image

Je čas rozlúčiť sa s príznakmi (peri)menopauzy

Odborníci urobili prevratný objav: konečne existuje odpoveď na hormonálnu nerovnováhu počas (peri)menopauzy!

Príznaky (peri)menopauzy zažíva alebo bude počas svojho života zažívať 85 % žien. V čase perimenopauzy (prechodným stavom pred menopauzou) a menopauzy ženy zažívajú výraznú hormonálnunerovnováhu, najmä v hladinách estrogénu, čo môže spôsobiť rôzne, niekedy až vyčerpávajúce príznaky. 

Najčastejšími príznakmi sú návaly tepla, nočné potenie, problémy so spánkom, zmeny nálad, zvýšená chuť do jedla, priberanie na váhe (najmä v oblasti brucha), suchosť pošvy a strata libida. Šokujúce je, že tieto príznaky sa môžu objaviť už vo veku 30 rokov!

V posledných rokoch odborníci na zdravie žien hľadali zložky, ktoré by mohli poskytnúť podporu počas tohto prechodného obdobia života, a našli sľubnú zložku: extrakt z chmeľu!

Christina už roky bojuje s príznakmi (peri)menopauzy 

Perimenopauza, prechodné obdobie pred menopauzou, môže trvať až 10 rokov. Môže mať ďalekosiahle následky, ovplyvniť náš spánok, sebavedomie a schopnosť žiť plnohodnotný život.

Christina sa rozhodla vziať veci do vlastných rúk a kúpila si M-Pause, vysokokvalitný výživový doplnok na podporu menopauzy. 

"Nedávno som na internete narazila na reklamu na tento výrobok a vedela som, že znie ako stvorený pre mňa. Obsahuje zložky, o ktorých som počula, že podporujú ženský organizmus počas menopauzy: extrakt z chmeľu a čiernu ďatelinu."

„Urobil obrovský rozdiel!“

„M-Pause používam pravidelne už takmer 2* mesiace a je to naozaj obrovský rozdiel. Pociťujem menej návalov horúčavy a nočného potenia a vďaka tomu môžem teraz lepšie spať. Dokonca som aj schudla!“

M-Pause obsahuje jedinečnú patentovanú formu chmeľového extraktu Lifenol®. Štúdie ukazujú, že môže pomôcť znížiť návaly horúčavy a nočné potenie a výrazne zmierniť ďalšie problematické aspekty (peri)menopauzy, ako sú podráždenosť, problémy so spánkom, bolesti hlavy, nárast hmotnosti, zmeny nálady, problémy so sústredením a nízka hladina energie. 

Okrem výťažku z chmeľu sú do prípravku pridané aj ďalšie zložky na prírodnej báze, ako napríklad ďatelinalúčna, ktorá tiež pomáha zmierňovať príznaky menopauzy, a koreňčakanky, ktorý podporuje trávenie a chudnutie. Receptúra je obohatená o čiernekorenie, ktoré podporuje vstrebávanie a zvyšuje účinnosť ostatných zložiek.

Ako produkt funguje?

M-Pause s výťažkami z chmeľu a ďatelinylúčnej, bohatými na fytoestrogény (látky rastlinného pôvodu podobné estrogénu), reguluje hladinu estrogénu a poskytujeúľavu, ktorú ženy v (peri)menopauze zúfalo potrebujú. Štúdie** ukazujú, že samotný extrakt z chmeľu Lifenol® znižuje návaly horúčav 4*x a nočné potenie 2*x! Ale počkajte, to nie je všetko.

Dokáže tiež výrazne znížiť nepríjemné príznaky, s ktorými sa ženy denne stretávajú, vrátane podráždenosti, problémov so spánkom, bolestí hlavy, nárastu hmotnosti, výkyvov nálad, problémov s koncentráciou a nízkej hladiny energie. Jeho mimoriadne silné pôsobenie pomohlo ženám dosiahnuť 2*x menej perimenopauzálnych a menopauzálnych príznakov už po 6* týždňoch!

Randomizovaná, dvojito zaslepená, placebom kontrolovaná štúdia** potvrdila, že ženy mali 4*x menej návalov horúčav už po 6* týždňoch užívania doplnkov!

V skratke to znamená, že tento revolučný produkt na prírodnej báze môže pomôcť pri (peri)menopauzálnych príznakoch, ako sú: 

 • návaly horúčavy a nočné potenie,
 • problémy so spánkom,
 • výkyvy nálad,
 • zvýšená chuť do jedla a priberanie na váhe,
 • strata libida.

Sarah konečne našla riešenie na návaly horúčavy!

Po štyridsiatke začala Sarah pociťovať silnejšie príznaky menopauzy. Dodržiavala všetky obvyklé odporúčania, zdravo sa stravovala a cvičila, ale nič nepomáhalo.

„Nemohla som byť šťastnejšia!“

„Tento výrobok bol jedinou vecou, ktorá pomohla. Najhoršie boli návaly horúčav - teraz sú takmer preč. Nemôžem byť šťastnejšia.“

Rýchla úľava od príznakov (peri)menopauzy

Môže sa líšiť, ako rýchlo tento produkt prinesie výsledky. Je dôležité si uvedomiť, že problémy spojené s (peri)menopauzou sa môžu u jednotlivých žien výrazne líšiť a že neexistuje riešenie, ktoré by prinieslo výsledky už po jednom dni. Niektoré ženy môžu spozorovať účinky v priebehu niekoľkých dní, zatiaľ čo iné môžu potrebovať trochu viac času. Odporúčame vám používať výrobok aspoň 3 mesiace, ale v prípade potreby je úplne bezpečné používať ho dlhšie!

„Zaznamenala som rýchle zlepšenie.“

Sarah s radosťou odporúča tento výrobok každému, koho stretne. Je vďačná aj za prídavok koreňa čakanky, ktorý podporuje trávenie a chudnutie.

„Všimla som si rýchle zlepšenie. Každý deň užívam 1 kapsulu a rozdiel je viditeľný. S radosťou môžem oznámiť, že po dlhom období nepríjemných pocitov návalytepla a nočné potenie takmer vymizli.“

Tento výživový doplnok je výbornou voľbou

Nicola používa tento produkt už niekoľko mesiacov a je len jednou z mnohých spokojných zákazníkov.

„Robí zázraky“

„S radosťou môžem oznámiť, že tento výrobok robízázraky. Už po niekoľkých dňoch som si všimla, že moje problémy sa oveľa ľahšie zvládajú, a odvtedy je to len lepšie. Používam ho už niekoľko mesiacov a môžem úprimne povedať, že tento výrobok potrebuje každá žena v mojom veku!“

Helen bola skeptická, ale nie nadlho!

Helen mala problémy s návalmi tepla a nočným potením, ktoré boli také intenzívne, že jej v noci rušili spánok. Hoci je zvyčajne trochu skeptická voči potravinovým doplnkom, rozhodla sa odložiť svoje pochybnosti a vyskúšať tento výrobok. Ukázalo sa, že je to presne to, čo potrebovala.

„Stále som sa potila a veľmi to ovplyvňovalo moje sebavedomie. Našťastie mi M-Pause odporučila kamarátka, ktorá v tom istom čase prechádzala menopauzou!“

„Netrvalo dlho a presvedčila ma.“

„Po niekoľkých týždňoch sa život stal znesiteľnejším, takže netrvalo dlho, kým ma presvedčila. Teraz, keď ju používam už niekoľko mesiacov, všetky negatívne aspekty menopauzy ustúpili a ja mám konečne pocit, že si môžem opäť naplno užívať život.“

Helen nemohla byť viac vďačná svojej kamarátke, ktorá jej výrobok odporučila, a teraz ho s radosťou odporúča aj ďalším ženám, ktoré bojujú s rovnakými problémami.

Milióny žien čelia v tomto prechodnom období svojho života ťažkostiam... ale nemusí to tak byť!

Moderný životný štýl ženám problémy neuľahčuje: stres, nadváha, príliš veľa kofeínu - to všetko môže zhoršiť príznaky menopauzy. Existujú aj ďalšie faktory, ktoré nemusíme hneď brať do úvahy, ako napríklad fajčenie, alkohol a dokonca príliš veľa korenených jedál!

Pomôcť môže zníženie stresu a zdravý životný štýl. Pri návaloch horúčavy siahnite po prenosnom ventilátore. Na oblečenie a posteľnú bielizeň si vyberajte prírodné materiály, ako je bavlna alebo ľan.

A nezabudnite, že keď všetko ostatné zlyhá, môžu vám pomôcť naše najpredávanejšie kapsuly M-Pause!

Synergia rôznych zložiek pri dosahovaní spoločného cieľa

Okrem neuveriteľného patentovaného chmeľového extraktu obsahuje aj ďalšie účinné zložky.

Ďatelina čierna zvyšuje upokojujúce účinky na menštruačné príznaky a robí menopauzu pokojnejšou a pohodlnejšou. Koreň čakanky urýchľuje trávenie a podporuje úbytok nadváhy. Čierne korenie podporuje vstrebávanie a zvyšuje účinnosť ostatných zložiek.

Aké účinky môže mať produkt:

 • zmierňuje nepríjemné pocity menopauzy,
 • podporuje dobrý spánok,
 • znižuje návaly horúčavy, nočné potenie a ďalšie príznaky menopauzy,
 • uľahčuje stratu nadváhy.

