„Po 13 rokoch znovu oblečiem veľkosť M“

1.10.2019

Jan je vždy veselý a zhovorčivý 45-ročný Slovinec, ktorý žije futbalom. Predtým bol sám futbalistom, dnes pôsobí ako tréner 13-ročných mladých talentov. Po ukončení aktívnej futbalovej kariéry začal priberať a jeho „brucho skutočne narástlo. Kvôli tomu sa u neho objavili bolesti v krížovej oblasti, bolo pre neho náročné ohnúť sa a chýbala mu fyzická kondícia na to, aby behal s mladými futbalistami po ihrisku.

Väčší obvod v páse a nadváha sú len dva z mnohých následkov ztukovatenej pečene. Problém je v tom, že ztukovatená pečeň nebolí, takže si mnohí neuvedomujú, že ich pečeň je preťažená alebo zanesená. „Bolia nás ale príznaky ako sú priberanie v oblasti pásu, neúspešná snaha o chudnutie, nadúvanie a zažívacie problémy, akné, svrbenie pokožky, únava, podráždenosť ...

Prečo pribral za 13 rokov 30 kilogramov?

„Moje brucho sa stalo mojím najväčším problémom, hovorí Jan. Za 13 rokov pribral 30 kíl. „Dlhá pracovná doba, niekedy aj 12 či 13 hodinová, stres, sedenie doma a nezdravé jedlo… to všetko viedlo k tomu, že som bol naozaj obrovský… Taký životný štýl spôsobil, že Janova pečeň bola preťažená a nemohla správne fungovať pri rozkladaní tukov. Preto mal Jan, rovnako ako veľa iných ľudí, problémy zbaviť sa nadbytočných kilogramov.

„Myslel som, že prasknem.

Jan sa rozhodol, že potrebuje zmenu, a to predovšetkým z dvoch dôvodov. „V práci sa musím často ohýbať a zdvýhať rôzne veci. Bol som rýchlo unavený. Najviac mi vadilo moje brucho, ktoré bolo obrovské. Boleli ma kríže. Pracoval som aj 12 či 13 hodín. Druhým dôvodom je futbal, pretože som trenérom mladých futbalistov. Títo chlapci sa mi veľakrát smiali kvôli mojej váhe. Bola to síce len sranda, ale keď o tom premýšľate, veľmi sa vám nepáči, keď počujete: „Pozrite sa na neho, na trénera, aký je tučný…

Našiel riešenie – Hepafar forte 

Jan hovorí, že si na začiatku žiadne veľké zmeny ani nevšimol, až kým si nekupoval novú bundu. „Bol som prekvapený, že bunda mala veľkosť M! Nemohol som tomu uveriť. Nenosil som veľkosť M od tej doby, čo som prestal hrať futbal, teda 13 rokov. V tej dobe som mal 70 alebo 72 kilogramov, vysvetľuje.

Hepafar forte

Revolučná formula s najlepšími zložkami na prečistenie a regeneráciu pečene.

Hepafar forte -20%

Normálna cena: 17,99 €

Vaša cena: 14,39 €

× Zavrieť

„Všetci sa ma pýtajú, ako som to dokázal!“

Janov život sa vo všetkom zmenil k lepšiemu: V zamestnaní sa už tak rýchlo neunaví, je pre neho jednoduchšie robiť si svoju prácu a na tréningu s deťmi bez problémov zabehne niekoľko kolečiek.

„V práci si všetci všimli túto veľkú zmenu, hovorí Jan. „Vlastne ma videli, ako sa postupne mením. Spočiatku si zo mňa niektorí robili srandu, ale teraz sa ma pýtajú, ako sa mi to podarilo. Dokonca aj moja žena ma teraz môže bez problémov objať, smeje sa Jan.

Jan vám tiež odporúča Hepafar, pokiaľ…

„Hepafar by som odporučil každému, kto má podobné problémy ako ja a pravdepodobne nevie, že problém veľkého brucha a nadmernej hmotnosti môže mať príčinu v pečeni. S Hepafarom sa zbavíte veľkého brucha, budete sa cítiť lepšie a mať viac energie, rovnako ako ja!

Hepafar forte

Revolučná formula s najlepšími zložkami na prečistenie a regeneráciu pečene.

Hepafar forte -20%

Normálna cena: 17,99 €

Vaša cena: 14,39 €

× Zavrieť