Silná imunita - všetko je o rovnováhe

Keby sme mali jedným slovom vyjadriť všetky pravidlá zdravého životného štýlu, bola by to „rovnováha“. A aby ste mali silný imunitný systém, potrebujete tiež rovnováhu. Ako ju dosiahnuť?

V skutočnosti sa nikdy nedostaneme do ciela, dosiahnutie rovnováhy je neustály proces. Náš imunitný systém je „armáda“, ktorá chráni naše telo pred útočníkmi, 24/7. Imunitný systém je tiež zodpovedný za homeostázu a udržuje rovnováhu.

Ako pomôcť imunitnému systému zostať v rovnováhe? Musí byť schopný včas reagovať a chrániť náš organizmus.

Kľúčom k rovnováhe je boj na niekoľkých frontoch

Najdôležitejšie sú:

  • Vyrovnávanie stresovej reakcie (predĺžená expozícia stresovému hormónu, kortizolu, nepriaznivo ovplyvňuje imunitný systém).
  • Vyváženie mikroflóry (70 % buniek imunitného systému je sústredených v črevách a črevná flóra má na ne silný vplyv).
  • Vyváženie dennej úrovne energie - byť schopný robiť správne rozhodnutia (mentálna, fyzická aktivita, výber zdravého stravovania, vytrvalostná disciplína atď.)

Ľahko povedané, ťažko vykonateľné ... najmä ak čelíme stresujúcim situáciám. Vždy však môžete urobiť prvý krok a najlepšou voľbou pre prvý krok sú prírodné produkty založené na rastlinných zložkách, ktoré môžu byť skutočnou pomocou.

Core One – špecialista na rovnováhu

Nápoj Core One bol vyvinutý s cieľom vytvoriť vysoko kvalitný produkt, ktorý ponúka všetko potrebné na udržanie rovnováhy v jednom nápoji denne.

Vyvážená zmes 13 základných vitamínov, 9 kultúr probiotík, 2 minerálov na zvýšenie imunity (zinok, selén), horčík na uvoľnenie svalov, ženšen na odstránenie stresu, antioxidanty na ochranu buniek, L-theanín a kofeín pre dodanie energie a cholín na ochranu pečene.

Tento produkt reguluje stresovú reakciu, rovnováhu črevnej flóry a hladinu energie, navyše posilňuje imunitu.

A to nie je všetko! Obsahuje 5 vysoko kvalitných patentovaných prísad, ktoré majú za sebou vedecký výskum (Megaflora 9® Evo, VitaCholine ™, Ester-C®, VinOseed ™, Suntheanine®). Okrem toho je rastlinný extrakt štandardizovaný, čo znamená, že poskytuje množstvo živín potrebných na dosiahnutie pozitívnych a požadovaných účinkov.

Všetky zložky sú starostlivo vybrané v množstvách, ktoré poskytnú očakávaný prínos. A nebojte sa, kofeín v produkte vás nespôsobí problémy, je prítomný v pomere 1: 2 s aminokyselinou L-theanínom, ktorá je zodpovedná za zlepšenie nálady a relaxu.