3 tipy ako byť každý deň zdravá, krásna a v pohode!

O svoju krásu, zdravie ale aj psychickú pohodu je treba sa starať. Ale nie raz za čas, ideálne je každý deň. Dokonalými pomocníkmi sú v tomto smere prírodné vitamíny. Poradíme vám, ktoré si vybrať, aby ste prekypovali zdravím a vitalitou. 

image

Najdôležitejšia rada hneď na úvod – nechajte sa inšpirovať prírodou. Príroda už od pradávna ponúka tie najlepšie riešenia a na tom sa doteraz nič nezmenilo. Presvedčte sa sami. Tu sú naše 3 tipy.

Buďte v absolútnej pohode B-)

Aj vy máte veľa stresu? Ste počas dňa vystavené psychickej námahe, cítite sa unavené a bez energie? Spoľahnite sa na výťažky z organicky získanej guajavy, bazalky posvätnej a extraktu z kôry citrónovníka pravého. Táto unikátna prírodná kombinácia je bohatým zdrojom vitamínov B1, B2, B3, B5, B6 a B9, ktoré vám prinavrátia psychickú pohodu a energiu. A čo je pre nás ženy takisto dôležité, prospieva peknej a napnutej pokožke, ako aj kvalite nechtov a vlasov. Toto všetko vám teraz prináša čisto prírodný B complex od Sensilabu. Stačí málo a budete znovu sama sebou!

Pevné kosti, zdravé zuby, široký úsmev :-D

Očarujúci úsmev neodmysliteľne patrí k ženskej kráse. Lenže ak chcete byť krásne navonok, musíte byť zdravé vo vnútri. A rovnako ako pre zuby to platí aj pre kosti. Je známe, že ich spevneniu napomáha vápnik a vitamín D. Možno však neviete, že ideálnym zdrojom vápnika sú morské koraly, a že vitamín D je zas bohato zastúpený v šampiňónoch. No a práve z týchto dvoch čisto prírodných látok vyrábame naše Calcium + Vitamín D. Vyskúšajte a každý deň budete mať dôvod na úsmev.

Poriadna sila a ochrana @:C

Vedeli ste, že šípky obsahujú až 60-krát viac vitamínu C ako citrusové ovocie? To je dôvod, prečo v Sensilabe vyrábame „céčko“ výhradne z plodov ruže šípkovej. Tento dôležitý vitamín má celý rad pozitívnych účinkov. Pôsobí napríklad proti únave a vyčerpanosti, prispieva k normálnemu fungovaniu nervového systému a v neposlednom rade je to tiež mimoriadne účinný antioxidant. Využite aj vy silu prírody na ochranu svojho organizmu. Posilníte tak svoj imunitný systém a znovu získate prirodzenú silu a vitalitu.

Takže, milé dámy, myslite zdravo a nezabudnite na prírodné vitamíny od Sensilabu!