerator, spaľovač tukov vo forme kapsúl, ktorý je skutočnou zbraňou proti brušnému tuku. Vďaka týmto kapsulám budeš môcť:

  • Znížiš hromadenie tuku v oblasti brucha až o 50 %*.
  • Znížiš obvod pása až o 7 cm*
  • Naštartuješ svoj metabolizmus a spaľuješ ešte viac tuku.
  • Zabrániš hromadeniu ďalšieho tukového tkaniva.
  • Stabilizujteš svoju chuť do jedla a účinne schudneš.

Matteo sa teraz cíti ako nový človek!

Matteo si hneď všimol prvé zmeny, najmä na svojej energetickej úrovni, ktorá sa výrazne zlepšila v porovnaní s obdobím, keď naše produkty nepoužíval. Postupom času sa jeho pás stal štíhlejším a lepšie formovaným.
Teraz, po troch mesiacoch užívania, je jeho spätná väzba mimoriadne pozitívna: „Cítim sa energickejší a silnejší, po tréningu sa oveľa ľahšie zotavujem a moje svaly sú silnejšie a výraznejšie!“
Teraz sa cíti spokojnejší a predovšetkým nemá problém nosiť plavky, pretože sa na neho všetci pozerajú a chvália jeho postavu! Napriek tomu sa nemieni vzdať, ale chce sa stále zlepšovať, najmä teraz, keď má po svojom boku takého cenného spojenca, akým je PowGen!

*Výsledky sa môžu u každého človeka líšiť. Pri snahe schudnúť je dôležitá pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl.