Sore Throat

Blahodarný účinok na hrdlo a hltan.

-30%

Sore Throat
  • Kombinácia propolisu a zázvoru
  • Priaznivý účinok na hrdlo a horné dýchacie cesty
  • S príchuťou granátového jablka
  • Bez umelých sladidiel
  • Vhodné pre deti od 7 rokov


 

4,80 €

3,36 €

Skladom

alebo zavolajte na +421 48 202 89 66

BALENIE: 18 pastiliek 

Podráždené hrdlo vie byť veľmi nepríjemné. V hrdle nás škriabe a kvôli tomu ledva prehĺtame sliny, nieto ešte potravu a tekutiny. Na šťastie si s podráždeným hrdlom môžete pomôcť sami s chutnými pastilkami Sore Throat.

Pastilky Sore Throat v sebe spájajú účinnú kombináciu propolisu a zázvoru s príjemnou príchuťou granátového jablka, ktoré:

  • jemne upokojujú podráždenú sliznicu ústnej dutiny a hltanu,
  • prispievajú k udržaniu zdravých dýchacích ciest,
  • prispievajú k prirodzenej obranyschopnosti organizmu.

S prírodou proti podráždenému hrdlu

Propolis

Propolis, prírodný včelí produkt, ktorého priaznivý vplyv je známy už oddávna, avšak v súčasnosti sa na jeho účinky často zabúda. Propolis obsahuje zmes éterických olejov, peľu, vitamínov, minerálov a jedinečných flavonoidov.

Propolis a jeho pozitívne účinky najlepšie poznajú včelári, keďže ho včely používajú na ochranu včelstva pred početnými parazitmi, hubami a baktériami.

Zázvor

Zázvor je aromatické, štipľavé korenie, ktoré pochádza z Blízkeho východu.  Vzhľadom na svoje výnimočné zloženie ho oceňujú nielen naše staré mamy, ale našiel si svoje miesto aj v domácej lekárni. Zázvor je známy tým, že zmierňuje nevoľnosť, prispieva k udržaniu zdravých dýchacích ciest a prirodzenej obranyschopnosti tela.

Sensilab odporúča

Chutné pastilky Sore Throat môžete užiť už pri prvých náznakoch podráždeného hrdla, čím môžete predísť zhoršeniu stavu. Na dosiahnutie najlepšieho účinku odporúčame, aby ste pastilku vycmúľali každé 2 až 3 hodiny, najviac však 5 pastiliek denne.

Zloženie (v 5 pastilkách): 75 mg extraktu propolisu (štandardizovaný do 10 % galangínu), 50 mg extraktu ďumbiera lekárskeho, príchute: granátové jablko a mentol, cukor, glukózový sirup, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, farbivo: karmín.

NÁVOD NA POUŽITIE: Odporúčaná dávka je 1 pastilka každé 2-3 hodiny, najviac však 5 pastiliek denne. 

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE: Odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy.  Zdravý spôsob života a vyvážená strava zaisťujú riadnu funkciu organizmu.

Uchovávanie: Uchovávajte mimo dosahu malých detí! Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri izbovej teplote.