Misia ploché bruško

Doplnok stravy Prečistite vašu pečeň, odstráňte toxíny z tela a budete sa cítiť oveľa lepšie.

-50%

Misia ploché bruško

 

  • detoxikuje a regeneruje pečeň
  • pomáha odstrániť nepríjemný brušný tuk
  • podporuje chudnutie
  • vyplavuje toxíny a nadbytočnú vodu z tela


 

75,60 €

37,80 €

Skladom

100 % záruka spokojnosti
Ponúkame vám záruku spokojnosti na 1 mesiac na všetky produkty spoločnosti Sensilab. Ak z akéhokoľvek dôvodu nebudete s produktom spokojní, môžete nám ho zaslať späť a my vám vrátime peniaze.
Doprava zdarma nad 40 €
Pri objednávkach v hodnote aspoň 40 € doprava zdarma
Produkty budú doručené spoločnosťou GLS o 2 až 4 pracovné dni.
Možnosti platby:

WaterOut STRONG: 2x 10 vrecúšok na 20 dní

Hepafar Forte: 2x 30 kapsúl na 30 dní

V okrúhlom brušku je viac, ako si myslíte

Všimli ste si niekedy, že sa okolo pásu alebo žalúdku hromadí viac tuku? Dôvodom pre to ale niekedy nie sú kalórie, ktoré denne skonzumujete! Obzvlášť hromadenie tuku v oblasti brucha je spojené s funkciou pečene.

Naše telo je bombardované toxínmi každý deň. Napríklad pomyslite na všetky spracované potraviny, pesticídy, lieky, ktoré užívate a dokonca aj vzduch je plný toxínov a škodlivých látok.

V skutočnosti sa nie je čoho obávať, pretože naše telo sa dokáže zbaviť toxínov - pomocou pečene. Pečeň detekuje toxické látky a odstraňuje ich z nášho tela. Ale dnes sme navyše obklopení toxínmi v našom prostredí. Je ich toľko, že pečeň už nemôže účinne odstrániť toxíny z celého nášho tela a preťažuje sa. Výsledkom je, že už nemôže poriadne vykonávať zostávajúcich 500 funkcií a následkami sú problémy, ako napríklad:

  • hromadenie tuku v oblasti bruška
  • problémy pri chudnutí
  • menej energie a častá únava
  • problémy s trávením
  • kožné problémy

30-denná misia pre spaľovanie brušného tuku a zdravú pečeň

Ale aj keď si uvedomíte vyššie uvedené problémy, nie je potrebné sa obávať! Pokiaľ budete jednať dostatočne rýchlo, môžete detoxikovať vašu pečeň a pomocou nej sa zotaviť. Vrámci príjemného vedľajšieho účinku sa tiež zbavíte brušného tuku a pár nadbytočných kilogramov!

Dôležité je, aby sa pečeň účinne zbavila nahromadených toxínov a vylúčila ich z tela. A to dosiahnete v 2 krokoch:

1. Detoxikácia pečene pomocou Hepafar Forte – Hepafar obsahuje pestrec mariánsky a extrakt z lisotv artičoku, ktorý pomáha regenerovať, detoxikovať a posilniť pečeň.

2. Vyplavte toxíny z tela a uvoľnite pečeň pomocou WaterOut STRONG - WaterOut obsahuje extrakt z plodov opuncie, ktorý účinne dehydratuje telo, zatiaľ čo extrakt z púpavy lekárskej zaisťuje, že sa z tela nevyplavujú žiadne dôležité minerály.

Nielen, že budete mať menej tuku v oplasti pásu, ale zbavíte sa aj opuchov a schudnete, očistíte svoju pečeň a účinne ochránite svoje telo pred toxínmi.

Objednajte si balíček pre ploché bruško a zdravú pečeň bez rizika - pokiaľ nie ste s výrobkami úplne spokojní, jednoducho nám ich vrátite a my vám vrátime peniaze späť.

WaterOut STRONG

Zloženie: CactiNea™ [prášok z plodov opuncie s 0,05% betalaínov a 0,03% indicaxanthinu],extrakt z nadzemných častí prasličky roľnej, objemové činidlo: kukuričný dextrín, extrakt z koreňa smilaxu lekárskeho, extrakt z listov jávskeho čaju s 2 % draslíka, extrakt z petržlenových listov, extrakt z listov artičokov s 2-5 % cynarínu, extrakt zo sušených plodov pestreca mariánskeho, extrakt z koreňov púpavy s 3-5 % kyseliny chlorogénovej, a 11 % inulínu], koncentrovaná malinová šťava v prášku, prírodná malinová aróma, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, extrakt z listov červeného hrozna s 90 % celkovými polyfenolmi (obsah siričitanov> 10 mg / kg) protihrudkujúca látka: ryžový koncentrát, sladidlo: sukralóza.

Návod na použitie: Odporúčaná denná dávka je 1 vrecko rozpustené v 1 litri vody, vypité počas dopoludnia. V priebehu dňa odporúčame piť väčšie množstvo tekutín.

Upozornenie: Ak ste precitlivelí alebo alergickí na niektorú zo zložiek tohto prípravku alebo ak užívate lieky, poraďte sa pred užitím prípravku so svojím lekárom. Výrobok nie je vhodný je dojčiace ženy.

Dôležité upozornenie: : Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Dôležitá je rozmanitá, vyvážená strava a zdravý životný štýl.

Skladovanie: Uchovávajte mimo dosahu detí! Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplopte do 25 ºC. 


Hepafar Forte

Zloženie (v 2 kapsulách / denná dávka): extrakt z listov artičoku s 2,5 % cynarínu – 700 mg, objemové činidlo: kukuričný dextrín, PHOSPHOcomplexTM (komplex silybin-fosfatydilcholín) – 160 mg, prírodná D-alfa tokoferol kyselina jantárová (vitamín E) – 48 mg (400% RHP*), protihrudkujúca látka: ryžový koncentrát, extrakt z čierneho korenia s 95 % piperínu – 10 mg, kapsuly: hydroxypropyl methyl celulóza.

*RHP = referenčná hodnota príjmu

Návod na použitie: Odporučená denná dávka je 1 kapsula ráno a 1 večer po jedle s 2 dcl vody.

Upozornenie: Ak ste precitlivelí alebo alergickí na niektorú zo zložiek tohto prípravku alebo ak užívate lieky, poraďte sa pred užitím prípravku so svojím lekárom. Výrobok nie je vhodný je dojčiace ženy.

Dôležité upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Dôležitá je rozmanitá, vyvážená strava a zdravý životný štýl.

Skladovanie: Uchovávajte mimo dosahu detí! Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplopte do 25 ºC.

Hmotnosť obsahu: 22.6 g

Misia ploché bruško