Kickstart DETOX

Doplnok stravy Detoxikujte, očistite a pripravte si telo na chudnutie len za 10 dní!

-31%

Kickstart DETOX

Výhody užívania:

  • detoxikuje celé telo
  • pripraví telo na ľahšie chudnutie
  • znižuje zadržovanie prebytočnej vody v tele
  • vylučuje toxíny z tela


 

Dostupnosť: Skladom

15,99 €

10,99 €

Vyberte svoj balíček
100 % záruka spokojnosti
Ponúkame vám záruku spokojnosti na 1 mesiac na všetky produkty spoločnosti Sensilab. Ak z akéhokoľvek dôvodu nebudete s produktom spokojní, môžete nám ho zaslať späť a my vám vrátime peniaze.
Doprava zdarma nad 40 €
Pri objednávkach v hodnote aspoň 40 € doprava zdarma
Produkty budú doručené spoločnosťou GLS o 2 až 4 pracovné dni.
Možnosti platby:

Prečo je detox taký dôležitý?

Detox je veľmi dôležitý pre zdravie a zdravé fungovanie celého tela a tiež pred začiatkom chudnutia. Prečo? Pretože pomáha dosiahnuť lepšie výsledky! Až keď si očistíme telo od toxínov a škodlivých látok, bude naša diéta omnoho efektívnejšia!

Chudnutie je s detoxom omnoho ľahšie!

Keď sa rozhodneme chudnúť, často myslíme len na chudnutie a postavu, ktorú chceme dosiahnuť. Ale zabúdame na najdôležitejšiu vec, a to je príprava tela na samotné chudnutie. Konkrétne, pokiaľ začneme chudnúť s telom plným toxínov, je veľmi pravdepodobné, že zhadzovanie kíl nebude také úspešné, ako očakávame.

Preto je veľmi dôležité najprv detoxikovať telo a očistiť ho od všetkých škodlivých látok. Týmto spôsobom môžeme chudnúť ľahšie a rýchlejšie a s omnoho väčšou energiou!

Ako správne detoxikovať?

Na efektívny detox je nutné zahrnúť doň celé telo. Preto sme vyvinuli vyvinuli Kickstart Detox! Ten telo očisťuje a detoxikuje a pripraví na chudnutie len za 10 dní! Kickstart Detox pôsobí v 5 hlavných častiach tela, ktoré sú nesmierne dôležité pre detoxikáciu:

  • pečeň
  • črevá
  • koža
  • krv
  • lymfatický systém

Kickstart Detox obsahuje 100 % prírodné ingrediencie

Kickstart Detox obsahuje 100 % prírodné ingrediencie, ktoré pomáhajú telu vylučovať toxíny a urýchľujú chudnutie.

Kurkuma
Pečeň je najdôležitejší orgán pri detoxikácii. Kurkuma zlepšuje jej funkcie a vďaka obsahu kurkumínu blokuje enzýmy zodpovedné za ukladanie tuku v tele. Kurkumín navyše urýchľuje metabolizmus a trávenie a tým telo spotrebováva viac kalórií a odbúrava tuk.

Čierne korenie
Čierne korenie v kombinácii s kurkumou zvyšuje jej pôsobenie. Kurkuma sa lepšie vstrebáva a jej účinky na čistenie tela a odbúravanie tuku sa zdvojnásobia.

Lipkavec
Táto bylina pôsobí ako tonikum na čistenie tela, pretože odstraňuje všetky toxíny. Účinne pôsobí na lymfatický systém a pomáha eliminovať toxíny a baktérie prítomné v lymfatických žľazách.

Echinacea (Andrographis paniculata)
Echinacea obsahuje účinné látky, ktoré zlepšujú funkciu pečene, konkrétne sa podieľajú na činnosti pečeňových enzýmov, ktoré rozkladajú toxíny, čím čistia pečeň a celé telo. Tuk sa tiež rozkladá v pečeni, takže je dôležité odstrániť z pečene všetky toxíny, aby mohli správne rozkladať tuk v tele a pomáhať chudnúť.

Riasy wakame
Morské riasy obsahujú aktívne zložky, ktoré majú účinok na aktivitu enzýmov pankreatickej lipázy. Lipáza je tráviaci enzým, ktorý sa vyskytuje v brušnej sliznici a je veľmi dôležitý pri rozklade tukov z potravy.

Použitie: Odporúčaná denná dávka je 1 kapsula 2-krát denne s pohárom vody po jedle.

Zloženie: Výtažok z listov lipkavca obyčajného (Galium aparine), rastlin´´y extrakt z právenky latnatej (indickej echinacey) s 20% andrografolidom 300 mg, extrakt z hľúz kurkumy (Curcuma longa) s 95 % kurkuminoidov, listy rias wakame (Undaria pinnatifida) s 10 % fukoxanthínu, extrakt z čierneho korenia (Piper nigrum) s 10-15% piperínom, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý rastlinného pôvodu, kapsuly: hydroxypropylmethylcelulóza

Upozornenie: Ak ste precitlivelí alebo alergickí na niektorú zo zložiek tohto prípravku alebo ak užívate lieky, poraďte sa pred užitím prípravku so svojím lekárom. Výrobok nie je vhodný je dojčiace ženy.

Dôležité:Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Dôležitá je rozmanitá, vyvážená strava a zdravý životný štýl.

Skladovanie: Uchovávajte mimo dosahu detí! Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplopte do 25 ºC.

Kickstart DETOX