DARČEK ku každému nákupu: bezplatná e-kniha s najlepšími tipmi na udržanie zdravia, zdravé stravovanie a chutné recepty!

Pridajte sa ku Gemme a ďalším spokojným zákazníkom!

Po dvoch mesiacoch používania M-Pause nás Gemma kontaktovala, aby sa s nami podelila o svoj príbeh.

„Počas menopauzy som mala veľa problémov s nekonečným potením a návalmi tepla. Mala som aj veľa tráviacichproblémov, celkovo som sa stále cítila veľmi nepríjemne.“

„Pomer ceny a kvality je ťažko uveriteľný!“

Dodáva: „Lekár mi dal všetky obvyklé rady, ale nedostavila sa žiadna úľava. Chcela som niečo na báze prírodnýchzdrojov, preto som sa rozhodla nájsť riešenie sama. Našťastie som narazila na M-Pause!“

„Po niekoľkých mesiacoch môžem povedať, že som neuveriteľne ohromená. Je ťažké uveriť pomeru cena/kvalita! Zlepšilo sa mi trávenie a zažívam výrazne menej návalov horúčavy. Všetko, čo môžem povedať, je: WAU!“

Vicky konečne našla riešenie

Podobne ako mnohé ženy, aj Vicky pociťovala všetky typické príznaky menopauzy. Hovorí, že najhoršie boli návaly horúčavy: „Nikdy som nešla nikam bez náhradného oblečenia. Nikdy som sa nedokázala uvoľniť a moje sebavedomie utrpelo.“

Rýchlo si všimla zlepšenie

„Na internete som narazila na reklamu na M-Pause a povedala som si, že nemám čo stratiť. Pomyslela som si, že vyskúšam niečo s prírodnými výťažkami skôr, ako pôjdem na hormonálnu liečbu, ktorú mi odporučil lekár. Musím sa priznať, že som celkom neverila, že mi to pomôže.“

Po niekoľkých týždňoch užívania M-Pause Vicky s radosťou priznáva, že sa mýlila: „Veľmi mi to pomohlo zlepšiť život. Je veľmi účinný a cenovo dostupný!“

Boj s problémami (peri)menopauzy

M-Pause je tu, aby poskytla podporu každej žene, ktorá potrebuje bojovať s príznakmi (peri)menopauzy! S vysoko účinným chmeľovým extraktom a ďalšími zložkami na prírodnej báze!

Účinnosť tohto produktu potvrdzujú nielen naše spokojné zákazníčky, ale jeho pozitívne účinky potvrdzuje aj klinický výskum!

Samotný extrakt z chmeľu Lifenol® dokáže znížiť návaly horúčavy 4*x a nočné potenie 2*x! Dokáže tiež výrazne znížiť nepríjemné príznaky, ktoré ženy denne pociťujú, vrátane podráždenosti, problémov so spánkom, bolestí hlavy, nárastu hmotnosti, výkyvov nálad, problémov s koncentráciou a nízkej hladiny energie. Jeho mimoriadne silné pôsobenie pomohlo ženám dosiahnuť 2*x menej perimenopauzálnych a menopauzálnych príznakov už po 6* týždňoch!

Ďatelina lúčna

Ďatelina lúčna sa v tradičnej medicíne používa už po stáročia! Vedecký výskum potvrdzuje, že môže pomôcť zmierniť zjavné príznaky menopauzy, ako sú návaly horúčavy, nadmerné potenie, nepokoj a podráždenosť.

S prídavkom ďateliny čiernej obsahuje tento prípravok všetko, čo potrebujete pre pohodlnejšiu a pokojnejšiu menopauzu.

Mimoriadne účinky!

Tisíce spokojných zákazníkov už vyskúšalo M-Pause a hlásia vynikajúce výhody! Spätná väzba od našich zákazníkov ukazuje, že pomáha pri menopauzálnych príznakoch, ako sú:

 • návaly horúčavy,
 • nočné potenie,
 • problémy so spánkom,
 • priberanie na váhe,
 • tráviace problémy.

Rýchlo sa stáva bestsellerom medzi výrobkami pre zdravie žien - a má na to dobrý dôvod!

*Účinky používania výrobku sa môžu u jednotlivých osôb líšiť a môžu sa líšiť od účinkov opísaných na webovej stránke. Naše výrobky nie sú určené na prevenciu alebo liečenie akýchkoľvek chorôb alebo závažných stavov. Dôležitá je pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl.

**Viri:

Heyerick, A., Vervarcke, S., Depypere, H., Bracke, M. and Keukeleire, D., 2006. A first prospective, randomised, double-blind, placebo-controlled study on the use of a standardised hop extract to alleviate menopausal discomforts. Maturitas, [online] 54(2), pp.164-175.

Produkty pre Vás